zamek patych dveri + cidlo

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Wegas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: hen tam kosek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od Wegas »

Cus

potrebuju se dozvedet, jestli je v patych dverich cidlo soucasti zamku, nebo je zlast, to znamena, jestli se da vymenit jenom cidlo, nebo se musi menit cele zamek.

nikde sem zatim tohle info nenasel, zname to potrebuje zjistit, pac ma nejspis to cidlo v haji.
Kdybyste nepřetržitě prděli 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste tolik plynu, jehož energie se rovná energii jedné atomové bomby.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od majrek001 »

Wegas píše:Cus

potrebuju se dozvedet, jestli je v patych dverich cidlo soucasti zamku, nebo je zlast, to znamena, jestli se da vymenit jenom cidlo, nebo se musi menit cele zamek.

nikde sem zatim tohle info nenasel, zname to potrebuje zjistit, pac ma nejspis to cidlo v haji.
no pokud tím čidlem myslíš mikrospínač tak je součástí zámku.. ale teoreticky by šel nějak vytáhnout když se to trochu odpáčí
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Wegas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: hen tam kosek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od Wegas »

de spis o to, jestli se da zvlast koupit

btw, nejsu si jiste, esi je to mikrospinac, zjednodusene je to ta vec, co na palubaku hlasi otevrene kufr
Kdybyste nepřetržitě prděli 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste tolik plynu, jehož energie se rovná energii jedné atomové bomby.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od majrek001 »

Wegas píše:de spis o to, jestli se da zvlast koupit

btw, nejsu si jiste, esi je to mikrospinac, zjednodusene je to ta vec, co na palubaku hlasi otevrene kufr
tak to netuším zda jde koupit zvlášť.. a svíti ti při otevření kufru světýlka v kufru? (ale měl by to být napojený na ten samej mikrospínač co je v zámku..) cena nového zámku je tak kolem 800,-
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
jepi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od jepi »

Nekupuj cely zamok .ten snimac sa da vymenit jednoducho je to totiz samostatny diel.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od majrek001 »

jepi píše:Nekupuj cely zamok .ten snimac sa da vymenit jednoducho je to totiz samostatny diel.
tak to v tom případě ten spínač na palubku je jinde, ale ten od centrálu a co rožíná světýlko v kufru je v tom zámku, ale jde to od sebe odpáčit, ale nejhorší je ho dostat zpět.. viz třeba tady http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=44" onclick="window.open(this.href);return false;
jenže já mam zrovna ten druhej typ zámku
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Wegas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: hen tam kosek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od Wegas »

tak nakonec nic, kamos dneska meni cele zamek
Kdybyste nepřetržitě prděli 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste tolik plynu, jehož energie se rovná energii jedné atomové bomby.

Uživatelský avatar
vencapunto
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 24.08.2009 18:31
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od vencapunto »

Taky sem tohle řešil.Mikrospínač byl totálně K.O. Cena cca 450,- a celej zámek cca 600,- takže sem vyměnil celej a je klid
G IV AGR,vstřiky AHF,soft tdidrapek,MAF off,EGR off,KAT off,130PS/315Nm

F.Galaxy 2002 85kw AUY+soft tdidrapek,příjemně svižnej autobus :-)

Cabin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 28.06.2011 20:26

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od Cabin »

Zdravím chci se zeptat jek funguje zámek u golfa IV ale u 3 dvířka nejde mi zamkout kufr.... auto má centrál obávám se že nejde proud do motorku .. nevíte co stím díky :)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od majrek001 »

předpokládám, že vložku máš natočenou takto" I ". změř jestli jde impuls na konektoru co jde do motorku (zamknout jen polarita odemknout obrácena polarita), ale typuji klasika přelámané dráty v průchodce zkus stáhnout pravou průchodku jestli tam není zlomený drát.

jinak funkce je, že tam je takový hák který posouváš nebo odsouváš od kliky a tím pádem buď jde pohnout klikou nebo nejde
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
favo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 30.08.2010 15:55

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od favo »

vencapunto píše:Taky sem tohle řešil.Mikrospínač byl totálně K.O. Cena cca 450,- a celej zámek cca 600,- takže sem vyměnil celej a je klid
A to jsi měnil za nový zámek, nebo starší. Ta cena je docela nízká tak se raději ptám. A kde jsi případně ten zámek za tuto cenu kupoval. Mám v tom spínači jednu větev K.O. a funguje mi jen hlášení pro polodot ale světýlko se rozsvítí jen výjmečně. Měl jsem to už rozdělaný a byl totálně vyžranej korozí takže zachránit nepůjde.
felicia 1.4 (1.3) MPi
Golf IV 1.9 TDi ASZ Highline

Uživatelský avatar
Batistuta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1299
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od Batistuta »

Nové zámky mají v druhovýrobě v ACI i Kelly,stojí do 700,- ,takže pohoda,mě blbne u řidiče safe a u spolujezdce nerozsvěcí světýlko,ale to je mi jedno,štve mě ten safe u řidiče ,protože zamknu auto na blinkry až na podruhý nebo při nastaveným zapnutým zamykání po rozjezdu se mi zase ty dveře u řidiče otevřou,tak na to kašlu,než bych to kuchal dám novej u řidiče a bude pokoj,starej pak kuchnu v klidu doma a nechám do rezervy.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od majrek001 »

To Batistuta: nechci ti kazit iluze, ale tím že tam dáš repliku tak to opravíš tak na půl roku a je po něm, kdežto tady propájíš studeňáky a oprava je zadarmo a vydrží to zase dobu

jinak zámek na kufr origo pro golfa stojí cca 800,-
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Batistuta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1299
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od Batistuta »

Iluze mi nezkazíš,díly prodávám víc jak 10 let a ty replikový zámky držej v pohodě,neměl jsem jedinou reklamaci,ale jelikož už to asi rok moc nedělám,tak je možný,že se kvalita zhoršila,nicméně jsem si nevšimnul,že se jedná o zámek na kufr,já myslel dveřní.Ted budu dávat na svýho Golfa taky repliky,tak uvidíme,třeba nevydrží a tak je v klidu vyreklamuju :) .

Uživatelský avatar
veselyondra
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 16.09.2011 17:44
Bydliště: Berounsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od veselyondra »

Zdravím, mám stejný problém jako Cabin, ale mě pro změnu nejde odemknout... :(
Golf 4 Comfortline 25 jahre
Golf 7 Comfortline
Golf 7 R-line Highline PerfectStance7
Golf 5 R32

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“