5. dvere - otvirani

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

5. dvere - otvirani

Příspěvek od H8me »

Ahoj lidi, teprve se seznamuju s G4kou a chtel bych se zeptat, zda nejak jde otevrit viko kufru aniz bych musel viko otevrit klicem (abych nemusel zhasinat motor), v manualu jsem to nejak nedohledal, tak se radeji ptam vas! Diky za radu! ;)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od matiass »

H8me píše:Ahoj lidi, teprve se seznamuju s G4kou a chtel bych se zeptat, zda nejak jde otevrit viko kufru aniz bych musel viko otevrit klicem (abych nemusel zhasinat motor), v manualu jsem to nejak nedohledal, tak se radeji ptam vas! Diky za radu! ;)
To sem tě teď trošku nepochopil ty když máš nastartovanej motor tak se ti zamkne kufr?
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od GolfinoIV »

matiass píše:
H8me píše:Ahoj lidi, teprve se seznamuju s G4kou a chtel bych se zeptat, zda nejak jde otevrit viko kufru aniz bych musel viko otevrit klicem (abych nemusel zhasinat motor), v manualu jsem to nejak nedohledal, tak se radeji ptam vas! Diky za radu! ;)
To sem tě teď trošku nepochopil ty když máš nastartovanej motor tak se ti zamkne kufr?
zrejme myslel ked otvori auto centralom. Ja tam poloha zamku ked ju tak nastavis tak ti bude otvarat cele auto aj kufor centralom je to aj v manuale.
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od H8me »

jo tam jsem to nasel, jenze kdyz dam zamek do svisle polohy aby se otviral kufr i s centralem, tak se neotevre - a kdyz dam vodorovnou polohu, tak klasicky otviram kufr klicem - slo mi o to, ze kdyz mi bude bezet motor, tak abych nemusel motor zhasinat a mohl vlest do kufru ... :?
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od MaF »

H8me píše:jo tam jsem to nasel, jenze kdyz dam zamek do svisle polohy aby se otviral kufr i s centralem, tak se neotevre - a kdyz dam vodorovnou polohu, tak klasicky otviram kufr klicem - slo mi o to, ze kdyz mi bude bezet motor, tak abych nemusel motor zhasinat a mohl vlest do kufru ... :?
ja to mam taky dodrbany, svisle to mam porad otevreny, a vodorovne porad zavreny, pak je jeste jedna poloha smerem dolu, ktera to taky otevre... spatny vodice do zamku v tech 5 dverich tot vse... zkontroluj si husi krk kdyz otevres ty vrata nahore vlevo, jestli ho nemas roztrhlej a jeslti ti nelezou draty
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od bear »

JAK PSAL MAF: mohlo by to bejt ten přetřženej drát, protože něco podobného to dělalo i kamarádovi cca 4dny spátky, a byl tam rozpojenej káblík v tom husím krku, tak to dal dohromady funguje to :D

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od H8me »

ja to mam tedka tak, ze svisle mi nefunguje nic - ani po otevreni centralu a kdyz to mam vodorovne, tak mi to jde otevrit pouze klicem ....
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

dolik.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 16.02.2008 21:30
Bydliště: Břevenec

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od dolik. »

Asi jsi na to přišel ? ale podle mě je to prostěstrhlej servomotorek od centrálu v pátejch dveřích. já měl to samý- omletý ozubení v tom servu

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od H8me »

dolik. píše:Asi jsi na to přišel ? ale podle mě je to prostěstrhlej servomotorek od centrálu v pátejch dveřích. já měl to samý- omletý ozubení v tom servu
no u me to byl spatnej takovej "prstynek" v zamku, byl vylomenej takovej zobacek, tak jsem si sehnal nahradni a je to :)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

davwid1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.09.2009 12:33
Bydliště: Náchod

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od davwid1 »

Tak ten zámek v 5tých dveří trochu nechápu :( Centrálem se neodemkne.Když ho odemknu kličem a pak zamknu centrálem tak se zamkne ale pak se znovu neodemkne a musim zase kličem.Nevíte co tomu může být???

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od Wíťa »

tak mas treba zatuhly tahlo na jednu stranu ho moturek jeste utahne ale z5 uz nee.
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

davwid1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.09.2009 12:33
Bydliště: Náchod

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od davwid1 »

Tak to omrknu a uvidím.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od Goauld »

Vyzkoušej dát zámek kufru do polohy, kdy by ho měl otvírat centrál, zamkni tlačítkem na řidičových dveřích, zkus jestli je kufr zamčenej a pak odemčít a zkus jesi se kufr odemkl. Pokud funguje na to zamykání od řidiče, tak není chyba v motorku, ale někde v elektronice která to řídí. Teoreticky to může mít souvislost se spínačem v zámku pátých dveří.
Nebylo by taky špatny to napíchnout na VAG a podívat se jestli to nehlásí nějakou chybu.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Plankamarek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 01.09.2009 17:04
Bydliště: Ostrava

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od Plankamarek »

Cau chlapi, dotaz pro upresneni tech poloh. Svisla funguje s centralem, vodorovna je zamceno a ta treti je ze odemkne jen kufr nebo cele auto? Nejak me ta treti poloha zlobi, nedela nic(teda krom jednoho kliknuti vsech zamku-ale zustanou uuamkle). Kdyz se vybije baterka, tak jsem myslel, ze si otevru mechanicky pres kufr(zamky dveri zaslepeny), ale jaksi to nejde. V cem muze byt problem. Diky

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: 5. dvere - otvirani

Příspěvek od Goauld »

Tak to má fungovat. Při odemčení kufru klíčem i dálkovým ovládáním se odblokuje safe, ale dveře se úplně neodemknou.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“