Origo alarm G4 problem - DISABLE IT!!!!!!

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Origo alarm G4 problem - DISABLE IT!!!!!!

Příspěvek od Tomm »

EAST píše:pohybove cidlo se taky dava do stropni lampicky - viz. tvuj obrazek (pod tou mrizkou) 8)
To je nesmysl, tam je mikrofon pro HF. Cidla jsou v zadnich lampickach...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
ALESANDREA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 14.10.2008 21:30
Bydliště: BRNO

Re: Origo alarm G4 problem - DISABLE IT!!!!!!

Příspěvek od ALESANDREA »

Rekapitulace nejak to nechapu je to tak že ???? odemknes sednes do auta a alarm si porad mysli ze si jeste neodemčel a nic se nedeje ???? a jak zapnes klice na kontrolky tak v tom zacne poplach ???? to by vysvetlovalo zavadu ve dverich na cidle alarm nevi ze si nastoupil a vyhodnoti pokles napeti a zapnuti zapalovani jako poplach !!!! skus jestli ma vliv odemceni dalkou a klicem ???? pak bych skusil nastupovat jako jinejma dverma a vydel bych to na ten co bude vykazovat jine parametry -funkci stropni svitilny a mozna bzucaku za tacho jinak asi nektery z tech vypinacu v zamku je jich tam vic

Uživatelský avatar
GolfinoTTK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.08.2008 20:14
Bydliště: Havířov

Re: Origo alarm G4 problem - DISABLE IT!!!!!!

Příspěvek od GolfinoTTK »

dveřní spinač to nebude to by se to rozhoukalop hned a ne az po par minutach sedeni v aute s otevrenyma dverma
Diagnostika vozidel pomocí VAG-COM 14.10.0 HEX-CAN
Čtení/mazání závad, zjišťování závad, nastavování komfortních funkcí
(dojezd oken, denní svícení, alarm, bluetooth...)
.

Uživatelský avatar
ALESANDREA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 14.10.2008 21:30
Bydliště: BRNO

Re: Origo alarm G4 problem - DISABLE IT!!!!!!

Příspěvek od ALESANDREA »

:lol: :lol: :lol: Právě že kdyz otevřeš dveře a nehouká tak je to ve spinači ne !!!!!!!! Protože alarm neví že si otevřel a to by mu mělo říct čidlo a to mlčí !!!!!!!!!! Tím pádem se ten alarm aktivuje až nějakým jiným podnětem místo dveří ,třeba tím že zapneš klíče . Ještě skus prohlídnout dráty v té průchodce ze dveří do kastle rádi se lámou.

Uživatelský avatar
GolfinoTTK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.08.2008 20:14
Bydliště: Havířov

Re: Origo alarm G4 problem - DISABLE IT!!!!!!

Příspěvek od GolfinoTTK »

Nemáš pravdu si myslím protože LOGICKY, když otevřu dveře a rozsvití se stropní světlo (už to značí že dveřní spínač je ok) a potom 5 minut sedím (NESTRKAM KLICKY DO ZAPALOVANI) tak se to rozhoukalo. Nastesti to ted uz dlouho neudelal tak ze nevim cim to bylo :) ale nesmím to zakřiknout bo jinak moje nervy :?
Diagnostika vozidel pomocí VAG-COM 14.10.0 HEX-CAN
Čtení/mazání závad, zjišťování závad, nastavování komfortních funkcí
(dojezd oken, denní svícení, alarm, bluetooth...)
.

Levák Bob
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 17.02.2009 23:47

Re: Origo alarm G4 problem - DISABLE IT!!!!!!

Příspěvek od Levák Bob »

2Andy Nawaro: Návod neznám ale pokud vím,je origo alarm postaven tak, ze kyz neotevřeš dveře do 60s(nevím přesně ale to se dá změřit) po otevření dálkou,tak systém auto znovu zamkne a aktivuje tímm pádem i alarm,je to ochrana proti nechtěnému zmáčknutí dálky..a ty jsi se podle mě trefil na vteřinu přesně 8O :)
Renovace-kůže , Praha 737 284 091

Uživatelský avatar
AndyNawaro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo alarm G4 problem - DISABLE IT!!!!!!

Příspěvek od AndyNawaro »

Levák Bob píše:2Andy Nawaro: Návod neznám ale pokud vím,je origo alarm postaven tak, ze kyz neotevřeš dveře do 60s(nevím přesně ale to se dá změřit) po otevření dálkou,tak systém auto znovu zamkne a aktivuje tímm pádem i alarm,je to ochrana proti nechtěnému zmáčknutí dálky..a ty jsi se podle mě trefil na vteřinu přesně 8O :)
Presne jak pises...na vterinu presne... nikdy predtim mi to neudelalo a zamky mam OK tak nahoda jak prase
VW Бoрa TДи --- 81kW --- ЭГP OФФ

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo alarm G4 problem - DISABLE IT!!!!!!

Příspěvek od Stug »

To nebude mikrospínač, ten přeci po deaktivaci alarmu nehraje žádnou roli.
Já si dodělával dálku do trojky a byla tam nastavená funkce "automatická reaktivace". Tzn že když jsem si s tim hrál, odemknul a neotevřel žádný dveře, tak se za 30s alarm aktivoval (ale nezamknul) a pak to začlo řvát. Ale to asi nebude tenhle případ podle toho co píšeš.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“