Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Bedan Hojer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.12.2008 17:27

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Bedan Hojer »

Zdarec klubaci, ja jsem si pred mesicem taky koupil MAXICAR 686 na meho GIV.
Vybrouseni planzety me stalo 150Kc.
A imobilizer jsem si tam dal z nahradniho klice. Podlepil jsem ho tavnym lepidlem, protoze tam docela kloktal :) .
Ted uz jenom cekam az bude mit chvili muj autoelektrikar. Uz aby to bylo :D

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od majrek001 »

skichinaHorst píše:
Romis4 píše:Chlapi koupil jsem si dneska dálkové ovládání na VW Golf IV neorigo maxicar 686 ale mam problem s instalaci...Má s tím někdo zkušennost?!Díky moc za rady a pomoci...
Čau prosimtě chci si koupit nějakou podobnou sadu ale ještě se rozmýšlím a chtěl bych vědět jestli je z tý strany co je místo pro znak ten klíč sešroubovanej těma dvěma šrouby? díky
Já mám maxicar 686 a pod znakem jsou dva šroubky tím se oddělá půlka krytu a ta druhá půlka má taky dva šroubky
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
DurexElite
Profík
Profík
Příspěvky: 1132
Registrován: 16.02.2009 21:47
Bydliště: Protivín a Plzen - kolej
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od DurexElite »

Mam taky ten maxicar a potreboval bych navod na zapojení. neco mam ale jeste mi to poradne nefunguje..pls sehnal by mi to nekdo ?? díík
moje.JPG
Zapojil jsem to takhle ale jde to jen zamykat a kdyz prohodim zelenej s sedym tak jen odemykat
G4 1,9 TDI AHF 81 KW (Recaro BBS, GTI Exclusive) EGR OFF, -30/-30, Jednohmota (AXR, Ferodo Sport), Sprint 764, dlouhodobá 5L/100
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=192915

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Goauld »

Člověče, co sis to vymyslel za divny zapojení ? :lol:

Máš to jasně napsany v návodu jak to máš zapojit, podle obrázku zámek ovládaný plusem (+)
Dobře si to prohlídni, ty nůžky znamenají drát nezapojovat, ne ho spojit. Navíc máš spojeny uplně jiny, prostě to máš cely blbě.

Navíc píšeš do sekce GIV a zapojení chceš na GIII, tak si to měl aspoň napsat :wink:
Přílohy
Maxicar 686 pozivivní ovládání centrálu GIII.jpg
Maxicar 686 pozivivní ovládání centrálu GIII.jpg (8.23 KiB) Zobrazeno 4153 x
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
DurexElite
Profík
Profík
Příspěvky: 1132
Registrován: 16.02.2009 21:47
Bydliště: Protivín a Plzen - kolej
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od DurexElite »

Dík, ja uz to zapojil :-) to jsem nasel na klubu, nedriv mi to takhle myslim neslo ale ted to faka krasne :-) ale ted mi nejde ani jedno zadni svetlo :-D jen blinkry a mlhovky... Nevis co stim ?? :-) Jsem nevedel ze jsem ve 4 sem to nasel pres HLEDAT
G4 1,9 TDI AHF 81 KW (Recaro BBS, GTI Exclusive) EGR OFF, -30/-30, Jednohmota (AXR, Ferodo Sport), Sprint 764, dlouhodobá 5L/100
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=192915

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Goauld »

Zkus pojistky :wink: Ale pokud to nejde z nějakyho důvodu po montáži toho alarmu, tak hledej ten důvod, asi sis něco nadrbal, to se pak těžko hledá.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
dakty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 851
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od dakty »

