Zadní dveře G4 variant

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Honzai
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 28.08.2011 08:15

Zadní dveře G4 variant

Příspěvek od Honzai »

Zdravím,hledal jsem ale marně tak se chci zeptat, jestli někdo nemá zkušenost se zámkem kterej se jak na zamykání tak odemykání nechce zaaretovat. Zamknu a čudlik zaleze a zase vyleze,takhle třeba 10 krát za sebou než zůstane dole. Zámek mam rozebranej ale nevidim žádnou prasklou pružinku nebo něco špatnýho ale tak úplně nevim co hledat,tak jestli by někdo strašně šikovnej poradil,moc mi pomůže.Díky

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zadní dveře G 4 variant

Příspěvek od majrek001 »

rozebrat tu plastovou část a propájet plošňák v zámku.. hlavně ho dobře poskládej
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Honzai
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 28.08.2011 08:15

Re: Zadní dveře G4 variant

Příspěvek od Honzai »

Rozebraný sem to měl,na plošňák sem taky koukal a přes lupu a ten je jako novej ale i tak může bejt. Já sem myslel,jestli to nemá chybu v mechanice.Když vyndam motůrek,tak je tam na osičce to kolečko a v něm je takovej malej čep s pružinkou.Je tam jen jeden ale držáčky jsou dva. Má tam bejt jenom jeden?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zadní dveře G4 variant

Příspěvek od majrek001 »

v tom problém nebude.. nevím kolik jich tam je nikdy jsem to kolečko až tak nestudoval.. propájej to a uvidíš.. ono kolikrát na tom nic moc vidět není a zkontrolovat cesty občas je nějaká přerušená
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Honzai
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 28.08.2011 08:15

Re: Zadní dveře G4 variant

Příspěvek od Honzai »

měl jsi nejspíš pravdu,čudlik vyskakuje na první dobrou. Ale něco sem udělal blbě protože nejdou otevřít dveře a to ani zevnitř. Až se vrátim z práce jdu na to ale teda co tam může bejt blbě,to fakt nevim.Jestli bys byl tak hodnej a poradil ještě s timhle,máš rozumný příspěvky a rady.Předem dík

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zadní dveře G4 variant

Příspěvek od majrek001 »

pokud to nejde otevřít dost možná si moc napnul lanko k venkovní klice musí být volný jinak se to úplně neodemkne.. tím bych začal a když ne tak zkontrolovat zámek jestli je dobře poskládaný
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Honzai
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 28.08.2011 08:15

Re: Zadní dveře G4 variant

Příspěvek od Honzai »

to bude ono,jasně. Já to fakt napnul aby to nemělo vakl,tak to sem vůl. Za rady velkej dík

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“