Krátký dosah DO

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
follta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 12.08.2012 21:03

Krátký dosah DO

Příspěvek od follta »

Ahoj všichni,Mám originální klíč s dálkovým ovládáním centrálu. Již delší dobu pozoruju snížení dosahu na odemknutí a zamknutí. Teď už je to tak metr od auta. Baterie zcela nová,má 3,25 V.Nevíte někdo co stím?Díkes

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátký dosah DO

Příspěvek od oneb1t »

da se vylepsit dosah pridanim delsi anteny taky jsem to musel u svyho golfa udelat protoze slo odemykat uz jen na 50cm :D
baterka v ovladaci na to nema vliv
http://www.billswebspace.com/ExtendingM ... aRange.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

follta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 12.08.2012 21:03

Re: Krátký dosah DO

Příspěvek od follta »

Děkuji za informaci, akorát že klíčky mám origos dva,když to začal dělat ten první že reagoval jen na 0,5 m tak jsem začal používat ten druhý a fungoval 5 let bez problémů a teď začal reagovat stejně jak ten první, myslel jsem první že je to ta Baterka.

wouty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 03.08.2015 22:25

Re: Krátký dosah DO

Příspěvek od wouty »

Taky mi to reaguje tak na půl metru. Už jsem koupil novou baterií, ale ještě nevyzkoušel :)

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátký dosah DO

Příspěvek od oneb1t »

ja mam 2 ruzny klice jeden puvodni origo a jeden uplne novej (cina) a oba odemykaj na stejnou vzdalenost (maj oba novy baterky)¨
bez vylepseny anteny to skoro nefungovalo (v tom stavu jsem auto uz koupil takze jsem za to nemoh :D)
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

follta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 12.08.2012 21:03

Re: Krátký dosah DO

Příspěvek od follta »

No tak já se zkusím mrknout na tu anténu snad to nebude ještě horší. :o

hindour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 06.08.2010 11:04

Re: Krátký dosah DO

Příspěvek od hindour »

měl jsem stejnej problém u obou klíčů, tak jsem koupil dva nový ovladače a funguje mi to na 15 metrů.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“