Sparovani DO

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
fragma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 22.09.2009 17:06
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Sparovani DO

Příspěvek od fragma »

zdravim, chci si poridit novy klic, a zajima me, jestli to pujde sparovat podle tohoto videa?

nebo to jde jedine pres VAG? rv mam 2002.. dekuju za pomoc

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sparovani DO

Příspěvek od maku »

Rekl bych ze ANO obe moznosti budou fungovat.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: Sparovani DO

Příspěvek od Danny »

To mě taky zajíma:D

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sparovani DO

Příspěvek od maku »

Jinak temat otom jak to sparovat je tady hodne staci pohledat :mrgreen:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
fragma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 22.09.2009 17:06
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Sparovani DO

Příspěvek od fragma »

takze tento zpusob muzu potvrdit, jde to. stary klic date do zapalovani a otocite. novy date do dveri, zamknete, zmacknete odemknout, pockate vterinu a zmacknete to znova. auto vam za oplatku kratce zatroubi jako ze "ok":)
trochu jsem se bal vysledku, tak jsem si radsi stahl okynko, kdyby nahodou:))

petkro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.01.2012 16:17
Bydliště: Holubice

Re: Sparovani DO

Příspěvek od petkro »

Ahojte,

Prosím radu, přestalo mě fungovat dálkové ovládaní u G IV 1999 1.9Tdi, 81kW Highline. Otevřu sice klíčkem, ale neodblokuje se mi alarm, takže po pokusu nastartovat se rozhouká.
Otázka zní, jestli můžu alarm nějak vyřadit nebo jestli se dá jet se zapnutým alarmem - asi 1km od školky domů :-)

Centrál zlobil i dřív a v diskuzích jsem vytušil že mám špatnej mikrospínač u dveří řidiče, akorát tento projev mě dostal

Dík za radu.

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sparovani DO

Příspěvek od maku »

Nevim jestli to pomuze, ale odpoj baterku na cca 5min pak ji pripoj a zkus odemknout DO a nastartovat. Jinak ten alarm ti asi tezko nekdo poradi jak dekativovat, ale pokud to neni orginal tak myslim, ze prez VAG to jde vypnout. :mrgreen:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

petkro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.01.2012 16:17
Bydliště: Holubice

Re: Sparovani DO

Příspěvek od petkro »

Jojo, o té baterce jsem taky přemýšlel. Ještě jsem studoval návod a pokud klíčkem dvakrát otočím jako na zamknutí, tak taky deaktivuju alarm. Takže zkusím dám vědět :idea:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Sparovani DO

Příspěvek od Goauld »

Pokud je to originální alarm, tak se dá vytáhnout pojistka, ale je schovaná pod palubkou nad relé boxem a je potřeba rozebrat plasty pod volantem aby ses k tomu dostal. Pokud to originál není, tak je potřeba najít taktéž pojistku a vytáhnout, aby nebyla zapnutá nějaká funkce blokování motoru a tys mohl odjet.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

petkro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.01.2012 16:17
Bydliště: Holubice

Re: Sparovani DO

Příspěvek od petkro »

Tak pomohlo 2x otočit klíčkem směrem k zamčení a alarm se odblokoval. Akorát to nešlo u dveří řidiče, ale spolujezdce. Pak jsem spároval klíč podle návodu v manuálu - stisknout cokoliv na DO, potom strčit klíček do zámku dveří a otočit. V mém případě to musely být dveře spolujezdce.

Uživatelský avatar
fragma
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 22.09.2009 17:06
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Sparovani DO

Příspěvek od fragma »

v tom pripade mas spatny ten mikrospinac... tzn, ze si nevsimne ze se se zamkem neco deje(otevreni dveri, zastrceni klice atd...)

okružák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 10.03.2012 22:20
Bydliště: Příbor

Re: Sparovani DO

Příspěvek od okružák »

fragma píše:takze tento zpusob muzu potvrdit, jde to. stary klic date do zapalovani a otocite. novy date do dveri, zamknete, zmacknete odemknout, pockate vterinu a zmacknete to znova. auto vam za oplatku kratce zatroubi jako ze "ok":)
trochu jsem se bal vysledku, tak jsem si radsi stahl okynko, kdyby nahodou:))
Řeším přesně to samé...po výměně baterky v DO mi nejde spárovat. Postupuju přesně podle videa a popisu zde a bez výsledku...prostě nechápu. Jo a to že mám KO mikrospínače v předních dveřích by asi neměl být problém proč to nejde spárovat podle návodu. Jsem z toho zoufalý, musím otevírat klíčkem jak cip :negative:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Sparovani DO

Příspěvek od Goauld »

Zajeď za někym kdo má VAG ať ti to udělá, mě to třeba jinak nejde, tady ty návody mě prostě nefungujou ať dělám co dělám.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

okružák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 10.03.2012 22:20
Bydliště: Příbor

Re: Sparovani DO

Příspěvek od okružák »

Tak se nakonec zdármě podařilo i bez vagu :) viz ten postup na videu. Podařilo se mi ale spárovat pouze fungl nový dálkový ovladač (který ještě nikdy nebyl nakodovaný) - postup: jeden klíč v zapalování a druhý se přizpůsobuje jak je znázorněno na videu, auto krátce zatroubí a je to. Slyšet ten vítězný klaxon jako pochvalu za zdárně provedenou práci bylo úžané :) Každopádně ta druhá (původní) dálka mi už přizpůsobit nešla...

Uživatelský avatar
vasatko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 22.02.2010 07:55
Bydliště: Petřvaldík
Kontaktovat uživatele:

Re: Sparovani DO

Příspěvek od vasatko »

Protože mě nějaký hajzl rozpáral zámek řidiče (ale do auta se nedostal) se ptám, zda toto funguje i přes zámek kufru (protože místo zámku u řidiče jsem dal záslepku).

Myslíte, že to půjde? Nebo teď už jen přes VAG?
VW Vento 1.9 TDi (r.v. 1998, 81kw+chip, no tunning)
VW Passat 1.9 TDi (r.v. 2004, 96kw, kombi, no tunning)
Škoda Superb II 2.0 TDi (r.v. 2009, 103kw, hatchback, no tunning)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“