Skrytý mobil a odběr proudu

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od kmara »

Zdravím chtěl bych se zeptat, zda někdo má zkušenosti - kolik proudu odebírá mobilní telefon, který bude skrytý v autě a zapojený na stálé napětí při vypnutém motoru, aby se mi tím nevybíjela baterka.
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od kuba4you »

co takhle to připojit přes nějaké relé a mobil bude nabíjen jen při klíčku v zapalovaní myslím že jak ho dobiješ pak klidně 3 -4 dny vydrží na baterku

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od kmara »

Já bych to měl radši nastálo, protože třeba týden nepojedu a on se vybije..
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od kuba4you »

tak není nic lehčího než to zkusit dej to někam na napajení a vyndej klíče a zamkni na baterce pak půjde zjistit kolik to žere ale myslím že to moc nebude(bude i asi zaležet jaky teltam bude) ale mi se stalo že jsem nechal týden v autě mob a nic se nestalo jedem dale

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od kmara »

No hele a kam na napájení to mám dát?
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
kuba4you
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2671
Registrován: 20.03.2009 15:48
Bydliště: Ostrava - Krásné Pole
Kontaktovat uživatele:

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od kuba4you »

nevím jak to máš ty ale ja bych musel hledat protože třeba co mám zásuvky v kufru tak při zamknutí se odpojí ale ve předu normálně funguje, takže buď přímo do spínačky nebo se napícnout na kábel co jde do zásuvky

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od xerxes »

neni moc dobré tu řešit tyhle věci pokud si chcete auto zabezpečit timhle zpusobem,nezapomentě na to že to tu čte kde jaký chmatak :blush:

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od kmara »

Já si myslím, že to jak a kam napojit mobil není tak závažné. Byl bych rád, kdyby mi někdo, kdo to tak má a nebo má s tím zkušenosti, napsal do SZ, ale nikdo takový se zatím neobjevil.
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
Batistuta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1299
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od Batistuta »

Dá se to lehce zarušit,dneska stojí rušička nula nic,takže bych to tam ani nedával. Lepší nějakej alarm s dvouokruhovým immo nebo stopventil na palivo,nicméně odtahu to nezabrání,ale to ani ten zarušenej telefon,bohužel.

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od tomikanec »

zdravim,zajimalo by me jak se to zajistuje s tim mobilem,,mel sem nedavno skusenost ze mi vybrali auto,vubec nevim jak bud sem nezamkl(mam dalku),ale nic nebylo rozbiteho,a ja vul tam mel vse od dokladu po hadry,,takze si na me docela hrabli.a ted vymejslim jak nejjednoduseji ho zabezpecit,,a taky aby to nestalo hibu,chtel bych neco aby je to nevilekalo a jenom me to varovalo,,abych to s nima mohl osobne skonzultovat :baseball: ,.nasel sem neco na netu,takovou malou krabicku na sim kartu a ta ma cidlo na hluk,/www.elektrocoleti.cz/853-gsm-stenice-s- ... i-n95.html(a ja bych potreboval spis na pohib)a kdyz neco tak to zacne volat na muj mobil,,,jenze se nemuzu s tima curama v obchode domluvit(jak moc to je citlive ,atd. aby to nevolalo kdyz nekdo projde kolem auta.),klidne SZ.diky

Uživatelský avatar
nypr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.12.2010 22:55
Bydliště: Nový Jičín

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od nypr »

Zdar kolegové, můj styc staval s autem před domem a měl ho zabezpečené domovním bezdrátovým zvonkem, tlačítko měl napojené na dveřní spínač, takže když mu někdo otevřel, tak seplo a přijímač měl doma, takže mu zazvonil doma a zloděj nic netušil, žádný alarm, který by ho vyplašil, ale mu to doma zvonilo, že má v autě návštěvu. :baseball: :baseball: :baseball:

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od wlcakk »

nypr píše:Zdar kolegové, můj styc staval s autem před domem a měl ho zabezpečené domovním bezdrátovým zvonkem, tlačítko měl napojené na dveřní spínač, takže když mu někdo otevřel, tak seplo a přijímač měl doma, takže mu zazvonil doma a zloděj nic netušil, žádný alarm, který by ho vyplašil, ale mu to doma zvonilo, že má v autě návštěvu. :baseball: :baseball: :baseball:

Velice praktické.. Jak parkoval jinde tak mu to celkem pomohlo viď :blush:
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
nypr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 23.12.2010 22:55
Bydliště: Nový Jičín

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od nypr »

Velice praktické.. Jak parkoval jinde tak mu to celkem pomohlo viď :blush:


Když doma nezapomeneš zvonek a auto máš zaparkované na dosah, tak to využiješ všude :fool:

Vajda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 29.11.2009 13:16

Re: Skrytý mobil a odběr proudu

Příspěvek od Vajda »

Nevím jestli by to někomu pomohlo, ale u nás borci vyvmysleli tohle http://eshop.probit.cz/gsm-autoalarm-ema_d27023.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“