Zamkne ale neodemkne

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Michal661
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.09.2014 09:47

Zamkne ale neodemkne

Příspěvek od Michal661 »

Zdravím. Mám takový problém. Mám golfa IV a minulý majitel si do něj pořídil dálkové zamykání dveří. 4 měsíce mi to šlo v v pořádku až před necelým týdnem jsem přišel k zamklému autu a neodemklo se. Kde je chyba? když zmáčknu odemknutí na ovladači tak jen zablikají světla a až když dám klíč do zapalování a otočím do 1 polohy tak se dveře odemknou. Díky za rady ;-)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zamkne ale neodemkne

Příspěvek od majrek001 »

to je neorigo dálka? nemohl upadnout drát nebo se zlomit od odemykání vede nejspíš do dveří řidiče (nebo nedejbože to je přidělané na ty zlodějky a uvolnilo se to zmáčknutí..

to že se odSAFEju po otočení klíčku je normální ale kolíčky nevyjedou jen to jde na dvakrát otevřít?

a když to zamkneš/odemkneš klíčem ve dveřích tak maká jak má?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Michal661
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.09.2014 09:47

Re: Zamkne ale neodemkne

Příspěvek od Michal661 »

Předevčírem jsem si tam hodil do řidičových dveří zámek na klíč. Když odemykám/zamykám klíčem tak to jde jak má. Někdy se stane že to jde bez problému i dálkovým zamknout i odemknout. Je to prostě jak kdy. A jo, to je neorigo dálka. Ale všiml jsem si že když prší nebo je dost vlhko tak to neodemyká přes ten dálkový. Až když ho nechám stát někde na slunku, jako by to vyschlo a pak už to jde. Nemůže to mít vliv na tu vlhkost?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Zamkne ale neodemkne

Příspěvek od majrek001 »

máš el.okna? pokud ano sundej tapec řidičových dveří a zkontroluj ty dva dráty co tam nejspíš vedou jestli jsou připájeny na dráty nebo jen nacvaklí
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Michal661
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.09.2014 09:47

Re: Zamkne ale neodemkne

Příspěvek od Michal661 »

Už to jde vpohodě. Jak jsem tam dal ten zamek na klíč, tak od té doby to jde dobře. Až na par výjimek. :-)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“