DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
inin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.03.2008 14:24

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od inin »

ahoj.mám gIV výbava highline,centrální zamykání ,ale nemá to dálkáč/a alarm/.
přemýšlel jsem nad MAGICAREM-stojí kolem 4tis.má to dálk.start,otvírání např.vyťukáváním na sklo.na ovladači je lcd,no hodně zbytečností...ale dělalo to na mě dojem
pár lidí mi řeklo že je to moc složitý....tak poraďte.dík!

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od DworiBak »

Vysokou školu na to nepotřebuješ neboj základní funkce nejsou složitý a ostatní se časem naučíš vlastnim M100AS a naprosto spokojen výhoda je že jdou zablokovat klávesnice poti nechtenýmu zmačknutí 8)

inin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.03.2008 14:24

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od inin »

díky za odpověd.nemyslel jsem složitost ovládání ale jestli to našlapání funkcema není ke škodě spolehlivosti....

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od crossic »

Pár už sem jich taky namontoval a nikdy žádný problém :) Jen pozor na návod...už se mi stalo, že v českém překladu byly špatně přeložené barvy a já se divil, že mi to nefunguje...tak sem vzal origo návod v angličtině, přehodil 3 kablíky a už to chodilo... :D
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od DworiBak »

inin píše:díky za odpověd.nemyslel jsem složitost ovládání ale jestli to našlapání funkcema není ke škodě spolehlivosti....
Neni zapneš si sám co je jen potřeba a je výhoda toho pageru jak zazvoní tak už mám nabytou brokovnici :cowb: no a vnoci nejřív vypínám budík :mrgreen: než my dojde co to zvoní :)

Jarděj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 08.12.2007 14:53
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od Jarděj »

taky mam, spokojenost...mam teda bez dalkovyho startu - 8000B... parada..nastesti jeste nezvonil, ze by se mi do nej nekdo krad... ale uz sem stihl rozsekat jeden pager...novej stoji 2000:( draha sranda...nenoste zipak a pager v jedny kapse kdyz nekde blbnete :)

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od AmOc1982 »

jak je to s dosahem toho pageru jde mi o to ze bydlim v panelaku v sestym patre a znamej me od toho odrazuje ze dosah bude mizernej pokavad nejakej vubec bude auto stoji vetsinou deset metru od baraku ale nejsem si jistej zda ten signal projde vsemi temi panely :lol:
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od Pitrx »

crossic píše:Pár už sem jich taky namontoval a nikdy žádný problém :) Jen pozor na návod...už se mi stalo, že v českém překladu byly špatně přeložené barvy a já se divil, že mi to nefunguje...tak sem vzal origo návod v angličtině, přehodil 3 kablíky a už to chodilo... :D
prej už jsem jich pár namontoval :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od DworiBak »

Pitrx píše:
crossic píše:Pár už sem jich taky namontoval a nikdy žádný problém :) Jen pozor na návod...už se mi stalo, že v českém překladu byly špatně přeložené barvy a já se divil, že mi to nefunguje...tak sem vzal origo návod v angličtině, přehodil 3 kablíky a už to chodilo... :D
prej už jsem jich pár namontoval :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A je tady si někdo musel rejpnout :mrgreen:
AmOc1982 píše:jak je to s dosahem toho pageru jde mi o to ze bydlim v panelaku v sestym patre a znamej me od toho odrazuje ze dosah bude mizernej pokavad nejakej vubec bude auto stoji vetsinou deset metru od baraku ale nejsem si jistej zda ten signal projde vsemi temi panely :lol:
Když budeš mít ovládač někdo položen aby chytil signál tak si myslím že v poho nejlepší když to budeš mít nasměrovaný k autu :wink:

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od Pitrx »

DworiBak píše:A je tady si někdo musel rejpnout :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od AmOc1982 »

Když budeš mít ovládač někdo položen aby chytil signál tak si myslím že v poho nejlepší když to budeš mít nasměrovaný k autu :wink:
tak takouvou odpoved sem presne cekal :roll: nechce se mi lovit signal nekde u okna mam asi jednodusi reseni jablotron acent ca-320 a z predelany nokie 3310 jako gsm pager a bude to volat na moje tel cislo po spusteni alarmu :wink: a cenove to vyjde stejne :)
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Re: DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ+ALARM GIV

Příspěvek od hsotek »

inin píše:ahoj.mám gIV výbava highline,centrální zamykání ,ale nemá to dálkáč/a alarm/.
přemýšlel jsem nad MAGICAREM-stojí kolem 4tis.má to dálk.start,otvírání např.vyťukáváním na sklo.na ovladači je lcd,no hodně zbytečností...ale dělalo to na mě dojem
pár lidí mi řeklo že je to moc složitý....tak poraďte.dík!
magicar je ok!!!! mě vyhovuje!!! no ale víš jak, když ti to někdo bude chtít ukradnout tak ho žádnej alarm mezastaví!!!!!!!! :? :( :? :( :rog: :rog: je to jen když se ti někdo kolem toho bude motat atd. takové probuzení jsem měl již 3x :mad3: :mad3: vše ale OK! uf!

...,ale prý nej je tajnej vypínač!!!!

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“