Zablokovaný Golf

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Triffid
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 14.08.2012 22:36

Zablokovaný Golf

Příspěvek od Triffid »

Zdravím,

mám problém s imobilizérem u svého Golfa 1.9 TDI 1999. Problém nastal, když jsem si u kamaráda zapomněl klíč s ovladačem na centrál, a poprvé použil ke startování klíč náhradní. Nejspíš je to neoriginální kopie bez čipu pro imobilizér. Auto jsem bez problému nastartoval, a až po chvíli si všiml blikající kontrolky auta s klíčem. S autem jsem ale ještě 15 minut jel do práce. Problém nastal až večer při opětovném pokusu o nastartování, kdy se po zhasnutí všech kontrolek rozbliká ono "zamčené auto" a po nastartování motor ihned zhasne.

Tato situace bohužel trvá i po pokusech s originálním klíčem, se kterým jsem dříve neměl jediný problém. Našel jsem v manuálu postup pro odblokování imobilizéru pomocí palubního počítače, ale nevím kde se dá sehnat čtyřmístný kód, který se do něj musí zadat.

Za veškeré podněty předem děkuji.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zablokovaný Golf

Příspěvek od majrek001 »

hele vezmi klíč s kterým to normálně funguje a zapni zapalování aby svítili kontrolky a nech to zaplé a tak do hodiny se to odblokuje (kontrolka zhasne), taky se mi to stalo
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Triffid
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 14.08.2012 22:36

Re: Zablokovaný Golf

Příspěvek od Triffid »

majrek001 píše:hele vezmi klíč s kterým to normálně funguje a zapni zapalování aby svítili kontrolky a nech to zaplé a tak do hodiny se to odblokuje (kontrolka zhasne), taky se mi to stalo
Tento postup fungoval i u mě, kontrolka zhasla naštěstí už za pět minut. Moc jsi mi pomohl, děkuju.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“