Peoblém s (asi) samovolném spouštění alarmu..

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Peoblém s (asi) samovolném spouštění alarmu..

Příspěvek od deckard »

Zdar chlapi,mám takovej problém,ale mám pocit že mi tu asi stejně nikdo neporadí,protože mi na to řeknete,"to bych musel vidět na vlastní oči,takhle na dálku to nejde poradit".Ale jak říkám"Líná huba,holé neštěstí", tak se radši zeptám.Jde o to,že se mi už nějaký čas v noci,běžně tak mezi 3 a 5 hodinou ranní spustí alarm.Vylítnu z postele s nadávkama o těch "čů...cích zlodějských",jenže vždycky zjsitim,že se nikde kolem auta nic neděje,okýnka jsou celý,jen prostě auto houká a na dálkovém ovladači(pageru) mi bliká dioda,narušení zony...Tak jsem před měsícem zajel do servisu,k vůli jiné věci a tam mi bylo řečeno,že mám vymlácenou baterii a potřebuji tím pádem novou a že je to asi ta příčina toho samovolného spouštění alarmu.Takže včera jsem jí nechal vyměnit za novou,ale dnes v noci se alarm spustil znovu.takže jsme v koncích.Buď je něco s čidlama hlídíní vnitřního prostoru,nebo už nevim...nevíte někdo tedy,na co se mám zaměřit?K člověku,který mi ten alarm dělal,už jet asi nemůžu(měl i dokonce známou firmu na alrmy a audio zástavby do aut),protože se dal na cestu ne zrovna zdraví prospěšnou,jestli mi rozumíte a tím pádem i se zákonem si moc netykal... :( :?

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Re: Peoblém s (asi) samovolném spouštění alarmu..

Příspěvek od hsotek »

deckard píše:Zdar chlapi,mám takovej problém,ale mám pocit že mi tu asi stejně nikdo neporadí,protože mi na to řeknete,"to bych musel vidět na vlastní oči,takhle na dálku to nejde poradit".Ale jak říkám"Líná huba,holé neštěstí", tak se radši zeptám.Jde o to,že se mi už nějaký čas v noci,běžně tak mezi 3 a 5 hodinou ranní spustí alarm.Vylítnu z postele s nadávkama o těch "čů...cích zlodějských",jenže vždycky zjsitim,že se nikde kolem auta nic neděje,okýnka jsou celý,jen prostě auto houká a na dálkovém ovladači(pageru) mi bliká dioda,narušení zony...Tak jsem před měsícem zajel do servisu,k vůli jiné věci a tam mi bylo řečeno,že mám vymlácenou baterii a potřebuji tím pádem novou a že je to asi ta příčina toho samovolného spouštění alarmu.Takže včera jsem jí nechal vyměnit za novou,ale dnes v noci se alarm spustil znovu.takže jsme v koncích.Buď je něco s čidlama hlídíní vnitřního prostoru,nebo už nevim...nevíte někdo tedy,na co se mám zaměřit?K člověku,který mi ten alarm dělal,už jet asi nemůžu(měl i dokonce známou firmu na alrmy a audio zástavby do aut),protože se dal na cestu ne zrovna zdraví prospěšnou,jestli mi rozumíte a tím pádem i se zákonem si moc netykal... :( :?
Nevím jak u tvého ale u mého alarmu mi to ukáže proč se to spustilo( jakej senzor), jestli otřes nebo poklapání, nebo ohledně dveří...! 8)

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Peoblém s (asi) samovolném spouštění alarmu..

Příspěvek od deckard »

Je to vždy dioda, u které je dvojí vyobrazení a to:narušení(otřes) a nebo stav baterie.Aspoň to mám já na svém dálkáči.Já vim že je to takhle těžký popsat,ale fakt nevim...

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Re: Peoblém s (asi) samovolném spouštění alarmu..

Příspěvek od hsotek »

deckard píše:Je to vždy dioda, u které je dvojí vyobrazení a to:narušení(otřes) a nebo stav baterie.Aspoň to mám já na svém dálkáči.Já vim že je to takhle těžký popsat,ale fakt nevim...
No jestli to není stavem baterie, tak zkus nastavit nižší citlivost OT senzoru a uvidíš, jestli se konečně vyspíš! :wink:
:mrgreen:

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Peoblém s (asi) samovolném spouštění alarmu..

Příspěvek od deckard »

Hmm,to mi ale pořád nejde do hlavy.ten alarm je tam rok a půl a teprve před nedávnem(asi dva měsíce) mi to začalo zlobit.neřekl bych,že je to otřesovým čidlem.A zajímavý je,že by vždycky mezi tou hodinou kterou jsem uvedl,se po autě zrovna procházela kočka(ptáci většinou ještě chrápou) a žádnej velkej náklaďák nám ulicí rozhodně neprojíždí(obzvlášť ne v noci).Takže zase nic...ach jo.

Uživatelský avatar
Tulkas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko - Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Peoblém s (asi) samovolném spouštění alarmu..

Příspěvek od Tulkas »

A nežije ti v autě nějakej noční tvor? :lol: Já měl nastavenou velkou citlivost a podařilo se mi zavřít do auta včelu. Trvalo mi to 3 hodiny vypínání alarmu než jsem to auto šel otevřít (trochu lenost) a tu mršku pustil ven...

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Peoblém s (asi) samovolném spouštění alarmu..

Příspěvek od MaF »

presne tak, ja mel taky zavrenou mouchu v aute a spoustela mi to
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
Erwest84
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 21.08.2008 13:42

Re: Peoblém s (asi) samovolném spouštění alarmu..

Příspěvek od Erwest84 »

Kamarádovi bydlel ve výdechu klimy, co je u předního skla, pavouk, zkus vystříkat auto biolitem :-D A kamarádce to spouštěla kočka, co jí chodila spát do motorového prostoru :-D
VW Golf III GTD, 55kW
ex VW Bora 1.9 TDi, 85kW, 6-speed, RS interiér a podvozek

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“