Auto houka..

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
toxicek7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.05.2018 14:29

Auto houka..

Příspěvek od toxicek7 »

Zdravím pánové, Prosim mohl by mi někdo poradit jak nejlevneji opravit buď klíček nebo odstranit alarm. Stala se mi nemilá věc a to že se mi klíče hodinu prali v pračce. Pak jsem prisel k autu a zkusil to otevrit, central nefungoval, tak jsem otevrel manuálně strcil klicek do zapalovani a auto začalo houkat. Klicek kolem dalkace jsem teda dal pres noc do rýže,ale bohužel furt nic. Mám k autu bohužel jen jeden klíč a pojizdny celkem být potřebuju.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Auto houka..

Příspěvek od Goauld »

Alarm musí mít někde servisní tlačítko, kterým se dá deaktivovat. Záleží taky co je to za alarm. Sušení pomocí rýže je největší blbost, co se kdy mezi lidma rozšířila. První cos měl udělat, tak klíč rozebrat a vytáhnout baterku. Baterka bude KO, elektronika to mohla přežít, ale je potřeba ji očistit a zkontrolovat. Ovladač po vybití, nebo vyjmutí baterie ztratí synchronizaci s autem, takže se stejně musí znovu přizpůsobit, pokud to vůbec pude.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

znedlob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 11.01.2018 12:36

Re: Auto houka..

Příspěvek od znedlob »

Můžeš zkusit ten klíček rozebrat a tišťák prostříkat sprejem.
https://www.gme.cz/sprej-cistici-pripra ... uct-detail" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Auto houka..

Příspěvek od Goauld »

Na tyhle spreje rovnou zapomeň, obsahujou olej a ten je pro elektroniku ničitel, obzvlášť pro mikrospínače. To je tak dobry na prostříkání velkých kontaktů, třeba zásuvky tažnyho. Na jemnou elektroniku se používají spreje bez obsahu mazacích látek, nebo stačí izopropylalkohol, případně může být čistič brzd bez acetonu, ale to je víc odmašťovač, než aby rozpouštěl oxidaci.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

znedlob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 11.01.2018 12:36

Re: Auto houka..

Příspěvek od znedlob »

Já právě doufal, že to bude bez oleje, na bázi alkoholu. Moje chyba :lol:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“