Asi se optám tady... existuje nějaký alarm, který lze dát do Golfa, kde je originál centrál na dálku a přitom zanechat origo klíč? Aby při zamknutí origo dálkou se alarm zapl a naopak :)

děkuju
Škoda Yeti 1.2 TSI Ambition... poježděníčko na půl roku :)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od majrek001 »

dakty píše:Asi se optám tady... existuje nějaký alarm, který lze dát do Golfa, kde je originál centrál na dálku a přitom zanechat origo klíč? Aby při zamknutí origo dálkou se alarm zapl a naopak :)

děkuju
Tak určitě existují nějaké canové alarmy, třeba na levnealarmy.cz tam ti ten prodejce i poradi, který je vhodný přímo na golfa
třeba http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoala ... 0-can.html" onclick="window.open(this.href);return false;
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Giom80
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.09.2008 21:21
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Giom80 »

Dakty, Tvé nároky splňuje Cobra alarm, který se montuje do vozů vw při zachování stávající dálky, já sám jej mám taky a jsem spokojen :wink:
Ženská a auto se nepůjčují :!:

Cabin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 28.06.2011 20:26

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Cabin »

Zdarvim dneska jsem si koupil do golfíka IV varinat neorigo maxicar 686 ale mam problem s instalaci nemáte někdo návod na zapojení jakej kabel k jakýmu .. ten co je v krabici tomu moc nerozumim.. díky

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od majrek001 »

nic na tom není. taky ho mám. nejtěžší je najít ovládací dráty na svazku a pak už to jde celkem rychle. případně ještě natažení drátu na 5.dveře pokud by si chtěl aby to rovnou odskočilo, jinak by to šlo asi napojit u komfortky. pokud by si chtěl zaslat přípojná místa mám to v pdf-ku, ale je to moc velký na vložení sem, tak mi pošli do SZ e-mail. jinak to tu někde dával uživatel Goauld, tak případně pohledej

:arrow: edit: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=77&t=197588" onclick="window.open(this.href);return false;
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Cabin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 28.06.2011 20:26

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Cabin »

Moc díky trvalo to sice asi 5 hodin se vším kromě kufru ale funguje to to je to nejduležitější.. ještě jednu díky

Ripi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.08.2012 19:45

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Ripi »

Ahoj,

uvažuju o koupi maxicaru 686-2170. Chtěl jsem se zeptat jakou s tím máte zkušenost, jestli ovládání je OK - někde jsem četl že jsou problémy s plastem na ovládání a případně víte o někom kdo by to uměl zapojit Praha a okolí?

Ovladač má 3 polohy, otevřít, zavřít, kufr - tlačítko kufr je využitelný?

Vím že se pak nechá vybrousit manžeta a přehodí se čip imobilizéru - z toho mám trochu vítr aby se při vyndavání nepoškodil nebo je to brnkačka?

Auto mám Golf IV variant zatím s centrálem na klíček... :)

Díky

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od majrek001 »

nedoporučuji ty klíče nic nevydrží kvalita nic moc (bohužel ho mám ve svém autě, ale jak odejde tak jedině ten z aukra).. maxicar, cz key a ruzný tady ty klíče to vše mizerná kvalita..

já teď už montuji jen tyto http://aukro.cz/dalkove-ovladani-vystre ... 49374.html" onclick="window.open(this.href);return false; kvalita srovnatelná s origo klíčem (otvírání a zavírání přes DO + automatický dojezd oken) má to dokonce i VW čísla a červenou diodu na DO..

zapojení prostě klasika nic složitého, záleží na šikovnosti.. kufr lze zapojit jen musíš natáhnout kabel do kufru nebo záleží jak chceš aby to fungovalo, pokud to má zrovna odskočit nebo musíš ješttě držet tlačítko

já třeba to třetí využívám na
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Ripi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.08.2012 19:45

Re: Dalkové ovladání eorigo maxicar 686-montáž

Příspěvek od Ripi »

Diky, teda to tvoje otevírání kufru to je super :D akorát to už je vyšší level.

To z Aukra vypadá slibně, tý kvality u Maxicaru jsem se právě trochu bál.

S tím zapojením to radši přenechám odborníkům, nemá někdo nějakej tip? Nebo na někoho tady z fóra?

Diky moc

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“