PIN immo

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Vajda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 29.11.2009 13:16

PIN immo

Příspěvek od Vajda »

Nazdar,
mám GIV s origo dálkou. Při koupi auta jsem dostal jen jeden klíček a ted jsem si koupil druhý z jiného auta, nechal jsem si vyrobit planžetu a chtěl jsem v klíčinctví zároveň naporgramovat immobilizer. Ptali se mi jestli znám jeho kod, který ovšem neznám, tak mi řekli že mi ho zjistí a nastaví, ale že za 1.000,- Neví někdo jak to můžu zjistit a ušetřit? Mám doma VAG, ale moc s ním neumím. Poraďte prosím, díky

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: PIN immo

Příspěvek od majrek001 »

ten pin je potřeba od budíků většinou je na štítku u klíče ale pokud máš jen jeden tak nejspíš tam nebude.. takže podle toho odkud jsi tak napsat klubákum co jsou schopni ti ho vyčíst např chiptuner a další, když jsem napíšeš odkud jsi tak se někdo ozve..
a nejspíš ti to i přispůsoby.. ale když budeš vědět pin tak budeš moc si to příště přizpůsobit sám přes vag
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Vajda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 29.11.2009 13:16

Re: PIN immo

Příspěvek od Vajda »

Jsem ze Zlínska, přesně Kroměříž. Kdyby byl někdo v okolí kdo to umí, tak bych byl moc rád.

Uživatelský avatar
Manhaus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.09.2008 09:41
Bydliště: Zlínský kraj - Otrokovice

Re: PIN immo

Příspěvek od Manhaus »

řeším stejný problém... kde jsi sehnal klíč? máš ho i s dálkou? nebo jak se řeší tyto případy? potřebuju druhý klíč, a přemýšlím že bych si koupil nové budíky a udělal to při jednom. jde to naprogramovat tak abych když mám jeden klíč origo a druhý dokupovaný , tak aby mi fungovala na obou jak dálka tak i immo? centrál je origo. díky
NO SMOKE NO FUN :)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: PIN immo

Příspěvek od majrek001 »

tak pokud máš origo dálku, tak musíš koupit dálkáč na stejné frekvenci a ten by měl jít přizpůsobit i bez diagnostiky a pak ještě musíš přizpůsobit immo v budíkách.. jinak dálkáč prodavají i tady klubáci např http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 3%AD%C4%8D" onclick="window.open(this.href);return false; nebo aukro no a ještě to musíte někde nechat vyfrézovat..
nejlepší budeš mít rozdělat ten klíč a tam by mělo být napsaný číslo nejšpíš 1J0****** a pak napiště nějakýmu klubákoj že potřebujete klíč s tímto číslem a on už ti poradí..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: PIN immo

Příspěvek od tornado1 »

3-tlačítka vystřelováky 433mhz nové - 2500kč..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: PIN immo

Příspěvek od majrek001 »

jinak vyřezávat planžetu jsem si nechával v olomouci v jednom šíkovným zamečnictví stálo mě to kilo planžeta což jak jsem hledal na netu je cena jak zadarmo
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: PIN immo

Příspěvek od Toxyz »

Vajda píše:Nazdar,
mám GIV s origo dálkou. Při koupi auta jsem dostal jen jeden klíček a ted jsem si koupil druhý z jiného auta, nechal jsem si vyrobit planžetu a chtěl jsem v klíčinctví zároveň naporgramovat immobilizer. Ptali se mi jestli znám jeho kod, který ovšem neznám, tak mi řekli že mi ho zjistí a nastaví, ale že za 1.000,- Neví někdo jak to můžu zjistit a ušetřit? Mám doma VAG, ale moc s ním neumím. Poraďte prosím, díky

pokud máš klíč z jiného auta, tzn. použitý, tak chip immo nepřizpůsobíš na tvoje auto, protože to jde jen jednou

takže kup nový chip, nech si vyčíst od někoho PIN a pak to za pomoci vagu už zmákneš sám
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: PIN immo

Příspěvek od tornado1 »

zase řeči do větru, klíč z jiného auta nepřizpůsobíš pouze u immo 3g... v podpisu má AHF a podle mně má 2g
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: PIN immo

Příspěvek od Toxyz »

v tom případě máš pravdu ty, myslel jsme že 3g nejde a 2g taky ne

AHF u Vajdy nikde nevidím
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Gervin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 19.04.2015 21:03

Re: PIN immo

Příspěvek od Gervin »

Ahoj všem .jen mala otázka -jaky tvar má onen immo kod je to něco jak dvě písmena a šest čísel ??

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: PIN immo

Příspěvek od majrek001 »

je 5-místný (pokud má méně čísel např 1234 doplní se nulou před čísla, aby bylo 5 místné 01234)
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: PIN immo

Příspěvek od Sglunda »

kluci jaky cip(immo) si mam sehnat na 4golfa r.v.98 verim ze to na foru nekde je ale jaksik jsem levej ve hledani:-)

85 kw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 23.03.2008 23:49
Bydliště: Slovakia

Re: PIN immo

Příspěvek od 85 kw »

Ahoj.

Nechcem zakladat novu temu tak sa opytam tu.
Ja uz pin kod immo mam a vycitali mi ho 2x nezavisle na sebe.Moj problem je ale ze mi ho vag neberie a nejde mi teda naprogramovat dalsi kluc.Pise ze nepodporuje alebo nieco take.Co moze byt za problem?

dakujem
EX Bora SE TDI 85kw AJM Highline
Golf 4 2.0i 85kw AZJ 4motion lpg

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: PIN immo

Příspěvek od majrek001 »

tak nemáš nějakou demoverzi VAG? zadáváš tam 5-ti místný pin (pokud má jen čtyři čísla tak 0XXXX )?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“