zaslepenie zamku na GIV

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od DworiBak »

No ja jen ze sem videl vykradeny auta aniz by vyndavaly zaslepku stacila udelat vrtakem dirka do dveri(nebudu popisovat kde) a delsi sroubovak.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Tomm »

chiptuner píše:Vše je dnes o kšeftu. Já jsem původně psal hlavně příspěvek k lepení desetníků. A to ,že radím nelepit je právě proto, že se jedná o VW forum. Jinak si to každý vyložte jak chcete.
Vse ne, to se pletes. Najdou se i taci co poradi bez naroku na honorar :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Oník »

Tomm píše:
chiptuner píše:Vše je dnes o kšeftu. Já jsem původně psal hlavně příspěvek k lepení desetníků. A to ,že radím nelepit je právě proto, že se jedná o VW forum. Jinak si to každý vyložte jak chcete.
Vse ne, to se pletes. Najdou se i taci co poradi bez naroku na honorar :lol:
a o tom je právě VW club...kdyby nebyl tak sem v ......hodně užitečných rad

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od motorpower »

A chtěl jsem snad něco za tu radu? Už teď mě to stojí dost času za tu dobu by i ten z z Plzně u mě byl a asi by pochodil. A za sebe už uzamykám nyní. Pokud by jste někdo opravdu něco potřeboval doopravdy tak zavolejte. Tak čau :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od bear »

nepotkal zde někdo růžovýho slona ?

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Chudej student »

Ja si od Petra /Chiptunera/ nechal auto zabezpecit a je to pecka..navic se vubec nedivim ze to sem nechce psat,tohle uz neni delani dobrych skutku ale chozeni s vlastni hlavou na pranyr...pokud mate nekdo opravdu zajem,kontaktujte ho..
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od molczik »

Chudej student píše:Ja si od Petra /Chiptunera/ nechal auto zabezpecit a je to pecka..navic se vubec nedivim ze to sem nechce psat,tohle uz neni delani dobrych skutku ale chozeni s vlastni hlavou na pranyr...pokud mate nekdo opravdu zajem,kontaktujte ho..
Prozradíš alespoň kolik tě to stálo? (klidně do SZ) Já o tom taky uvažuju.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Buddy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha6
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Buddy »

mam zavarit rovnou kufr?? kdyz zaslepit zamky vpredu

Uživatelský avatar
Buddy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha6
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Buddy »

mam ten samy problem v nedeli budu montovat

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od DworiBak »

Tomm píše:
chiptuner píše:Staci odpojit kabliky od mikrospinacu nebo vyndat tu "drazku" uplne, pak muze treba provrtat cely auto a central stejne neotevre


To je sice pravda, ale píše to chyby které sice nevadí, ale ovlivňují další funkce. Svítící airbagy taky bouchnou, ale nikdo tu kontrolku nemá rád. Zvlášť když se jedná o sporadickou závadu.Tu "drážku " vyndavám pochopitelně také. A navíc pachatel o odpojených drátech neví a šťourá a šťourá až můžeš dveře vyhodit. Navíc chystám generaci 3 která při šťourání spustí alarm. Původně jsem myslel střelu, ale vzhledem k legislativě není možno. Psal jsem to hlavně proto, aby jste si nemysleli, že nakydáním nějakého tmelu se něco vyřeší. Tak, jak to občas tvrdí ve značkových servisech. Občas to ještě vylepší desetníkem. Bez rozebrání dveří to nejde. Navíc lze spojit s opravou nebo výměnou stahovacích mechanizmů které praskají, za kovové-repadíly. :)
Neni pravda ze pise chyby, zadny chyby se nezapisou. Pokud vis co odpojit, tak ti to zadnou chybu nikdy nenapise. Ten spinac je totiz jen pro sepnuti, tedy jako kdyby jsi nikdy neotevrel klicem (vysvetleni spis pro ostatni). Stourat muze i v pripade tveho "zlepsovaku", proste kdyz se tam bude chtit dostat, tak vezme cihlou okno a je tam a je mu jedno jestli byly odpojeny draty nebo "super nedobytna zaslepka".
Nevite jaky piny odpojit aby se nedalo otvirat manualne.

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od baciluss »

DworiBak píše:
Tomm píše: Neni pravda ze pise chyby, zadny chyby se nezapisou. Pokud vis co odpojit, tak ti to zadnou chybu nikdy nenapise. Ten spinac je totiz jen pro sepnuti, tedy jako kdyby jsi nikdy neotevrel klicem (vysvetleni spis pro ostatni). Stourat muze i v pripade tveho "zlepsovaku", proste kdyz se tam bude chtit dostat, tak vezme cihlou okno a je tam a je mu jedno jestli byly odpojeny draty nebo "super nedobytna zaslepka".
Nevite jaky piny odpojit aby se nedalo otvirat manualne.
Myslis kufor alebo dvere??? Vieme ktore piny. Popravde staci jeden ked sa nemylim. Ale momentalne nemam pri sebe moj pc takze pokial ma niekto nepredbehne tak ti to zajtra poslem v RP.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od DworiBak »

baciluss píše:
DworiBak píše:
Jo jo jde mi hlavně o ty dveře :(

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od DworiBak »

baciluss píše:]
Neni pravda ze pise chyby, zadny chyby se nezapisou. Pokud vis co odpojit, tak ti to zadnou chybu nikdy nenapise. Ten spinac je totiz jen pro sepnuti, tedy jako kdyby jsi nikdy neotevrel klicem (vysvetleni spis pro ostatni). Stourat muze i v pripade tveho "zlepsovaku", proste kdyz se tam bude chtit dostat, tak vezme cihlou okno a je tam a je mu jedno jestli byly odpojeny draty nebo "super nedobytna zaslepka".
Nevite jaky piny odpojit aby se nedalo otvirat manualne.
Myslis kufor alebo dvere??? Vieme ktore piny. Popravde staci jeden ked sa nemylim. Ale momentalne nemam pri sebe moj pc takze pokial ma niekto nepredbehne tak ti to zajtra poslem v RP.[/quote]

Nezapomel si na mě
:(

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od baciluss »

nie nie neboj len teraz chodim cely tyzden na nocne a cely den som spal...navyse sa mi pokazil notebook kde som vsetko mal ale makam na tom aby som ti to poslal :wink:
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
Deliquente
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Deliquente »

matoGTI píše:
vlenko píše:kvoli comu to ides robit??
ked kvoli vylomeniu ja som odstihol tie konce tej vlozky takze to je pre zlodeja o nieco tazsie...
ale ked to robis kvoli estetike tak sa nenechaj rusit 8)
Chcem to kvoli vylomeniu a vykradnutiu. Co si to odstrihol? Na zalsepovacej vlozke, alebo orig. zamku?
nene zaslepku som vobec nekupoval...len som to rozobral...vybral som tu vlozku, ktora ma taku 10 cm dlhu plutvičku,ktora sa zasuva do zamkoveho mechanizmu....tam som to odstrihol takze ked to das cele naspat tak uz klucom neotvoris...a lopkaarovi neostava len to nechat tak..alebo roz***bat okno...

GOOD LUCK...boys[/quote]

Je to pochopeno správně?
Přílohy
zamek.jpg
Objem ničím nenahradíš ...

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“