zámok soferových dveri

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

zámok soferových dveri

Příspěvek od ivco85 »

nazdar chalani, dneska som s hrozou zistil ze mam v haji zamok soferovych dveri...ale toto sa asi nestalo nikomu..
tak asi pred rokom mi Golfiho vykradli a vyrvali zamok..tak som zavolal manika co prisiel s vercajchom a ne mieste to urobil...ale ani som si to vtedy tusim neskontroloval.. ved odomkol som dialkovym..zamkol..a vsetko OK...ale dnes som si chcel vyskusat ci mi funguje to stahovanie okien klucom...tak som dal kluc do zamku..dal sa vopchat iba do polovice ,ale odomknut auto slo,aj tie okna sli dolu..ale zamknut ani za pana...tak som ho vyskusal namazat VD-ckom ci nie je zahrdzaveny..ale stale to iste..ale bolo mi stale divne..ze kluc vopcham iba do polovice a odomknem,ale zamknut nie..nakoniec som zistil ze ak kluc nestrcim vobec do zamku..iba spicku ze otvorim zaslepku a potocim ..auto sa odomkne...som zostal zdeseny..hned som volal do VW servisu a objednal sa...sice novy vraj 3500 Sk...ale co uz..mate niekto podobnu skusenost.??.alebo dalo by sa neako ten autorizovany servis obist??asi nie ze..bo som volal znamemu...co ma servis..no nie original VW..a on vravel ze by musel vymenit vsetky zamky...a vo VW povedali ze podla kluca nechaju urobit novy zamok..tak neviem...vdaka za kazdy nazor..

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: zámok soferových dveri

Příspěvek od Tomm »

K cemu tam chces ten zamek? Si tam dej zaslepku. Bude te to stat par korun a nemusis nic resit.

Nezapomen dobre zabezpecit "kolecko" pod zaslepkou!
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: zámok soferových dveri

Příspěvek od ivco85 »

tak dneska som bol vo VW servise a znefunkcnili mi ten "zazracny" zamok..v utorok bude nova vlozka, ktoru mi vyrobia presne podla VIN kodu..takze netreba menit ziadne kluce...bude to sice stat 3500,- Sk..ale aspon mam pokoj v dusi:)

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: zámok soferových dveri

Příspěvek od valec1 »

ivco85 píše:tak dneska som bol vo VW servise a znefunkcnili mi ten "zazracny" zamok..v utorok bude nova vlozka, ktoru mi vyrobia presne podla VIN kodu..takze netreba menit ziadne kluce...bude to sice stat 3500,- Sk..ale aspon mam pokoj v dusi:)
to sem mnel na Octavce byla vylomena i ta klapka co zakryva vstup zamku. slo to odemcit jakym koli klicem od VW. hold prvni rocniky na to trpely

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“