Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Příspěvek od duduh »

:? Toje právě to:
1.bliká stále
2.Nejdříve bliká a potom (druhý den) nebliká

Jsem z toho :bubu: Prostě soudruzi z NDR zase něco vymysleli a nedali k tomu brožůůůrku.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Příspěvek od Tomm »

duduh píše::? Toje právě to:
1.bliká stále
2.Nejdříve bliká a potom (druhý den) nebliká

Jsem z toho :bubu: Prostě soudruzi z NDR zase něco vymysleli a nedali k tomu brožůůůrku.
No tak to je nekde chyba. Co ta pamet zavad jak jsem psal?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Příspěvek od duduh »

:D Je to sranda,když si sedne do autí druhá polovička a autí začne hulákat. Tedy na VAG jdu asi pátek,tak se uvidí.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Příspěvek od duduh »

:roll: Ještě pro doplnění.Převzato od Tomma z FAQu téma 7-2.Jo a veřejně tímto jemu a samo že dalším děkuji za témata pro odstranění závad.Hodně mi to pomáhá a doufám že i ostatním.
:arrow: Blikající červená diodka ve dveřích řidiče značí, že je aktivní tzv. SAFE zamčení, to znamená, že zámky nejdou otevřít zevnitř (zloděj rozbije okno, ale neotevře dveře). Aktivuje se pouze pokud jsou všechny zámky v pořádku, a jediné zamknutim klíčem zvenku nebo zamknutím pomocí dálkového ovládání. Tlačítkem zamknout na panelu u řidiče se neaktivuje safe, protože se předpokládá, že někdo je uvnitř, a tedy by se nemohl dostat ven (např. při nehodě, atd.) a stejně tak, pokud je aktivni safe a otočíte klíčkem ve spínačce, tak se safe deaktivuje.
SAFE se da vypnout/zapnout pokud rychle 2x po sobě zamčete (u "zdravych" zamku), nebo pokud jednotka nemá informaci o poloze safe západky (špatny mikrospínač, konektor..), tak se musí 3x zamknout, ale mezi jednotlivými zamčeními počkat cca 5s.
:? Tedy takovéto rady soudruzi z NDR do brožůůůrky pro návod na obsluhu nedali.A možná,že tím zapínáním DO jsem se dostal do nějakého toho stavu jak jsem popsal a není uvedený v tý brožůůůrce?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Příspěvek od Tomm »

duduh píše: :? Tedy takovéto rady soudruzi z NDR do brožůůůrky pro návod na obsluhu nedali.A možná,že tím zapínáním DO jsem se dostal do nějakého toho stavu jak jsem popsal a není uvedený v tý brožůůůrce?
Ano, presne to myslim. Jen problem je v tom, ze kdyz nejaky mikrospinac ukazuje nesmysly (napr. zamceny zamek kdyz je odemceny nebo aktivni safe kdyz neni apod.), tak je pak cely system zmateny a muze spustit alarm.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Příspěvek od duduh »

:roll: Kontrolní otázka:Dveřní zámek má jeden mikrospínač a ten odzkouším u všech dveří jednoduše stropní lam pičkou a tedy mohu konstatovat,že je u všech dveří funkční.Tedy tuto možnost vylučuji.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Příspěvek od duduh »

:?: Zkoušel to již někdo s tím klíčkem, jak jsem psal, jestli to autí :bubu:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Příspěvek od Tomm »

duduh píše::roll: Kontrolní otázka:Dveřní zámek má jeden mikrospínač a ten odzkouším u všech dveří jednoduše stropní lam pičkou a tedy mohu konstatovat,že je u všech dveří funkční.Tedy tuto možnost vylučuji.
To je prave ta chyba, mikrospinace jsou tam vpredu 4, vzadu 2 :lol:

(safe, otevreni dveri, zamcit, odemcit)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Příspěvek od duduh »

:? Tak tedy Borka má jeden mikrospínač venku a druhý má uvnitř i s těma tišťákama?Ze zámku vedou ale jen dva dráty (modrý a červený).

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Příspěvek od Tomm »

duduh píše::? Tak tedy Borka má jeden mikrospínač venku a druhý má uvnitř i s těma tišťákama?Ze zámku vedou ale jen dva dráty (modrý a červený).
Samozrejme - mrkni sem - http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=1542461 - na 6.fotce zhora jsou barevnymi sipkami oznacene vsechny mikrospinace (krom toho "venkovniho" - cerveny a modry dratek vedouci do druhe casti zamku)

A mimochodem, je tu 10 prispevku naprosto zbytecnych, ze je to nejspis mikrospinacem jsem ti psal hned v prvni me odpovedi na tvuj dotaz :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Prosim vas ma Bora 2001 1,9TDi 81 kw Alarm od vyroby?

Příspěvek od duduh »

:oops: Já si zapamatoval jenom ty dva dráty, jak jsem měnil ten venkovní mikrospínač.Já hold,je třeba člověka i někdy nakopnouti.
A co centrál,houká někomu tedy to autí?

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“