Vyklepaná spínačka+dodělání klíče Golf IV

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Losob
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 05.03.2014 07:25

Vyklepaná spínačka+dodělání klíče Golf IV

Příspěvek od Losob »

Ahoj všem, chtěl bych vás poprosit o pomoc.
Koupil jsem od známeho Golf variant(viz podpis) a mám trochu problém se spínačkou. Spínačka "zatím" normálně funguje, ale jelikož ten známej potřebuje v práci asi 120 klíčů od fabek a měl je trvale priplé ke klíčům od golfa, spínačka je vymlácená jako pr*se a chci předejít tomu, že někde zůstanu se zaseklou viset. K autu mám ještě ke všemu jen jeden klíč, takže určitě potřebuji koupit druhej. Jak to ted nejlíp řešit? Na netu jsem našel nejrůznější sady(třeba kelly) , ale po zkoumání mi přijde, že jsou jen na klasický klíče a né na vystřelovák,který bych chtěl určitě zachovat. Auto má v klíčku ještě dálku(jen zamknout odemknout, ne kufr)
Netušíte, kolik stojí celá nová sada zámků s 2 dvojfunkčními klíči? Nikde jsem to bohužel nenašel. Jedná se vlastně jen o kufr,levé dveře a spínačku.
Jsem schopen do toho investovat tak 5tis, víc se mi ale dávat nechce a pochybuju, že se do té ceny v originále vejdu.
Ještě mě napadla taková věc, že by mi někdo poskládal nový zámek podle toho orig klíče a já si pak nechal jen podle win dodělat novej klíč s dálkou, ale vůbec netuším, jestli to u těchto klíčů lze...

Díky za rady
VW Golf IV Variant 2003 1.9TDI 96kW+Chip 112kW

Uživatelský avatar
PittyX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 22.03.2014 16:37

Re: Vyklepaná spínačka+dodělání klíče Golf IV

Příspěvek od PittyX »

nedávno jsem narazil na tento inzerát:
http://auto.bazos.cz/inzerat/33403477/P ... u-klik.php" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf IV Variant 1.9TDI 66kw a VW Passat B8 2.0 TDI 110 KW

Losob
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 05.03.2014 07:25

Re: Vyklepaná spínačka+dodělání klíče Golf IV

Příspěvek od Losob »

Diky za odkaz. Uz jsem to ale vyresil pres kamarada, krery ma zname na jarove.
VW Golf IV Variant 2003 1.9TDI 96kW+Chip 112kW

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“