Zamykání a odemykání Golf IV

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Chichťa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.09.2014 17:26

Zamykání a odemykání Golf IV

Příspěvek od Chichťa »

Zdravím vlastním golfa IV 1.9 TDI momentálně jsem se setkal s problémem při zamykání a odemykání dveří. DO mi sem tam jde sem tam nejde baterku jsem měnil beze změny. Když chci odemknout auto klíčkem tak neodemknu všechny dveře ale jen ty ve kterých mám klíč (Spolujezdcovi) ale problém je v tom že zůstane zaplej alarm tak že musím pořád dokola zkoušet jakoby zamykat a na nějakej xtej pokus se povede vypnout alarm a pak normálně odemknu jen ty dveře a přes vnitřek odemknout zbytek... Jestli jste mě pochopili nevíte v čem by mohl bejt problém lámu si nad tím hlavu už několik dní ale stále ne a ne na to přijít :cry: Už přemýšlím nad tím hodit to do servisu a nechat udělat zvlášť centrální zamykání. Ale nechci to ještě vzdávat. Děkuji za každou radu co s tím

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamykání a odemykání Golf IV

Příspěvek od tornado1 »

Do servisu a opravit stávající problem , nevymyslet kraviny s dalším centrále
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Chichťa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.09.2014 17:26

Re: Zamykání a odemykání Golf IV

Příspěvek od Chichťa »

Okay jsem sám zvědavej chtěl jsem to u kámoše napojit na diagnostiku a nad popelníkem jsem ji nenašel.. Rozdělal jsem plast a tam jsou jen odpojené káble od zapalovače a jeden širší jako by odstřihlej a zafačovanej :D tak nvm jestli to je od té koncovky na diagnostiku nebo ne.

Chichťa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.09.2014 17:26

Re: Zamykání a odemykání Golf IV

Příspěvek od Chichťa »

A když jsem koupil novou baterku do klíče normál kontrolka blikne když mačkám zamykání ale nic to nedělá nebude problém v elektrice ?

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“