Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Romis4 »

Chlapi koupil jsem si dneska dálkové ovládání na VW Golf IV neorigo maxicar 686 ale mam problem s instalaci...Má s tím někdo zkušennost?!Díky moc za rady a pomoci...
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
MlcekD
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.04.2008 12:36
Bydliště: Česká Republika-Op.

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od MlcekD »

Zdravím,taky to mám cca. půl roku a zatím o.k.nechal jsem si to zapojit u autoeletrikařu za 1000kč a v pohodě.mám to na VW vento-jen škoda nevyužité planžety.
PS-obj.jsem si org.znak VW a je to jako od výrobce :)
Obrázek

Uživatelský avatar
borask
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prešov, SK

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od borask »

Aký konkretny problem maš??

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Romis4 »

MlcekD píše:Zdravím,taky to mám cca. půl roku a zatím o.k.nechal jsem si to zapojit u autoeletrikařu za 1000kč a v pohodě.mám to na VW vento-jen škoda nevyužité planžety.
PS-obj.jsem si org.znak VW a je to jako od výrobce :)

No instalaci bych mohl mit za 500Kč ale ¨chci ušetřit a za to ušetřene nechat vybrousit klič,jelikož to taky dost stoji...
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Romis4 »

borask píše:Aký konkretny problem maš??
No nevim kam co zapojit...
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Romis4 »

MlcekD píše:Zdravím,taky to mám cca. půl roku a zatím o.k.nechal jsem si to zapojit u autoeletrikařu za 1000kč a v pohodě.mám to na VW vento-jen škoda nevyužité planžety.
PS-obj.jsem si org.znak VW a je to jako od výrobce :)

Kolik stal ten origo znak??
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Toxyz »

Romis4 píše:
borask píše:Aký konkretny problem maš??
No nevim kam co zapojit...
pokud nevíš kam co zapojit tak bych radši využil služeb za 500, jak si psal :wink:

a taky ti měl prodejce poskytnot návod na montáž, aspoň přibližnej podle něhož by i "pokročilej lajk" :lol: měl vědět co a jak
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Romis4 »

Toxyz píše:
Romis4 píše: No nevim kam co zapojit...
pokud nevíš kam co zapojit tak bych radši využil služeb za 500, jak si psal :wink:

a taky ti měl prodejce poskytnot návod na montáž, aspoň přibližnej podle něhož by i "pokročilej lajk" :lol: měl vědět co a jak
Montažní navodu tam byl ale byl uplně na pi..
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž-Vyřešeno

Příspěvek od Romis4 »

Chtěl bych poděkovat Amavetovi,jelikož díky jeho dobrým rukám a chuti do práce,mám k dnešnímu dni už dalkač namontovaný a funkční....Elktrice rozumi a v autě se vyzná a prostory měl..Tak ještě jednou díky!!!Jsi fakt bourák :wink: Ted už jen vybrousit tu planžetu a je to complet :D
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž-Vyřešeno

Příspěvek od amavet »

Romis4 píše:Chtěl bych poděkovat Amavetovi,jelikož díky jeho dobrým rukám a chuti do práce,mám k dnešnímu dni už dalkač namontovaný a funkční....Elktrice rozumi a v autě se vyzná a prostory měl..Tak ještě jednou díky!!!Jsi fakt bourák :wink: Ted už jen vybrousit tu planžetu a je to complet :D
neni zac,hlavne ze je spokojenost :wink: a konecne sem mel v kutilne neco novejsiho nez fazola a meho :lol: :lol:
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž-Vyřešeno

Příspěvek od Romis4 »

amavet píše:
Romis4 píše:Chtěl bych poděkovat Amavetovi,jelikož díky jeho dobrým rukám a chuti do práce,mám k dnešnímu dni už dalkač namontovaný a funkční....Elktrice rozumi a v autě se vyzná a prostory měl..Tak ještě jednou díky!!!Jsi fakt bourák :wink: Ted už jen vybrousit tu planžetu a je to complet :D
neni zac,hlavne ze je spokojenost :wink: a konecne sem mel v kutilne neco novejsiho nez fazola a meho :lol: :lol:
No ještě,že se to tam vešlo,jelikož z toho kopce mazec a u toho 3dvířka ty dveře moc otevřít nešli v te dílně.. :lol: :lol: Ale dalkač funnguje,to je hlavní!
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž-Vyřešeno

Příspěvek od amavet »

Romis4 píše:
amavet píše: neni zac,hlavne ze je spokojenost :wink: a konecne sem mel v kutilne neco novejsiho nez fazola a meho :lol: :lol:
No ještě,že se to tam vešlo,jelikož z toho kopce mazec a u toho 3dvířka ty dveře moc otevřít nešli v te dílně.. :lol: :lol: Ale dalkač funnguje,to je hlavní!
ja tam nedru,ja vzdy nej jedu sundavam lizatko :lol: :lol: a to mam jete origo podvozek.ale sou i takova co tam nenajedou vubec
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž-Vyřešeno

Příspěvek od Romis4 »

amavet píše:
Romis4 píše: No ještě,že se to tam vešlo,jelikož z toho kopce mazec a u toho 3dvířka ty dveře moc otevřít nešli v te dílně.. :lol: :lol: Ale dalkač funnguje,to je hlavní!
ja tam nedru,ja vzdy nej jedu sundavam lizatko :lol: :lol: a to mam jete origo podvozek.ale sou i takova co tam nenajedou vubec

mam taky origo podvozek,ale kdyby ses nesnažil nadzvednout ten naraznik tak ho asi urvu :|
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
uncous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 18.10.2008 20:38
Bydliště: Svitavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od uncous »

Zdravim, taky mam v planu koupit Maxicar 686, jenom mam trochu obavy z toho, jak budu vyndavat z puvodniho klice ten cip na imobilizer, mam strach abych ho nejak neposkodil. Mate nekdo nejakej dobrej osvedcenej postup??

Uživatelský avatar
skichinaHorst
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kamenice nad Lipou a Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od skichinaHorst »

Romis4 píše:Chlapi koupil jsem si dneska dálkové ovládání na VW Golf IV neorigo maxicar 686 ale mam problem s instalaci...Má s tím někdo zkušennost?!Díky moc za rady a pomoci...
Čau prosimtě chci si koupit nějakou podobnou sadu ale ještě se rozmýšlím a chtěl bych vědět jestli je z tý strany co je místo pro znak ten klíč sešroubovanej těma dvěma šrouby? díky

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“