Centrální zamikání + dveře spolujezdce

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
aifik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 06.02.2009 09:20

Centrální zamikání + dveře spolujezdce

Příspěvek od aifik »

Zdravím, mám takový problém.
Když zamykám auto centrálem tak mi to pipne a alarm se jakoby zamce ale nezamcou se mi dvere ani jedny, tak to musim zase centralem jakoby odemčít a podruhé zase zkusit zamčít a pak se mi zamčou všechny dveře + kufr. Ale nekdy to jde i napoprvé, ale někdy právě takhle nadvakrát jak kdy. Moc to nechápu a aji když to zamykám klíčem, tak to stejny napoprve třeba jen dveře řidiče, tak to odemču a zamču napodrhé až všechny dveře.
Když jsem mel rosypaný snímač u dveří řidiče, tak jsme to meli celé rozdělaný, ale problem jsem žádný neviděl.
A ještě mám problém že když zamknu auto a pak jej odemču tak dveře u řidiče tak ten zacplík jakoby nevyjede uplně nahoru a dveře mi jdou otevřít z venku klikou až na podruhé, jakože poprvé zatahnu za kliku a povysunu ten kolíček a na podruhé až otevřu.Ale zajimavé je že to není pravidlem, vše se mi stavá jak kdy prostě :-(

A co mě ještě trošku trápí, tak u pátých dveří, když jej otevřu tak se mi nerozsvítí světlo v kufru a ani na palubovce kontrolka, že mám otevřené dveře. Ale zamykat a odemikat centrálem normalvě v pohodě funguje.

Předem díky za rady......

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamikání + dveře spolujezdce

Příspěvek od maku »

Vytahnout zamek ridice propajet konatakty muze tam byt sudenak a ten okem neuvidis uz se to tady vicekrat resilo tak samo zamek patych dveri sundat tapec vytahnout zamek zkontrolovat mikrospinac popripade vymenit navody jsou ve FAQ.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

aifik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 06.02.2009 09:20

Re: Centrální zamikání + dveře spolujezdce

Příspěvek od aifik »

Tak ten spinac u tech zadních dveří neboli kufru mě napadlo no...... ja jsem kufru ještě neměl nikdy rozdělaný, ale tak ten snímač je kde přesně?Možná se ptám uplně blbě, ale kufr jsem nerozdělávál........a to že mi zamykají zámky až třeba na podruhé u ostatních dveří, tak jako může být studenákem?

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamikání + dveře spolujezdce

Příspěvek od maku »

Zamek 5 dveri podle FAQ http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=42" onclick="window.open(this.href);return false;
Ty studenaky je dobre propajet kontakty v zamku ridice okem to neuvidis, ze je tam studenak a nebo promerit, ale propajenim nic nepokazis.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“