zaslepenie zamku na GIV

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Rayx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jz

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Rayx »

ager píše: Zdravim Rayx,

Dakujem pekne za odpoved, pomoc aj radu.

Ak som to spravne pochopil tak mechanicky sa to asi nebude dat odstranit tak ako na bore... Přesně tak, jsou to dva různé systémy. Jědině sundat kliku, zavařit a odskok na dálku. Do auta ale vždy vlezež přez okna :roll: tak podle mě zbytečnost, když ne pro vzhled

Ohladom mikrospinaca:
Hovorime o mikrospinaci klucky alebo mikrospinaci zamku? samo že o spínači na vložce zámku pro klíč, klička žádný nemá, a spínač zámku samotneho má jiné fce. viz. dále

Myslim ze o mikrospinaci zamku pretoze keby som vyradil mikrospinac na klucke tak ani ja
by som sa do toho kufra nedostal. žádné tlačítko na "odskok" jako u Bory a Variantů tam nemáš, otevření dveří se vždy děje přes kliku mechanicky

Mohol by si mi prosim ta vyznacit na tej fotke co si mi poslal kde sa priblizne nachadza ten mikrospinac?je umístěn přímo na vložce zámku (pro klíč) - na obrázku už ale není -, jestli se nepletu tak se dával jen pro verze s centrálem a origo alarmem; spíná ho část černého plastu na vložce zámku u táhla od serva

Lebo ja tam vidim 3 kable (nejake hnede) a chcem vediet ci su to oni alebo nie? to je spínač na těle zámku, který rozvěcí světlo v kufru, a dává info o otevření kufru komfortce, takže ten neodpojovat

Je to aj na golfe kratkom ako aj na bore ze su tam dva konektory a ze jeden je 3pinovy a druhy 2-pinovy?
ktory mam teda odpojit? když tam bude, tak od spínače na vložce zámku (pro klíč) vedou v bužírce jen 2 dráty, stačí rozpojit jejich 2-pinový konektor, jiný tam není. Pro sichr něčím zajisti proti vlhkosti po jeho otevření

vdaka
ager
Jestli zvládnuls přední dveře sám, tak zadní budou brnkačka, bude ti to jasný hned co to uvidíš na vlastní oči. Čau

ager
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 15.06.2008 13:07
Bydliště: SLOVENSKO, TRENCIN

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od ager »

Dik moc Rayx

Najblizsie ako budem mat cas tak si to spravim. Potom ti dam vediet...

Este raz dik moc zatial

Uživatelský avatar
GolfinoTTK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.08.2008 20:14
Bydliště: Havířov

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od GolfinoTTK »

Sory že vám tady do toho skáču, ale má příhoda 30min auto nehlídané otevřel to šroubovákem viz foto (vzal jen radio-naštěstí, changer subwoofer a zesilovač tam nechal :D) jinak auto ani nezačlo houkat ale přoč to nevím. ŽE MI VYKRADLI AUTO JSEM POZNAL AŽ KDYŽ JSEM SI VŠIML VYŠKUBNUTÝCH DRÁTU OD RADIA.

Po zlodějovi jen zustala malá dírka po šrou bo váku pod klikou.
Přílohy
DSC02017.JPG
DSC02018.JPG
Diagnostika vozidel pomocí VAG-COM 14.10.0 HEX-CAN
Čtení/mazání závad, zjišťování závad, nastavování komfortních funkcí
(dojezd oken, denní svícení, alarm, bluetooth...)
.

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Alinek »

Sekat jim ruce, kurvám zlodějskejm!!! :twisted: :twisted:
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
Folvik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1220
Registrován: 07.07.2008 12:58
Bydliště: Ostrava

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Folvik »

Já měl zámky, až do včerejška, teď to budu muset nějak vyřešit, protože po včerejšku to vypadá takto:
První pokus byl u řidiče, ale asi je někdo vyrušil.
První pokus byl u řidiče, ale asi je někdo vyrušil.
Druhý pokus už se jim vydařil auto lehce otevřeli.
Druhý pokus už se jim vydařil auto lehce otevřeli.
Nic neukradli, jen to prolezli jak vevnitř tak v kufru a ani rádio nechtěli. Asi šli po noteboocích, nebo něčem podobném, ale to v autě nenechávám, nejsem padlej na hlavu.
:-) Dont worry be happy :-)

Uživatelský avatar
VW-Tim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 493
Registrován: 26.09.2007 17:25
Bydliště: MS kraj

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od VW-Tim »

to sou svině ...kde ti to udělali já se celkem v OV bojím nechat někde auto abych taky tak nedopat,znamemu tet vybouchli zadní okno od kufru a čorli právě noťas a dalí věci celkem za cca30tis 8O co to je za lidi neuděli to mě ale toto mě sere
wagen cult cars

Uživatelský avatar
Folvik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1220
Registrován: 07.07.2008 12:58
Bydliště: Ostrava

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Folvik »

VW-Tim píše:to sou svině ...kde ti to udělali já se celkem v OV bojím nechat někde auto abych taky tak nedopat,znamemu tet vybouchli zadní okno od kufru a čorli právě noťas a dalí věci celkem za cca30tis 8O co to je za lidi neuděli to mě ale toto mě sere
Bylo to na ulici Na Hradbách V centru na parkovišti před policejní stanicí :x
:-) Dont worry be happy :-)

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od DworiBak »

Folvik píše:Já měl zámky, až do včerejška, teď to budu muset nějak vyřešit, protože po včerejšku to vypadá takto:
DSC01273.JPG
DSC01274.JPG
Nic neukradli, jen to prolezli jak vevnitř tak v kufru a ani rádio nechtěli. Asi šli po noteboocích, nebo něčem podobném, ale to v autě nenechávám, nejsem padlej na hlavu.
pokud budeš zaslepovat tak pořádně ne jenom ucpávkou místo zámku

Uživatelský avatar
VW-Tim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 493
Registrován: 26.09.2007 17:25
Bydliště: MS kraj

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od VW-Tim »

Folvik píše:
VW-Tim píše:to sou svině ...kde ti to udělali já se celkem v OV bojím nechat někde auto abych taky tak nedopat,znamemu tet vybouchli zadní okno od kufru a čorli právě noťas a dalí věci celkem za cca30tis 8O co to je za lidi neuděli to mě ale toto mě sere
Bylo to na ulici Na Hradbách V centru na parkovišti před policejní stanicí :x
to je kousek od divadla ,jo taky jsem tam parkrát parkoval.
před Fizlama zničit a pokusit se něco ukradnout to je v ....
wagen cult cars

Uživatelský avatar
Folvik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1220
Registrován: 07.07.2008 12:58
Bydliště: Ostrava

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Folvik »

VW-Tim píše:
Folvik píše: Bylo to na ulici Na Hradbách V centru na parkovišti před policejní stanicí :x
to je kousek od divadla ,jo taky jsem tam parkrát parkoval.
před Fizlama zničit a pokusit se něco ukradnout to je v ....
Jsou to šmejdi, ale teď mám pager a teleskopický obušek u sebe, tak by to neměli tak jednoduché :evil:
:-) Dont worry be happy :-)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“