Alarm Magicar M1090AS

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
tonci14
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.05.2013 21:41
Bydliště: SK-Nová Baňa
Kontaktovat uživatele:

Alarm Magicar M1090AS

Příspěvek od tonci14 »

Zdravím, cez víkend som si namontoval tento alarma do VW golf IV 1.9TDi 81KW AHF. Tento alarm podporuje diaľkový štart, no mne sa ho stále nedarí aktivovať. Ked postupujem podľa návodu pre aktiváciu rezervačného režimu:
4.4.1. Nastavenie rezervačného režimu pre automobily s manuálnou prevodovkou.
Nastavením rezervačného režimu sa zabezpečí, že na prevodovke bude zaradený neutrál.
1. Po zaparkovaní, pred vypnutím motora, zaraďte neutrál.
2. Zatiahnite ručnú brzdu (pre rezervačný režim nie je nutné, ale zvýši sa bezpečnosť).
3. Dlho stlačte ŠTART tlačidlo. Po chvíli bliknú svetlá, motor zostane bežať. Uvoľnite ŠTART tlačidlo.
4. Vystúpte z auta. Po zatvorení posledných dverí alebo kufra zhasne motor.
Aktivujte alarm tlačidlom (zvretý zámok). Rezervačný režim je nastavený.
Auto je teraz pripravené prediaľkový štart.
Na displeji ovládača sa zobrazí ikonka (kľúč)

Pre nastavenie rezervačného režimu sa berie do úvahy aj otvorenie a zatvorenie kufra.
Je teda možné otvoriť dvere, otvoriť kufor, zatvoriť dvere, vyložiť kufor a až po jeho zatvorení
a aktivácii alarmu vozidla sa nastaví rezervačný režim.
v trťom bode sa mi namieto toho motor vypne. a alarm sa následne prepne do servisného režimu..

Neviete čo stým može byť? Ďakujem
VW Golf mk5 Variant 2009 77kw/105hp BLS
Predtým:
VW Golf mk4 1/1999 81kw/110hp AHF

Uživatelský avatar
DJ_blueFISH
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 20.01.2010 16:01
Bydliště: Brno

Re: Alarm Magicar M1090AS

Příspěvek od DJ_blueFISH »

Ahoj, mám taky Magicar, jen nevím jestli přesně tu samou verzi jako ty. No, když máš zaplý motor a vypneš zapalování (vytáhneš klíč), tak už ti motor rovnou chcípne nebo motor běží dál? Pokud pak běží dal, tak je možnost rezervačního režimu zřejmě nastavena a stačí pak zavřít dveře a zamknout auto.
Mě když teď běží motor, vytáhnu klíč ze zapalování (motor běží dál) a podržím tlačítko 2 na ovladači Magicaru, tak právě motor zdechne. Jinak zdechne až po otevření a zavření dveří. Nevýhodou je, že když pak motor sám chcípne po zavření posledních dveří, tak když pak znovu někdo otevře dveře, je rezervační režim porušen a dálkový start nebude možný (samozřejmě po zamknutí auta), takže i na tohle je potřeba dát bacha.
S pozdravem ><((('>

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“