Tajny vypínač

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od Toxyz »

k tomuhle schéma asi nenajdeš...pak už by to nebyl tajnej vypínač a diagnostickou zásuvky by měli všichni předělanou ve stejným stylu .....tohle musí být o originalitě
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
DRooPy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 15.10.2007 13:14
Bydliště: Praha

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od DRooPy »

No jiste ze tu zasuvku si udelam podle svyho. Ale treba zapojeni ke golfu II mam vim kam de kerej drat to je u vsech Golfu II stejny podle motoru ze jo. Tak sem si najivne myslel ze existuje i neco takovydleho ke Golfu IV aby si treba moh zjistit jak je co zapojeny. No tak asi neuspeju a dam to k nejakymu sikolovi co se v tom vyzna.

Diky

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od _GK_ »

Zásuvka je jasná ta musí pryč existují spousty možností, počítačové konektory apod. těžko zloděj něco podnikne když mu tam bude čučet RJ45 zásuvka jako na počítačovou síť :-D

Jinak k tajnému vypínači, vím že to je zároveň navádění zlodějů, ale vypínač má vždycky tu nevýhodu že jen co ho zloděj najde tak jede. Lepší je podle mě konektor jakejkoliv a kdekoliv, je menší a bez protikonektoru nejde sepnout narozdíl od kolíbkovýho vypínače. Těžko s sebou budou čorky nosit kruh jak kastelání se cinchema, jackama a tunou dalších konektorů který navím můžou být úplně kdekoliv :-D

Uživatelský avatar
DRooPy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 15.10.2007 13:14
Bydliště: Praha

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od DRooPy »

No objevil sem tu nejakou stranku kde se da stahnout jakesi takesi zapojeni :
http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/ ... _2001.html

Uživatelský avatar
GolfinoCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 29.10.2007 20:32

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od GolfinoCZ »

_GK_ píše:Zásuvka je jasná ta musí pryč existují spousty možností, počítačové konektory apod. těžko zloděj něco podnikne když mu tam bude čučet RJ45 zásuvka jako na počítačovou síť :-D

Jinak k tajnému vypínači, vím že to je zároveň navádění zlodějů, ale vypínač má vždycky tu nevýhodu že jen co ho zloděj najde tak jede. Lepší je podle mě konektor jakejkoliv a kdekoliv, je menší a bez protikonektoru nejde sepnout narozdíl od kolíbkovýho vypínače. Těžko s sebou budou čorky nosit kruh jak kastelání se cinchema, jackama a tunou dalších konektorů který navím můžou být úplně kdekoliv :-D
Čau. Abych mol připájet nejaký jiny konektor misto zasuvky musel bych ji prvni vyndat. Prosím napiš návod jak tu zásuvku dostanu ven ja jem to zkoušel šroubovakem a nic :( Díky

Uživatelský avatar
DRooPy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 15.10.2007 13:14
Bydliště: Praha

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od DRooPy »

Ja ji dostal ven zezadu pod volant. Musis povolit šrouby ze strany stredniho panelu, strcit tam ruku a vytahnout ji zezadu ven a pak ji vystrcit ze strany toho sloupku. Asi si trosku odres ruce ale kdyz budes sikovnej tak treba i ne :)

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od _GK_ »

Vyndává se dozadu je to tak aby když sundaváš plasty tak zůstala ve své pozici a kablík neni moc kam dál dát proto je lepší to řešení jiného konektoru.

Uživatelský avatar
pelo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od pelo »

Vypinac bych nevidel jako nejlepsi reseni. Kdyz si nekdo vybere tvoje auto a jednou te uvidi, jak do neho nastupujes a natahujes se nekam doprava pod palubku...Prilis moznosti neni... Spis umistit pod palubku magneticky kontakt, k tomu bistabilni klopny obvod a rele, ktery spina neco dalsiho. Na klice si zavesit malou magnetku... A pro jistotu rozmistit par kontaktu i na jina mista, ktera ale po prilozeni magnetky vyvolaji okamzity poplach.

K alarmu doplnit interierovou sirenu nekam pod palubku, at zlodeje vyzenes z auta driv, nez Ti corkne radio...

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od vtuni »

je to trošku mimo... ale třeba já měl na svým bývalým fáčku udělaný to, že nešlo rozjet bez "svítících předních mlhovek"...myslím že jednoduché a učinné....samo že by to šlo odpozorovat, že vždy když odjíždím ,tak zapínám mlhovky... ale zase to berte tak, že to bylo fáčko...
líbilo se mi na tom to, že to bylo vlastně origo zapojení..žádnej poschovávanej vypínač ke kterýmu se musíš zohnout...nebo tak něco....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

hajney
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 11.04.2009 14:15
Bydliště: Prachatice

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od hajney »

čau, pokud by někdo scháněl diagnostickou zásuvku aby na místo té původní dal slepou, tak písněte sz ještě nějakou najdu.

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od roti »

kamarad to ted resi s tim relem 109, muze mi pls nekdo dat do SZ na ktery kontakt to napojit a kolik Amper bude stacit?? diky
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
kingdave
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 03.11.2009 13:33

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od kingdave »

Zdravím.

Před měsícem jsem si koupil golfa rotačku 81 kw a nechal jsem si udělat tajný vypínáč. Jenže od té doby mi golf,když je zahřátý špatně startuje. Start trvá cca 20 sekund než chytne. Z rána chytne nadrc. Kde je prosím problém?

Děkuji.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od majrek001 »

a je to určitě tím? je to spíš taková klasika která časem nastane a to jestli tam máš vypínač nebo ne.. to kdyby to bylo vypínačem tak by ti to blbě startovalo za každé situace a nezáleželo jestli je motor teplný nebo ne
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
kingdave
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 03.11.2009 13:33

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od kingdave »

Tak dneska jsem jezdil a neudělalo to ani jednou,tak nevím :? Když jsem auto koupil,tak jsem s tím týden jezdil a vše v pohodě.Potom jsem nechal vyměnit filtry,olej,termostat atd a nechal si namontovat tajný vypínač a od té doby blbě startuje.

Trochu odbočím od tématu. Když mám střed volantu,kde se nachází airbag na stlačení měkký,tak tam žádný airbag asi nebude,že? :oops:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Tajny vypínač

Příspěvek od vtuni »

záleží jak moc měkký... :mrgreen:
on ani ten airbag nemůže být jak šutr... by ti to rozseklo palici :mrgreen:

nejjednodušší řešení... faq... návod jak sundat volat a podívat se... :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“