Centrální zamykání

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Necky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.09.2022 17:30

Centrální zamykání

Příspěvek od Necky »

Zdravím
Od té doby co jsem koupil golfa 4 66kw 2005... Pokud odemykám a zamykám klíčem normálně přes dveře u řidiče... není problém... zamknou-odemknou se všechny dveře a alarm taky funguje V pohodě... Ale jakmile použiju tlačítko na na odemykání či zamykaní... Tak se třeba dveře u řidiče nikdy nezamknou.. a třeba zadní levé se zakmnou ale neodemknou... prostě si to dělá co chce... Ale teď nevím v čem hledat problém... když klíček funguje normálně ale tlačítka ne... Přeci to musí fungovat na stejnou jednotu :)...
Děkuji za jakoukoliv odpověď

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od varok »

Myslíte ty tlačítka co jsou na panýlku dveří řidiče, jak jsou i tlačítka stahování oken? Nemáte polámané káblíky v těch gumových husích krcích mezi dveřmi a sloupky, nebo zaoxidované piny v konektorech? Někdy jsou modré, tak prostříknout něčím na kontakty. Nebo zrezlé u očka kostry. Jestli nepomůže tak asi špatné zámky.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Necky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.09.2022 17:30

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od Necky »

Zdravím nene myslím tlacitka na dálkovém ovladači.. mám tam inovou baterii...

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od varok »

Aha, tak to si potom nejsem jistý. Mě teď zlobí řidičův zámek. Někdy auto zamknu DO, ale když odemknu, tak se řidičovy dveře neodemknou. Na tom panýlku tlačítkem odemknout šly. Teď už nejde kolikrát ani to. Předtím zlobily sousedovy dveře, teď zatím drží a zlobí ty řidičovy. Jestli vám to funguje na klíček, to spínáte mechanicky přes mikrospínač, zatímco přes DO to spíná elektronika, tak nevím.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“