Dialkove ovládanie-blika dioda

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Dialkove ovládanie-blika dioda

Příspěvek od smecák »

Zdravim mozte mi niekto pomôct-z nicoho nic mi zacla na dialke blikad dioda-blika rychlo a stale pokial nevitiahnem baterku.Ked ju opät vlozim tak bud blika znovu, alebo neblika a po urcitej dobe zacne zas.
Musí sa pri vymene baterky spravit nejaka synchronizacia alebo pod.?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Dialkove ovládanie-blika dioda

Příspěvek od Tomm »

smecák píše:Zdravim mozte mi niekto pomôct-z nicoho nic mi zacla na dialke blikad dioda-blika rychlo a stale pokial nevitiahnem baterku.Ked ju opät vlozim tak bud blika znovu, alebo neblika a po urcitej dobe zacne zas.
Musí sa pri vymene baterky spravit nejaka synchronizacia alebo pod.?
Nenapsal jsi to nejdulezitejsi - zda se da odemcit auto nebo ne :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Dialkove ovládanie-blika dioda

Příspěvek od Tomm »

smecák píše:Vyriesene-baterka sa medzi kontaktmi hybala tak som ju vypodlozil alobalom aby tam pevne sedela.- ze ma to nenapadlo skôr :| sorry
Ako zmazem tuto temu?
To nejde, to muzu jen ja jako moderator. Avsak mazat to nebudem, treba bude mit nekdo podobny problem, tak at si muze precist reseni 8)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: Dialkove ovládanie-blika dioda

Příspěvek od smecák »

Caute klubáci,bohužial to neni v tom vypodlození ale asi nieco z ovladacom-vlozím baterku-ide ako ma a po chvíli si sam odseba zacne poblikavat,ked ju vyberem a dam znova tak blika hned a stale-zeby odisiel ovladac?

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: Dialkove ovládanie-blika dioda

Příspěvek od smecák »

Tak a zase.. :? ,jednoducho sa po vimene baterky v DO ten alarm asi zblaznil,- vlozim bat. zamknem,odomknem,vsetko v pohode, a potom zacne blikat DO a zacne hukat alarm.
Mam ist do origo servisu alebo zacat setrit na nový systém?
Poradte pls.

smecák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 08.10.2007 22:07

Re: Dialkove ovládanie-blika dioda

Příspěvek od smecák »

Zdravím, sice je to uz dost dlho, ale predsa....chyba bola v ovladacoch.
Ked sa mi este rozpadli aj zamky dverí a (do.nefunkcne), musel som pár krat cez kufor otvarat zadne dv. a potom predne.. :roll: tak som musel najskôr dat spravit zámky. Našiel som super zamocnika co mi na pockanie cca 10-15 min.vybral a aj namontoval uz opravene oba zamky podla mna za super cenu- okolo 30e.+"tringelt" no a ten mal navyse "uz asi nepredajný" rovnaky tip alarmu, tak ovladacky mi vymenil+doplatok za obidve nove tiez okolo 25-30e.
Ja osobne som bol z robotu a cenu spokojný+rychlost prace pred ocami.tie DO. boli asi náhoda ale inak aspon na zámky mozem odporučit.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“