Ztráta klíčů - výměna spínačky OCTAVIA

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Turbo20V
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.05.2015 19:32

Ztráta klíčů - výměna spínačky OCTAVIA

Příspěvek od Turbo20V »

Zdravim,
Doufám že jsem zvolil správnou kategorii.

můj dotaz je sice na Octavii I ale na škoda forum mi nikdo nebyl schopnej poradit, tak to zkusím tady. Golf IV a Octavia jsou téměř stejný auta a tady na VW clubu je více schopnejch lidí.

Takže k problému:
Ztratil jsem klíč od auta, měl jenom jeden. Takže jsem si obědnal sadů zámků do dveří a do spínačky. Vyměnit zámek ve dveřích šlo bez problému ale mám problém s výměnou vložky ve spínačce. Podle návodů co jsem si našel se musí zámkem otočit do polohy kdy se překrývá "dírka s tečkou na plastu" a pak tam strčit nějaký drát. Problém je v tom že nemám čim otočit zámkem takže ty dvě dirky nemůžu dostat k sobě... :(

Má někdo nápad jak spínačku vyndat, řešil jste někdo stejný problém?
Nerad bych poničil moc věcí okolo ale když se stane něco s vložkou spínačky tak se nic neděje, tu chci vyměnit.

Jedná se o Octavii I rv. 2001 1.8T 4X4 ikdyž to je asi jedno...

Díky moc všem za rady

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíčů - výměna spínačky OCTAVIA

Příspěvek od oneb1t »

a co si nechat vyfrezovat novej klic podle zamku ve dverich?
https://www.youtube.com/watch?v=VNflEsLY61o" onclick="window.open(this.href);return false;

lepsi zamecnictvi to zmakne :)
kdyz najdes nekoho ochotnyho tak to nebude stat ani majland

nebo si to nechat od zamecnika otocit do polohy ON
https://www.youtube.com/watch?v=qZPOLnii1Ds" onclick="window.open(this.href);return false;

pak uz by ti to melo jit tim dratkem vyndat
Naposledy upravil(a) oneb1t dne 10.05.2015 22:44, celkem upraveno 1 x.
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Ztráta klíčů - výměna spínačky OCTAVIA

Příspěvek od Goauld »

Když už sis koupil novou sadu zámků, tak je zbytečně drahy nechat dělat klíč podle VIN, což je nějakých 1500kč za obyč klíč. Nechat udělat klíč podle původního zámku ze dveří je jedna možnost, nebo prostě říct zámečníkovi, že potřebuješ vyndat vložku spínačky a on to odemkne a vytáhne. Zámečník bude podle mě rychlejší a levnější, než výroba klíče podle staryho zámku.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“