Nefunguje DO

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
AntiVirus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.03.2014 08:25

Nefunguje DO

Příspěvek od AntiVirus »

Ahoj,

nedávno jsem měl problém dostat se do auta viz zde a mockrát jsem zkoušel točit klíčem v patých dvěřích - při tom zkoušení se tak stokrát zmáčklo tlačítko na ovladači.

Po vyřešení tohoto incidentu se ale s tímto klíčem nedostatu do auta - neodemknu na dálku centrál. Nastartovat s ním jde ale druhým klíčem to stejně musím odemknout ... Baterka v DO je nová a stejně nefunguje. LEDka na DO blikne.

Nemá někdo zkušenosti co s tím než pojedu do VW servisu? Díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od tornado1 »

zkusit znova spárovat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

AntiVirus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.03.2014 08:25

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od AntiVirus »

Díky za radu.
PS: Jak na to?

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od duduh »

SZ

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od marfy8 »

Jestli nemáš VAG, tak zkus tohle ale nevím jestli to funguje i se zámkem v kufru...

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od duduh »

:wink: :idea: On kolega v tom zámku 5tých dveří neotočí ani klíčkem.Ostatní má zaslepené takže = VAGína.

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od marfy8 »

AntiVirus píše:mockrát jsem zkoušel točit klíčem v patých dvěřích
aha ale psal že otočí... No to je jedno :good:
Ale fungovalo by to jak na tom videu? Akorát že by otáčel v zámku kufru??

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od duduh »

:? :idea: CITACE:
Ahoj,
mám Golf IV r.v.2000 (1.9TDI 85kw) se zaslepenýma zámkama :D
Přes noc jsem nechal svítit světla (asi mi nefunguje bzučák nebo jsem hluchej). Baterka je KO.
Jediný mechanický zámek to má vzadu ale asi nejde (resp. měl jsem problém zasunout klíč do poloviny délky a po 10 minutých už tam je celý(po znak VALEO), ...dál to nejde a nejde mi otočit.
Máte někdo tip, jak otevřít třeba haupnu abych vynda baterii? Zespod motoru mám kryt.


Kodování přes 5té dveře jsem nezkoušel a ani zkoušet nebudu.Mají 5té dveře ŘJ?
A o 5tých dveřích mi tu raději nepiš nebo bych za ně soudruhy z NDR nejraději :baseball: :baseball: :baseball: Nebudu tady psát proč,ale fundovaní zajisté vědí o jejich výrobní vadě.

TO AntiVirus:Jak jsi dopadl?

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od marfy8 »

Tak když má zaslepené a nefunkční zámky a je bez vagu, tak bych oddělal u spolujezdce jen tu záslepku (práce na 1minutu) a udělal to podle videa :D

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od duduh »

:pleasantry: :? :idea:Jde to také šroubovákem ale začneme tím že: Jestli si někdo udělá zaslepení zámků jen tím,že vyndá zámek, místo něj dá jen plast záslepku s novým držákem tak je u mne :fool: .Auto mám potom né během 15s ale během 3s otevřené!!!Sirénu deaktivuji během dalších 5s.Tedy u mne to je jen nesmyslný ťuniňg a vyhozené prachy.
Tedy u kolegy to bude asi rychlejší na té VAGíně než:Hledat torx,spadnutí při demontu půlměsíce a následné rozdělávání dveří......

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od duduh »

:? U toho spolujezdce to asi nepůůůjde.Jen ANGL verze.

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od marfy8 »

Co já vím co jak má udělané, já se mu snažím poradit a ty mě to tu vysvětluješ fakt jak nadržený učitel... Nejde u spolujezdce - půjde u řidiče no. VAG nemá a chce jet do servisu, tak se mu snažím poradit narozdíl od toho abys tu furt poučoval co jde a co nejde a co je supr tuning. Jestli hledá torx, tak nemá mít bordel v nářadí.

No a když mi do 5 vteřin vyřadíš alarm, tak v té 6té vteřině už budu stát za tebou a budeš mít rozbitou hubu no ... :D Jako nevím proč si tu hraješ na super vykradače místo nějaké užitečné rady.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od duduh »

:drinks: ...začíná to asi tím,že nečteš pořádně všechno...kolega dostal radu od tornada1 a ode mne "SZ" a tam je to vyřešeno hnedle na začátku.
Já jsem ti odpovídal jen na pááár nejasností které u AntiVirusa mohou ještě nastat jestli do toho bude nadále vrtat dle tvých rad.A nehraji si tu na nějakého učitele nebo supermana se znalostí vykrádání aut.Píši zde jen to co vím,to co mi dala praxe a mé zkušenosti. :negative: Jde opravdu vidět,že nevíš jak velice jednoduše jde ten orig. alarm zrušit.

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od marfy8 »

A proč tu furt motáš alarm? Tornado poradil spárovat DO , tys mu napsal cosi do SZ co já nemůžu vědět, máš to napsat do vlákna ať si to můžou přečíst příště i ostatní... no a já mu konkrétně - čti pomalu KONKRÉTNĚ poradil jak to spárovat i bez VAGu, protože ho NEMÁ - čti pomalu NEMÁ. A co ať se v tom vrtá, každý se tu v tom vrtá aspoň se něco naučí.

To ty tu furt pereš nesmysly a věci co s tím nesouvisí, jako že mu vykradeš auto a rychlostí blesku zrušíš alarm :laugh: :laugh:
A tím s tebou končím... já se mu snažil poradit variantu jak to udělat v domácíh podmínkách bez VAGu, aby nemusel do servisu a tys to jen blbě okecal. Čau

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nefunguje DO

Příspěvek od duduh »

:wink: V domácích podmínkách to prostě na jeho autě neudělá a některé věci se hold musí do SZ posílat.
:arrow: Opakuji se:Já jsem jen odpovídal jen na pááár nejasností které u AntiVirusa mohou ještě nastat jestli do toho bude nadále vrtat dle tvých rad.
:arrow: Již jsi přišel na to jak se deaktivuje ten alarm?Napiš mi to do SZ.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“