Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od H8me »

Zdar kluci! Mam problem s DO - kdyz odchazim od auta, tak zmacknu jednou - v zamkach zachrasti - a auto se zamkne - pak musim jeste jednou zmacknout a chvilicku drzet, auto zachrasti znovu a pak bliknou 1x blinkry a zacne blikat cervena LEDka ve dverich ridice - co udelat, aby se auto zabezpecilo po prvnim zmacknuti! ... v navodu jsem cetl, ze pro aktivaci a deaktivaci zabezpeceni se musi 2x rychle po sobe zmacknout DO, jenomze nejak mi to nejde - prosim o radu - diky kluci ;)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od Tomm »

H8me píše:Zdar kluci! Mam problem s DO - kdyz odchazim od auta, tak zmacknu jednou - v zamkach zachrasti - a auto se zamkne - pak musim jeste jednou zmacknout a chvilicku drzet, auto zachrasti znovu a pak bliknou 1x blinkry a zacne blikat cervena LEDka ve dverich ridice - co udelat, aby se auto zabezpecilo po prvnim zmacknuti! ... v navodu jsem cetl, ze pro aktivaci a deaktivaci zabezpeceni se musi 2x rychle po sobe zmacknout DO, jenomze nejak mi to nejde - prosim o radu - diky kluci ;)
Zkusil bych vagem precist pamet zavad komfortky. Tipuju spatnej zamek.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od H8me »

no chystam se na pravidelnou servisni kontrolu, tak tam reknu znamymu at na to mrkne :) jinak diky za tip :)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

dolik.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 16.02.2008 21:30
Bydliště: Břevenec

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od dolik. »

Tak jak to dopadlo? mě totiž před měsícem přestala blikat ta dioda na dveřích jde o houby ale přece jen bych to rád rozchodil dvakrát když to zamknu tak nic

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od Tomm »

dolik. píše:Tak jak to dopadlo? mě totiž před měsícem přestala blikat ta dioda na dveřích jde o houby ale přece jen bych to rád rozchodil dvakrát když to zamknu tak nic
No to je jasny, musis 3x... ale zalezi kterej spinac/okruh je spatnej, nekdy to nemusi fungovat vubec
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od smecák »

Presne tak, robi to ten zamok-mne robí sporadicky to iste na šoferovích dverách+ nesvieti svetielko vo dverach a pri otvorení dverí nepocujem cerpadielko-vadí to moc Tomme?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od Tomm »

smecák píše:Presne tak, robi to ten zamok-mne robí sporadicky to iste na šoferovích dverách+ nesvieti svetielko vo dverach a pri otvorení dverí nepocujem cerpadielko-vadí to moc Tomme?
Moc, moc, jak to chces popsat? Dobry to neni, ale ze by kvuli tomu auto nejelo to zas nee :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od smecák »

Tomm píše:
smecák píše:Presne tak, robi to ten zamok-mne robí sporadicky to iste na šoferovích dverách+ nesvieti svetielko vo dverach a pri otvorení dverí nepocujem cerpadielko-vadí to moc Tomme?
Moc, moc, jak to chces popsat? Dobry to neni, ale ze by kvuli tomu auto nejelo to zas nee :?
Aha dík, ale naco taha cerpadielko 2x-prví pri otvorení dverí a druhí pri zapnutí zapalovania?
Ide mi o to ze si chcem spravit tajní vypinac od cerpadla, a vtedy mi nebude tiez pri otv.dverí cerp.fungovat lebo bude off.-mozem to tak spravit?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od Tomm »

Nejsem elektrikar a nevlastnim benzin, takze s timhle ti neporadim :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od DworiBak »

smecák píše:
Tomm píše: Moc, moc, jak to chces popsat? Dobry to neni, ale ze by kvuli tomu auto nejelo to zas nee :?
Aha dík, ale naco taha cerpadielko 2x-prví pri otvorení dverí a druhí pri zapnutí zapalovania?
Ide mi o to ze si chcem spravit tajní vypinac od cerpadla, a vtedy mi nebude tiez pri otv.dverí cerp.fungovat lebo bude off.-mozem to tak spravit?
pokud odpojíš rele tak nepojede ani když otevřeš dveře :wink:

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od smecák »

Ok dík, hoši ale neviete poradit prečo tahá cerpadlo pri otvorení dverí?diesel to nema?

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od duduh »

:? Já bych řek že: Benzín se startuje ihned (proto ty dveře a čerpadlo), no a u ropáka chvilku čekáš, než zhasne kontrolka (to ti zatím natlakuje čerpadlo,zapne se třeba předehřev atd.).

buri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.10.2007 00:32

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od buri »

Mel jsem stejny problem jako H8me a VAG mi ukazal spatny cidlo ve dverich.

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od H8me »

buri píše:Mel jsem stejny problem jako H8me a VAG mi ukazal spatny cidlo ve dverich.
jj to mi taky ukazuje, bohuzel se nemuzu dokopat k tomu to pospravit ...
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Janosik93
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 16.01.2008 08:49
Bydliště: Spišská Nová Ves Slovensko

Re: Musim 2x mackat DO, aby se mi auto zabezpecilo!

Příspěvek od Janosik93 »

buri píše:Mel jsem stejny problem jako H8me a VAG mi ukazal spatny cidlo ve dverich.
Tak tak, treba dat na VAG, skontrolovat pamat zavad, a zacat s odstranovanim :-)
Diagnostika, opravy vozidiel, chip tuning, diagnostika osciloskopom, meranie kompresných tlakov, autoelektrika . na ine veci kludne PM. http://www.powerdiesel.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“