alarm kvůli vybití baterie v klíči- centrální zamykání ???

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Radekradek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.12.2011 22:23

alarm kvůli vybití baterie v klíči- centrální zamykání ???

Příspěvek od Radekradek »

Ahoj Všem, mám Golfa IV 1998 1.6 SR, problém s centrálním zamykáním začal tak, že nejdříve přestal ovládat na dálku zamykání 5 dveří... o dva týdny pozdeji mi auto už centrálním zamykáním nešlo zamknout ani odemknout vůbec... proto když chci do auta, musim si otevřít manuálně jediným zámkem u řidiče... ale, jakmile otočím klíčem v zapalování - zapne se alarm přibližne na 30 sekund... pokud otevřu kterékoliv jiné dveře, spustí se taky... alarm spouští i když mám nastartováno a otevřu jiné dveře než řidičovi... nevíte čím to může být ? myslel jsem si že je to vybitou baterii v klíči, ta vybitá opravdu byla, tak jsem jí vyměnil, ale klíč stále nefunguje a alarm houká vesele dál...

ted si představte jak to vypada kdyz jedu třeba k benzínce natankovat :D :X

děkuju za rady

Sairus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 10.03.2010 20:13
Bydliště: Budějice

Re: alarm kvůli vybití baterie v klíči- centrální zamykání ?

Příspěvek od Sairus »

je to výměnou baterky...musíš dálku znova nakonfigurovat...já mám kobru a tam se to dělá zamykáním a mačkáním tlačítka, u vystřelováku nevim, ale někde to najdeš....jinak ti to bude houkat pořád...mě to houkalo každých pět minut asi

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: alarm kvůli vybití baterie v klíči- centrální zamykání ?

Příspěvek od majrek001 »

zkus toto http://www.youtube.com/watch?v=mqZovewW2po" onclick="window.open(this.href);return false;, ale každýmu to nefunguje pak leda přes vag..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“