Výměna alarmu + klíčů

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Výměna alarmu + klíčů

Příspěvek od paprika44 »

Zdar pánové. Ke svojemu golfu IV r.v.98/99 jsem měl 2 klíče ( BEZ ŠTÍTKU ) s jedním jsem normálně jezdil ale s tím 2 jsem nastartoval i jezdil ale pořád mi blikala kontrolka imobilizéru. Nedávno mi chtěli ukrást auto a vypáčili mi spínačku. Tu jsem vyměnil za nějakou škodováckou s 1ks klíčem a přehodil ze starého klíče skleněnou trubičku ( čip imobilizéru ) do toho nového škodováckého. Teď jsem si objednal centrál i s alarmem a se 2 vystřelovacíma klíčema: http://aukro.cz/neu-autoalarm-vystrelov ... 76590.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Chci si nechat vyřezat podle toho 1ks škodováckého klíče, ty 2 vystřelováky ....... Cena je prý 300kč za 1 kus ...... a cena i s nakodováním imobilizéru v klíči je 2300,- ...... nějaká rada, kde se to dá sehnat levněji ?
Potřebuju vyřezat 2ks vystřelováků a nakodovat 1ks vystřelováku ...... ten starý imobilizér si přehodím do nového klíče ..... ať zbytečně nemám 3 klíče od auta, stačí mi 2 .... jelikož teď mám jenom 1 od spínačky a kdyby jsem ho stratil, tak jsem v kopru. Dík za rady
Jinak alarm si nechám zapojit nebo spíš přepojit u známého, jelikož mám v autě nějakou polskou značku legendford, a od toho mám jen 1 ovladač ...
VAG-COM v304 cracknutou v CZ mám na PC + mám ješte diagnostiku vag checker takovou oranžovou bez nutnosti PC: http://aukro.cz/vag-kkl-can-obdii-diagn ... 67139.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Výměna alarmu + klíčů

Příspěvek od majrek001 »

planžety mi řežou za 200,- ks v Litomyšli a imobilizér čip + nakodování myslím 400,-
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“