Jak otevřít auto, nefukční centrál...

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Enthry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 03.02.2013 15:07

Jak otevřít auto, nefukční centrál...

Příspěvek od Enthry »

Dobrý den,
žádám prosím všechny o pomoc.Bohužel mi nejde otevřít auto přes centrál.Když zmáčknu tlačítko na otevření, tak se nic neděje.Zamknutí jde i kufr jde zvlášť otevřít.Všechny zámky mám zaslepy (bylo to ve výbavě).Netuším co mám dělat.Auto mi stojí před tescem, byl sem tam nakupovat a když sem se vrátil z nákupu, tak už to nešlo...bylo mi poraděno,ať rozbiju okno, ale to udělám až nebude zbytí.Všem děkuji za jakýkoliv nápad...děkuji

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Jak otevřít auto, nefukční centrál...

Příspěvek od VWMysak »

Když jde otevřít kufr, tak vlézt dovnitř kufrem (pokud nemáš teda Boru :lol: ) a otevřít zevnitř.
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Jak otevřít auto, nefukční centrál...

Příspěvek od majrek001 »

pokud se dostaneš kufrem do auta tak zapni zapalování mělo by to odSAFEuje a pak už buď kličkou nebo kolíbkou to otevřeš


a náhodou když to je origo zaslepený nemá to sundávací krytku vložky (jako třeba passat 3C) u řidiče, poznáš to, že je tam drážka na odpáčení
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Enthry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 03.02.2013 15:07

Re: Jak otevřít auto, nefukční centrál...

Příspěvek od Enthry »

bohužel k mé smůle mám Boru, takže kufr sice otevřu, ale dovnitř se už nedostanu protože na sedačkách je zámek a aby mě to ještě více potěšilo, tak je zamčený...tu krytku sem páčil ze servisákem a moc to teda nešlo dolů.Asi to chce víc síly...opravdu zábavná situace:(

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Jak otevřít auto, nefukční centrál...

Příspěvek od majrek001 »

ona má zobáček shora a zespodu tady je to trochu vidět, ale nevím jestli už to měli promyšlený u GIV/bora.. musíš držet kliku jakoby otevřenou, ale jestli to nemá zespodu drážku na planžetu tak pod tím vložka asi nebude schovaná

Obrázek
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Enthry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 03.02.2013 15:07

Re: Jak otevřít auto, nefukční centrál...

Příspěvek od Enthry »

Díky podívám se...pomalu už chystám kladivo na to okno.Ono bylo docela zajímavé sledovat ty reakce lidí, jak se dobývám do auta.Dokonce servisák to chtěl otevřít drátem, ale má to vzduchový zámek nebo co, tahal za kliku a nešlo to vůbec otevřít.Sem se divil, že nedojeli strážci zákona...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Jak otevřít auto, nefukční centrál...

Příspěvek od majrek001 »

to má elektronicky zámek ale je tam zápatka SAFE a to nejde otevřít ani kličkou zevnitř.. musíš napřet otočit klíčem v zapalování pak se odSAFEje a jde to už i to vniřní kličkou otevřít..

pokud rozbijet okno tak pření je to lepší na výměnu
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Enthry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 03.02.2013 15:07

Re: Jak otevřít auto, nefukční centrál...

Příspěvek od Enthry »

Tak se to nakonec podařilo odemknout.Přes kufr mě servisák vyháčkoval sedačky a dostat dovnitř byl už snadný úkol.Nakonec byl zaseklý zámek u řidiče.Děkuji všem,co se zapojily do tématu...ps:pod krytkou sem žádné zámky opravdu neměl...

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“