Problém se zamykáním

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
jenik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 10.06.2009 10:25
Bydliště: U Ostravwy

Problém se zamykáním

Příspěvek od jenik »

Zdravim kluci. Mam Golf IV r.v. 2003. Z ničeho nic mi při zamykání DO neblikají všechny blinkry, ale jen pravé. Pak to zase chvíli fungovalo a teď už opět ne. Dále se stavá že centrál při odemčení neodemkne LZ dveře anebo nezamkne PZ dveře. Někdy zase odemkne a zamkne vše. Poraďte mi čím to je 8O

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se zamykáním

Příspěvek od tornado1 »

může odcházet komfortka
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Batistuta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1299
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá

Re: Problém se zamykáním

Příspěvek od Batistuta »

Nebo někde okyslá kostra.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se zamykáním

Příspěvek od tornado1 »

kostra určitě ne pokud blinkry normálně blikají - levá a pravá strana za jízdy
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Batistuta
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1299
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Stověžatá

Re: Problém se zamykáním

Příspěvek od Batistuta »

Myslel jsem kostru ke komfortce,ted jsem to rozebíral u Passata,protože to taky takhle blblo a byl tam právě okyslej jeden drát,nicméně to vyřešilo jen něco,takže komfortka jiná a je klid :).

Uživatelský avatar
jenik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 10.06.2009 10:25
Bydliště: U Ostravwy

Re: Problém se zamykáním

Příspěvek od jenik »

Díky kluci za tipy. Vyměnil jsem celou komfortku, znova nakódoval a zase to šlape. takže byl problém v komfortce jak psal tornado1.

MaReCz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 21.01.2016 12:44

Re: Problém se zamykáním

Příspěvek od MaReCz »

Zdravím, chtěl bych se poradit.. poslední dobou mám problémy se zamykáním předních dveří... při zamčení, kdy chci klíček vytáhnout ze zámku se mi dveře opětovně odemčou a spolu s tím mi sjedou i boční okna na obou stranách vozidla... takže jsem to doteď zamykal přes spolujezdce, ale před par dny už to zamyká pouze jen tu stranu od spolujezdce a přestalo to zamykat komplet obě strany... nevíte někdo v čem by mohl být problém? Díky.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Problém se zamykáním

Příspěvek od Goauld »

Neměnil už někdo zámek v předních dveřích? Je tam originální zámek, nebo nějaká čínská náhrada ?
Každopádně bude potřeba zámek vyndat, rozebrat a podívat se proč to spíná mikrospínač pro odemykání. Spolujezdcův zámek taky rozebrat a přepájet kontakty, případně zkontrolovat kabeláž v průchodce mezi dveřma a sloupkem, jestli není přelámaná.
Návody jak rozebrat dveře a jak opravit zámek sou ve FAQ. Pokud je zámek u řidiče čína, tak zahodit a koupit třeba vrakáčovej originál, kterej rovnou preventivně rozebrat a přepájet.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“