nové klíče

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

kronec22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.05.2016 16:59

nové klíče

Příspěvek od kronec22 »

Zdravím, dneska v práci jsem nějak vytratil klíče a hledal jsem je snad 3 hodiny a nic, spíš se s už můžu s klíčema rozloučit... jel jsem pro náhradní ale ty jsem zjistil jsou k ničemu... píše že imobilizér je aktivní, to jako v náhradních klíčích není imobilizér, nejde nějak nastavit ten náhradní klíč? je to ten klasickej vystřelovák a k tomu je i plastovej klíček, dálkové ovládání funguje ale nenastartuju na co mi pak je náhradní klíč :-| nevím co mám dělat potřebuju s autem jezdit a to co nejdřív.. díky za odpověď

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: nové klíče

Příspěvek od Goauld »

Přes diagnostiku zkusit klíč přizpůsobit, pokud to nepude, tak se musí vyměnit immo čip a zase přizpůsobit. Neexistuje způsob, kterým bys s autem jinak odjel, pokud nepočítám hračky typu imokiller, ktery imobilizér vyřadí z provozu.
K přizpůsobení stačí obyčejnej KKL kabel a PIN (z výroby je na plastovym štítku u klíčů spolu s platovým klíčem), nebo VAG Tacho, kterej umí PIN vyčíst.

Asi polovině z toho co sem napsal určitě nerozumíš a vybavení nejspíš nemáš, takže budeš potřebovat fyzickou pomoc od někoho, kdo to umí a má na to potřebny věci.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: nové klíče

Příspěvek od oneb1t »

u immo 2 existuje zpusob jak nastartovat bez funkcniho cipu v klicku ale je to trosku komplikovany :D
a musis znat bezpecnostni kod
The emergency start procedure is a follows:

EMERGENCY START
1. Switch IGNITION ON and turn the clock set button to the right and at
the same time press and hold the trip reset button for 1 second.
2. “0000” appears on the display, press the trip button to input the first
digit of the pin code. Turn the clock set button to the right to move to
the next digit. Repeat for all 4 digits.
3. Then with the correct pin code entered turn the clock set button to
the right and press the trip reset button for 1 second.
4. The Immobiliser light will stay on, and the car can run for 45 minutes
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

kronec22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.05.2016 16:59

Re: nové klíče

Příspěvek od kronec22 »

díky hoši, já si myslel že to bude komplikovanější.... s tou diagnostikou to nebude problém nějaké lidi na to mám :) ale chtěl bych s tím aspoň dojet domů z práce :D takže ten pin najdu kde prosím tě ?

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: nové klíče

Příspěvek od Dymák »

dyk ti to psal Goauld... pokud máš origo klíče, tak u toho servisního plastovýho visí průhledná plastová cedulka.... nebo musíš přes VAG-tacho vyčíst PIN z budíku a ppdle něj přizpůsobit čip v klíči....

ovšem je divný, že ti ten klíč nestartuje, když byl k autu a pasuje do spínačky... možná už někdo měnil budíky a přizpůsobil jen jeden klíč... pak by ti ten PIN na cedulce byl nanic...

nejbezpečnější je přes ten VAG vyčíst budíky
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: nové klíče

Příspěvek od oneb1t »

nebyl ;) s IMMO 2 nastartujes i klicem uplne bez cipu pri tom emergency startu
pokud ma auto s IMMO 3 tak ma smulu a musi sehnat nekoho kdo mu to opravi ;)
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

kronec22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.05.2016 16:59

Re: nové klíče

Příspěvek od kronec22 »

no tak dneska jsem našel ty klíče v práci, ale stejně to píše i s těma prvníma klíčema že "imobilizér aktivní" a nic :( asi spadli ty klíče nebo já nevím nejdou už ani první ani náhradní klíče.. tak jedině zítra po práci to někam odtáhnout ať vyruší immobilizér a je klid... to nouzové dojetí taky nefunguje (nereaguje to podle toho návodu) :(((

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: nové klíče

Příspěvek od oneb1t »

muzes mit immo 3 no tam uz to nejde takhle ;)
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

kronec22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 28.05.2016 16:59

Re: nové klíče

Příspěvek od kronec22 »

zítra to nechám vyrušit stejně když nekdo chce tak to auto ukradne i bez immobilizéru...
tak je to golf 4 2002 rv. variant nevím co tam je navíc to mám snad 2 měsíce :(

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: nové klíče

Příspěvek od oneb1t »

jo u tohodle auta je uz immobilizer spis pro smich
2002 bude uz immo 3
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: nové klíče

Příspěvek od Dymák »

hele, pokud jsi na ty klíče přijel do práce, tak na ně musíš i odjet....
odpoj na 10min baterku (nech otevřený dveře, nebo aspoň okno, kdyby se to náhodou zamklo a nechtělo tě to pustit dovnitř) a zase připoj a pak zkus ty první klíče
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: nové klíče

Příspěvek od oneb1t »

tak nemusi muze mu odejit cteni toho cipu v klici a uz s tim neodjede (i kdyz to by byla teda smula ale vyloucit se to neda :D)
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: nové klíče

Příspěvek od Dymák »

mě se onehdá stalo na B5, že jsem laboroval s klíčema a s budíkama a ve finále jsem strčil blbej klíč na blbý budíky a bylo.... a i když jsem pak dal správnej klíč, tak furt immo active

pomohlo až odpojení AKU

ps: pokud odešel kroužek, tak je to sakra náhoda, ale pravda je, že vyloučit se to nedá
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: nové klíče

Příspěvek od oneb1t »

ja mam kamose co rano odjel fabii na statnice a po statnicich uz nenastartoval :D takze domu jel autobusem a museli sme se tam otocit vymenit ten krouzek
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: nové klíče

Příspěvek od Goauld »

Nejspíš je vadná čtecí civka, respektive kabely k cívce, proto nefungujou ani jedny klíče. Kabely stačí opravit podle návodu někde tady na fóru, případně vyměnit a bude to zase jezdit a imobilizovat jako dřív.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“