Cobra do Origo DO

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
wrabesek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 12.06.2014 21:05

Cobra do Origo DO

Příspěvek od wrabesek »

Ahoj, koupil jsem Golfika a je v něm nainstalovaná Cobra. Mám k němu i obyč vystřelovák s DO. Jde o to, že když zamknu origo, tak se nezapne alarm, to auto prostě nepípne. Proto nosím ty gumový bazmeky. Ale když jsem viděl, v jakym stavu je ten druhý a doslova nenávidím jak mi drká do nohy za jízdy! Tak mi napadlo, jestli je možnost předělání ovladače Cobry do origo vystřelováku? Zkoušel to někdo? Ať netáhám 2 klíče. Nebo přeprogramovat, aby se alarm z Cobry zapínal na origo DO?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Cobra do Origo DO

Příspěvek od tornado1 »

nejde
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

wrabesek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 12.06.2014 21:05

Re: Cobra do Origo DO

Příspěvek od wrabesek »

Aha a ten chip z DO ke cobře se do origo vystřelováku taky nevejde ? Přeci jen origo dálka mi je k ničemu v tomdle případě, tak bych jí nepotřeboval..

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Cobra do Origo DO

Příspěvek od Dymák »

ne, nevejde...
na druhou stranu, můžeš si aspoň zaslepit zámky a pokud ti dojdou baterky v jednom, nebo v druhým, tak to máš furt jak odemknout :mrgreen: když teda neodejde AKU v autě, což jde nakonec taky vyřešit...
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

wrabesek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 12.06.2014 21:05

Re: Cobra do Origo DO

Příspěvek od wrabesek »

jojo už jsem na ten chip koukal :( nehci mít ty mrzácky vysačky.. Jeden rozsypanej a druhej se bojim o něj :lol: Ale chci alarm a nevim ted co s tim :( alarm s origo DO by byl pecka.. Kdyby šla jen vyměnit třeba jednotka Cobry za něco co jde s komfortkou spojit i s vystřelovákem..

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“