Problém s centrálem

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Problém s centrálem

Příspěvek od paprika44 »

Mám dodělávaný centrál a odemykání a zamykání mi šlo bez problému. Jednou se mi stalo, že mi odemknout šlo, ale zamknout už ne. Problikly jenom blinkry, ale auto se nezamklo a musel jsem zamykat klíčem každé dveře zvlášť. Vyřešil jsem to na 2 měsíce tím, že jsem od krabičky centrálu odpojil konektory, a znova zapojil a šlapalo to. Dneska se mi to po 2 měs. stalo znova ale už jsem to zamykání nerozchodil. Zamknout čudlíkama na dveřích jde s dálkovým ovladačem už ne, jen odemknout můžu. Kde by jsem měl hledat závadu ? Měl jsem rozebranou komfortní jednotku, nebyly tam žádné studené spoje nebo něco podobného, relátka fungujou....zámky fungujou .... Když jsem zamknul dveře klíčem, zamkly se jen ty dveře, ve kterých jsem měl klíč, pak jsem zamknul 2 dveře a v zápětí jsem je zkusil znova odemknout a to už se odemkly oboje dveře .....problém mám jen s tím zamykáním ... můj tip je že odcházi komfortka ...... musí se nějak nakodovat ? Zvládnu to před barákem ? Nebo potřebuju někoho, kdo rozumí elektrice ?

Nebo jestli je někdo ochotný, ať mi sem hodí skype kontakt nebo mobil a já mu zavolám, nevím jestli mě podle tohoto textu chápete :D
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

jejki456
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 10.07.2013 23:57
Bydliště: Karlovarsko

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od jejki456 »

Může to být chyba konfortky chce to napojit na Vag a kouknout co píše za chybu nejlepší na tohle je Uživatel tornado1

Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od paprika44 »

jejki456 píše:Může to být chyba konfortky chce to napojit na Vag a kouknout co píše za chybu nejlepší na tohle je Uživatel tornado1
No nedávno jsem měl napíchnutej vag a zkoušel jsem všechny akční členy a psalo mi to něco u centrálu, ale nevěnoval jsem tomu pozornost protože mi normálně šel ... možná tam bude nějaká chyba, zítra ráno to zkusím napojit na vaginu a napisu sem jakou chybu to vyhazuje
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od paprika44 »

Tak jsem ted při opravě abs odpojil baterku a po připojení mi centrál normálně funguje :D Takže jsem z toho chuj ...... asi to budu tak řešit že co 2 měsíce budu odpojovat baterii :D
Problém vyřešen prosím lock
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

jejki456
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 10.07.2013 23:57
Bydliště: Karlovarsko

Re: Problém s centrálem

Příspěvek od jejki456 »

:D uvidíš no když to takhle půjde tak proč ne ale aby ti pak neztratila konfortka sinchronizaci s klíčem :D

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“