Vložka zámku - kompletace

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Shady
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 10.11.2009 18:43
Kontaktovat uživatele:

Vložka zámku - kompletace

Příspěvek od Shady »

Ahoj, mam problém s vložkou zámku. Vložka se mi zasekávala, tak jsem ji vyndal a když jsem se ji snažil rozebrat, tak mi praskla ta zajišťovací "segerovka" a vložka se vlivem pružinky rozlítla. Příčina zasekávání vložky spočívá v tom že i při plně zasunutém klíči ve vložce "koukají" šoupátka částečně ven a při otáčení klíčem se zasekávají/ přidírají ve vložce. Chci se zeptat co s tím? Se zasekáváním vložky jsem si pohrál a už je to o poznání lepší... klidně bych to takhle namontoval zpátky. Koupil jsem opravnou sadu a už mám tedy všechny díly, ale nedaří se mi to pořádně poskládat do hromady :(. Neměl by někdo ňáké schéma jak to má do sebe přesně zapadnout? Především jak a kam zaháknout pružinku? Jedná se mi tedy o kompletaci vložky a toho mechanizmu na otáčení zámku. Popřípadě kdyby měl někdo radu co s těmi šoupátky? Koupil bych noví zámek, ale nechci mít dva klíče :D. Díky moc

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Vložka zámku - kompletace

Příspěvek od majrek001 »

pokud se ti to nepodaří opravit, tak šikovný zámečník by to měl být schopný přeskládat podle klíče
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Shady
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 10.11.2009 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vložka zámku - kompletace

Příspěvek od Shady »

Vyndal jsem trvale jedno stavítko... to které se nejvíce příčilo. Teď už jen zkompletovat ten mechanismus s pružinkou :(. Neměl by někdo postup? Nevím kam přesně zaháknout tu pružinku tak aby vracela klíč/vložku vždy do svislé polohy :(. Prosím, jakákoliv rada velice ceněná :)

Styx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 06.12.2012 11:59
Bydliště: Liberec

Re: Vložka zámku - kompletace

Příspěvek od Styx »

Tak jsem po dlouhe dobe chtel zkompletovat vlozku zamku ridice ale nemuzu prijit na to jak tam ma byt ta pruzina :) muze prosim poradit nekdo kdo to skladal?
Golf IV 1,4 16V/55KW AHW social edition 4.10.2001

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“