Přizpůsobení nového klíče

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Přizpůsobení nového klíče

Příspěvek od oneb1t »

ne

jediny cim muzes znicit kabel pokud mas neoficialni je vyssi verze VCDS ;)
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

kuwayt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 08.02.2016 22:02

Re: Přizpůsobení nového klíče

Příspěvek od kuwayt »

OK. Zkusím to a když tak dámm vědět. Prozatím mockrát děkuji!!!!

kuwayt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 08.02.2016 22:02

Re: Přizpůsobení nového klíče

Příspěvek od kuwayt »

Tak program zajištěn, ale s mým kabelem nemluví. Mohl by jsi mi poslat nějaký odkaz na ten modrý o kterém jsi psal? Děkuji.

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Přizpůsobení nového klíče

Příspěvek od oneb1t »

http://www.ebay.co.uk/itm/USB-Cable-KKL ... SwiLdWBqNg" onclick="window.open(this.href);return false;

predpokladam ze ty mas tenhle
http://www.ebay.co.uk/itm/VAG-12-12-0-V ... SwpDdVfODo" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo
http://www.ebay.co.uk/itm/VAG-COM-VCDS- ... SwnLdWr8Ig" onclick="window.open(this.href);return false;
s nim to jde rozbehnout taky ale musi se to prepnout na virtual-com coz je zbytecne komplikovany a jednodussi je sehnat si modrej kabel
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

kuwayt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 08.02.2016 22:02

Re: Přizpůsobení nového klíče

Příspěvek od kuwayt »

Tak vyřešeno. Modrej kabel jsem objednal v Čecháh, ale bohužel nefungoval. Programy nefungovaly vůbec, nebo jen částěčně. Na posledním řádku návodu k instalaci jsem se dočetl, že kabel s Win 7 a 8 nemusí fungovat vůbec, nebo omezeně.... Mám W7... Takže jsem jej s poděkováním vrátil. Dnes jsem zajel do nejmenované firmy, kde chlápek zjistil že v klíči není čip. Takže pánům z Autoklíče.cz můžu poděkovat za poslání klíče bez čipu... Nicméně mi byla udělána nabídka na čip i s přispůsobení za hubičku a "bez", fakt chlápek pohodář, takže jsem to vzal. A supervagem zjistil, že na štítku mám špatný PIN. Tak už fungují oba klíče.
Nicméně Ti chci poděkovat za Tvé rady a čas,se mnou strávený..... Máš to u mě schovaný na plzeňsku... :o)

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Přizpůsobení nového klíče

Příspěvek od oneb1t »

jak modrej tak cernej kabel funguje na win 10/7/8.1 x64 mam to ozkouseny na svym aute
takze sis poridil nejakej srac kabel :)

a jeste rada na zaver vsechny tyhle kabely vzdycky objednavej z ciny v cechach je to vetsinou predrazeny a cinan ti bez kecu vrati penize kdyz mu napises ze to nefunguje jak ma...
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Přizpůsobení nového klíče

Příspěvek od majrek001 »

většinou proč ten kabel nefunguje jsou ovladače a nastavení..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“