Montáž Magicaru

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

když zavřu dveře tak musím čekat až zhasne interierové světlo a fakt v této zimě to fakt nejde :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od crossic »

ondrej86 píše:
crossic píše: Tak to napoj na osvětení interiéru...to se rosvicí při jakémkoliv otevření dveří :wink: Jinak žádný speciální fígl tam není...je tam návod jak pro blbce, ale zásadně doporučuji používat anglický, protože už se mi stalo, že do českého blbě přeložili barvy a já se pořád divil, že mi to nefunguje
no právě to sem udělal když to zamykám tak to hlásí otevřené dveře až pak hasne tak je to v poho.děláti to taky???
Já v GIV magicar nemám...dělal sem to jen kámošům...já mám origo zabezpečení. Já sem zapoměl, že tam je to postupné pohasínání...Tak jedině mrknout jak je to udělaný...jestli přes nějaký kondík či odpor a vyndat ho, aby se to zhasnulo hnedka
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od GolfinoIV »

ondrej86 píše:když zavřu dveře tak musím čekat až zhasne interierové světlo a fakt v této zimě to fakt nejde :cry: :cry: :cry:
to je tym ze alarm nema predlzeny impulz na osvetlenie. Tento konkretny model som este neriesil alew treba pozret ci sa neda este nieco nastavit inak by bolo dobre chytit dverak kazdy zvlast a este tam dat diodu az sa spatne nieco nevracia
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

crossic píše:
ondrej86 píše:no právě to sem udělal když to zamykám tak to hlásí otevřené dveře až pak hasne tak je to v poho.děláti to taky???
Já v GIV magicar nemám...dělal sem to jen kámošům...já mám origo zabezpečení. Já sem zapoměl, že tam je to postupné pohasínání...Tak jedině mrknout jak je to udělaný...jestli přes nějaký kondík či odpor a vyndat ho, aby se to zhasnulo hnedka
a jak to mají ty tvý kámoši udšlaný jim se to taky pohasíná???

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od DworiBak »

Na nic čekat nemusíš stačí když v programovacím menu 2 v položce 2-6 nastavíš zapnutý zpoždění dveřních spínačů.U me v navodu je to takto.

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

DworiBak píše:Na nic čekat nemusíš stačí když v programovacím menu 2 v položce 2-6 nastavíš zapnutý zpoždění dveřních spínačů.U me v navodu je to takto.
fakt jo tohle tam nemám ale dík za odpověď

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

DworiBak píše:Na nic čekat nemusíš stačí když v programovacím menu 2 v položce 2-6 nastavíš zapnutý zpoždění dveřních spínačů.U me v navodu je to takto.
to nechápu já to v návodu nemám :cry: :cry: píše se tu programovací menu 2 pouze odborném servisu,můžeš mě to nějakým způsobem poslat jak to přesně je???mě to neni moc jasný :( dík

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: už sme dnes daly dohromady alarm,hodně se mě ulevilo....by mě zajímalo jak dlouho vydrží baterka v ovladači :wink:

charmer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od charmer »

ondrej86 píše:HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: už sme dnes daly dohromady alarm,hodně se mě ulevilo....by mě zajímalo jak dlouho vydrží baterka v ovladači :wink:
Jakej typ pouzíváš a co vše jsi k tou dokupoval? myslím by-pass na immo..(případně čidla do interiéru MV nebo IR). Díky za info... Otec by ho chtěl, ale asi by ani nechtěl používat dálkový start.. tak sbírám informace. A pokud ještě smím mít otázku k dosahu pageru? Jaká je realita? Díky za odpovědi...

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

charmer píše:
ondrej86 píše:HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: už sme dnes daly dohromady alarm,hodně se mě ulevilo....by mě zajímalo jak dlouho vydrží baterka v ovladači :wink:
Jakej typ pouzíváš a co vše jsi k tou dokupoval? myslím by-pass na immo..(případně čidla do interiéru MV nebo IR). Díky za info... Otec by ho chtěl, ale asi by ani nechtěl používat dálkový start.. tak sbírám informace. A pokud ještě smím mít otázku k dosahu pageru? Jaká je realita? Díky za odpovědi...
je to typ 9000B a nic sem nedokupoval já taky nechtěl dálk.start (zbytečný) :wink: dosah pageru já max.vzdálenost neskoušel :? zatim dobrý......protože píšou cca 1,5 km tak nevim.... :?: :?:

bobik.cz
Člen klubu
Příspěvky: 49
Registrován: 08.01.2008 03:28
Bydliště: Vysočina

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od bobik.cz »

Na ten váš alarm magicar 9000B jsem slyšel dobré reference tak se chci zeptat jestli se to neprodává bez toho dálkového startu (pro mě vcelku zbytečnost), že by to bylo o něco levnější :D

Pokud máte zkušenost s jiným typem tak klidně doporučte (upřímně se v alarmach vůbec nevyznám a nikdy jsem to nepotřeboval) :roll:
Golfik IV, 1.6 74kw - prodáno
TIGUAN 1.4 TSI_White - R.I.P.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od DworiBak »

Jsou dvě verze jedna s dálkovým starte a druha bez pokud chceš dálkový start musíš stejně dokoupit modul na čtení imo.Pokud pořídíš s dálkovým startem a nezapojíš ho nic se nestane.

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od Oník »

DworiBak píše:Jsou dvě verze jedna s dálkovým starte a druha bez pokud chceš dálkový start musíš stejně dokoupit modul na čtení imo.Pokud pořídíš s dálkovým startem a nezapojíš ho nic se nestane.
jj musel bys dokoupit Bay-pass

bobik.cz
Člen klubu
Příspěvky: 49
Registrován: 08.01.2008 03:28
Bydliště: Vysočina

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od bobik.cz »

Právě nemusel pač já DO start nechci :D :D chci jen ten alarm :lol:

pokud mate nějaký link v ČR tak sem snim dik :P
Golfik IV, 1.6 74kw - prodáno
TIGUAN 1.4 TSI_White - R.I.P.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Montáž Magicaru

Příspěvek od DworiBak »

Vzal bych si Magicar M100AS poslední model ma vylepšeny funkce oproti starším modelům např. :
*atraktivnější design ovladače
* zámek kláves
* funkce Car Find se znázorněním přibližování nebo vzdalování se od vozu
* ukazatel síly signálu
* ukazatel nastavení rezervačního režimu
* parkovací hodiny (popř. doby jízdy)
* ukazatel počtu poplachů
* měření nejen teploty interiéru a napětí akumulátoru ve voze, ale také napětí baterie v ovladači
* budík
* uživatelsky snadno prodloužitelná doba běhu motoru při dálkovém startu či doba dochlazování turbodmychadla
Koupit můžeš třeba tu http://www.levnealarmy.eu/autoalarmy-3/ ... -1405.html stačí projet net 8) .

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“