Změna doby "řvaní" u origo alarmu a nastavení země sirény

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rayx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jz

Změna doby "řvaní" u origo alarmu a nastavení země sirény

Příspěvek od Rayx »

Mám dotaz - nechá se nějak změnit doba řvaní u origo alarmu GIV, O1 a podobných z těch asi 30s na delší? A co přesně změní nastavení sirény pro určitou zemi? Ve VISu je o tom zmínka, že se nechá se na kanálu 10 vybírat mezi 1-ostatní Evropa, 2-Německo a 3-Anglie. Co to přesně znamená, sám to nemám jak vyzkoušet. Díky

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Změna doby "řvaní" u origo alarmu a nastavení země sirény

Příspěvek od Deivid »

Rayx píše:Mám dotaz - nechá se nějak změnit doba řvaní u origo alarmu GIV, O1 a podobných z těch asi 30s na delší? A co přesně změní nastavení sirény pro určitou zemi? Ve VISu je o tom zmínka, že se nechá se na kanálu 10 vybírat mezi 1-ostatní Evropa, 2-Německo a 3-Anglie. Co to přesně znamená, sám to nemám jak vyzkoušet. Díky
nevím zda to jde,ale víc jak 30 sec je zákonem zakázáno.

Uživatelský avatar
Rayx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jz

Re: Změna doby "řvaní" u origo alarmu a nastavení země sirény

Příspěvek od Rayx »

Jestli je auto v pořádku a alarm se samovolně nespouští (třeba projetím kamionu kolem apod, což u standardního origo alarmu stejně nehrozí), tak by bylo dobrý, aby v případě skutečného narušení auta alarm řval co nejdýl, třeba až do vybití baterie :lol: Takže zákon bych v tomto případě s radostí porušil jistě nejen já, protože to bude jen reakce na předchozí nezákonné jednání. Jen to tedy nějak změnit ...

Uživatelský avatar
Buky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Změna doby "řvaní" u origo alarmu a nastavení země sirény

Příspěvek od Buky20 »

Rayx píše:Jestli je auto v pořádku a alarm se samovolně nespouští (třeba projetím kamionu kolem apod, což u standardního origo alarmu stejně nehrozí), tak by bylo dobrý, aby v případě skutečného narušení auta alarm řval co nejdýl, třeba až do vybití baterie :lol: Takže zákon bych v tomto případě s radostí porušil jistě nejen já, protože to bude jen reakce na předchozí nezákonné jednání. Jen to tedy nějak změnit ...
jj asi tak :D

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“