zaslepenie zamku na GIV

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od motorpower »

Staci odpojit kabliky od mikrospinacu nebo vyndat tu "drazku" uplne, pak muze treba provrtat cely auto a central stejne neotevre


To je sice pravda, ale píše to chyby které sice nevadí, ale ovlivňují další funkce. Svítící airbagy taky bouchnou, ale nikdo tu kontrolku nemá rád. Zvlášť když se jedná o sporadickou závadu.Tu "drážku " vyndavám pochopitelně také. A navíc pachatel o odpojených drátech neví a šťourá a šťourá až můžeš dveře vyhodit. Navíc chystám generaci 3 která při šťourání spustí alarm. Původně jsem myslel střelu, ale vzhledem k legislativě není možno. Psal jsem to hlavně proto, aby jste si nemysleli, že nakydáním nějakého tmelu se něco vyřeší. Tak, jak to občas tvrdí ve značkových servisech. Občas to ještě vylepší desetníkem. Bez rozebrání dveří to nejde. Navíc lze spojit s opravou nebo výměnou stahovacích mechanizmů které praskají, za kovové-repadíly. :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Tomm »

chiptuner píše:Staci odpojit kabliky od mikrospinacu nebo vyndat tu "drazku" uplne, pak muze treba provrtat cely auto a central stejne neotevre


To je sice pravda, ale píše to chyby které sice nevadí, ale ovlivňují další funkce. Svítící airbagy taky bouchnou, ale nikdo tu kontrolku nemá rád. Zvlášť když se jedná o sporadickou závadu.Tu "drážku " vyndavám pochopitelně také. A navíc pachatel o odpojených drátech neví a šťourá a šťourá až můžeš dveře vyhodit. Navíc chystám generaci 3 která při šťourání spustí alarm. Původně jsem myslel střelu, ale vzhledem k legislativě není možno. Psal jsem to hlavně proto, aby jste si nemysleli, že nakydáním nějakého tmelu se něco vyřeší. Tak, jak to občas tvrdí ve značkových servisech. Občas to ještě vylepší desetníkem. Bez rozebrání dveří to nejde. Navíc lze spojit s opravou nebo výměnou stahovacích mechanizmů které praskají, za kovové-repadíly. :)
Neni pravda ze pise chyby, zadny chyby se nezapisou. Pokud vis co odpojit, tak ti to zadnou chybu nikdy nenapise. Ten spinac je totiz jen pro sepnuti, tedy jako kdyby jsi nikdy neotevrel klicem (vysvetleni spis pro ostatni). Stourat muze i v pripade tveho "zlepsovaku", proste kdyz se tam bude chtit dostat, tak vezme cihlou okno a je tam a je mu jedno jestli byly odpojeny draty nebo "super nedobytna zaslepka".

Svitici bagy bouchnou? No nechci se hadat, ale znamej elektrikar co dela jen koncern tvrdi neco jineho...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od motorpower »

Tak jo , a slyšel jsi o safe systému? Nikdo netvrdí ,že auto je nedobytné. Psal jsem ,že tím interiér není ochráněn. Proti ukradení to funguje. Vžij se do kůže zloděje. Hlavně na jeho zadku. Ono sednout si do střepů a poslouchat při tom sirénu není nic moc.V případě pageru ještě čeká ránu tyčí. Máš pravdu v tom, že jsem možná kdysi odpojil něco špatně, anebo to s tím nesouviselo a od té doby už jsem to neřešil. A myslím, že se to týkalo zadního zámku u Varianta. Ale kvůli obojímu musíš dveře rozebrat a je lepší když po vyloupnutí záslepky je vidět "zrcátko". Kdyžtak zavolej rád pokecám , protože rozhodně je vždy něco , co se člověk může přiučit.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od motorpower »

Jo a zapomněl jsem odpověď k bagům. Pochopitelně bude -li odpojen nebouchne, ale neovlivňuje funkci dalšího. Nebo rozpojíš a znovu spojíš. Systém je nadále funkční. Kontrolka tě žene do servisu proto, že prostě přerušení bylo nebo je a jednotka neví ,že jsi měl jenom volant dole. Ale třeba u peugeota se mazat nemusí. Popravdě řečeno ty bagy byly špatnej příklad.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Tomm »

2Chiptuner: Jo, souhlas. O SAFE neco vim :lol:

A k tem bagum - nezda se mi ze by to bylo tak jednoduche. Napr. blbne cidlo bocniho narazu, tak jednotka vyhodnoti chybu a uz s nim "nepocita", prece kdyby s nim "pocitala" a vyhodnotila by bocni naraz (falesnej, cidlo je rozbity), tak by bouchl bag v sedacce. Ted situace - cidlo vymenis, chybu nechas svitit a nekdo to do tebe zboku napali - vystreli bag nebo ne?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
zachy
Profík
Profík
Příspěvky: 959
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rudá záře nad....
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od zachy »

bacha to bude chyták :lol: :lol:

sorry :mrgreen:
Right foot fanatic

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od molczik »

chiptuner píše:Už jsem tu asi psal, že zalepení nepomůže. Proč ? Protože se používají malé výkonné vrtačky s levostrann. vrtákem. Vrt a cvak= 2sec.. Záslepka musí jít ven snadno a pod ní musí být trezor. Přes zámky se mi ještě nikdy nikdo nedostal, vlastně ano u verze 1 v roce 98. Od té doby ne. Cena je 3900,- včetně taj.vyp, nouz. dobíjení nouz. otevírání. Zámky zaslepuji komplet i na pátých dveřích.Toto zabezpečení funguje proti odcizení vozidla nechrání interiér- navi atd. Materiál anticcoro, opracování - laser. Přiznaná zásl. dveří leštěný dural. Vnější vzhled vám ještě nafotím.
Máte- li zájem, volejte na tel: 608 230303 pro bližší info.
Mužeš nějak v kostce popsat co vlastně nabízíš? Nějak z toho nejsem moudrý.

Děkuji. :)
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od motorpower »

Zrovna z Plzně je to kousek až budeš mít cestu do Prahy tak si zajedeš 5km.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od molczik »

chiptuner píše:Zrovna z Plzně je to kousek až budeš mít cestu do Prahy tak si zajedeš 5km.
No asi nezajedu. Pořád nevím co vlastně nabízíš, co se týče těch záslepek.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od motorpower »

Nikoho nenutím.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od molczik »

Takže ty mi to prostě nepovíš. :lol:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Oník »

molczik píše:Takže ty mi to prostě nepovíš. :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: celkem sranda

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od motorpower »

To je fakt. Ale už jsem toho prozradil dost.
Naposledy upravil(a) motorpower dne 11.12.2007 21:30, celkem upraveno 1 x.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od Tomm »

Je to tezky.. Nekdo rad poradi a podeli se o detaily, nekdo taky poradi, ale necha si u toho zaplatit. Tady na foru je takovych lidi vic. Pokud bych to bral ciste z "byznys" pohledu, tak tvuj inzerat muzu smazat jako inzerci v sekci kde nema co delat, bohuzel z druheho pohledu je to urcita "rada" pro ostatni tykajici se tematu, takze tezko soudit..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: zaslepenie zamku na GIV

Příspěvek od motorpower »

Vše je dnes o kšeftu. Já jsem původně psal hlavně příspěvek k lepení desetníků. A to ,že radím nelepit je právě proto, že se jedná o VW forum. Jinak si to každý vyložte jak chcete.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“