Problem s otackama

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Problem s otackama

Příspěvek od dawenow »

Zdar chlapi!! Koupil jsme si VW Golf IV 07/98 1.6, mam takovy problem, ktery se tady resil jiz nekolikrat, ale i presto pro kontrolu bych se rad zeptal, pri volnobehu mi auto trochu cuka , jako by bylo malo plynu, nechal jsme vycisti vzduchovou klapku je cista bez problemu, auto jede - tahne, akorat po vycisteni jsem nebyl na VAG jak jsme se docetl zde mohlo by neustale kolisani byt zpusobeno nenanstavenim na VAG??? a nebo jiny problem?? diky moc ( jo jinak tato stranka THE BEST OF THE BEST!!!!

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

Jo jo - chtělo by to na vag a hodit základní nastavení :wink:
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Příspěvek od dawenow »

Kolik stoji toto prenastaveni na VAGu?? Nestacilo by jak tady nekteri pisou pouze vypojeni baterky na 12 hodin?

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

dawenow píše:Kolik stoji toto prenastaveni na VAGu?? Nestacilo by jak tady nekteri pisou pouze vypojeni baterky na 12 hodin?
Ne..to vypojedni je blbost...udelaji Ti to do tisice korun..spis min..litr je zlodejna...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Příspěvek od alean »

(volnoběh)-zkontoluj taky svíčky

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Příspěvek od dawenow »

Ty svicky by to asi delaly porad ne???( ono to jednou cuka jednou ne), ale pro jistotu je zkontroluji,
ted jsem volal do VW servis tak rikali, ze za 200kc udelaji kontrolu diagnostiku pomoci VAG, tak uvidim, popisoval jsme jim zavadu, ale rikal ze se to po diagnostice nemusi lepsit , tak nevim

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Příspěvek od alean »

dawenow píše:Ty svicky by to asi delaly porad ne???( ono to jednou cuka jednou ne), ale pro jistotu je zkontroluji,
ted jsem volal do VW servis tak rikali, ze za 200kc udelaji kontrolu diagnostiku pomoci VAG, tak uvidim, popisoval jsme jim zavadu, ale rikal ze se to po diagnostice nemusi lepsit , tak nevim
A odkud jsi? že by ses mohl na te diagnostice domluvit s někým z klubu

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Příspěvek od dawenow »

To by bylo samozrejme uplne nejlepsi, pze 99% lidi tady tomu rozumi vice nez nekteri mechanici v autorizovanem servisu!!
jsem z Opavy coz asi bude problem ??!!!

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Příspěvek od alean »

dawenow píše:To by bylo samozrejme uplne nejlepsi, pze 99% lidi tady tomu rozumi vice nez nekteri mechanici v autorizovanem servisu!!
jsem z Opavy coz asi bude problem ??!!!
Já myslím že problém to nebude ,z Opavy a okolí se ti určitě někdo ozve

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Příspěvek od dawenow »

No tak to by bylo super , najde se nekdo okolo Opavy kdo by mohl pomoci s nastavenim pomoci systemu VAG ?? budu vdecen a odmenovat diky moc za pomoc

Uživatelský avatar
Markul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markul »

Tak tenhle problem mam taky :?
Jedině benzín mi chutná :-)
VW - z lásky ke značce!

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Příspěvek od dawenow »

Tak jsem vcera podstoupil serizeni pomoci VAS v servisu a namereno: vse OK , skrtici klapka cista , prenastavene hodnoty OK, na dotaz co by mohlo byt pricinou toho maleho skubnuti nekdy ... tohle benzinove motory delaji, coz me moc neuspokojuje, ted uvazuji o kontrole nebo spise vymene svicek , ktere doporucujete ???? UVAZUJI O fr78x super bosch????!!!

Uživatelský avatar
Markul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markul »

dawenow píše:Tak jsem vcera podstoupil serizeni pomoci VAS v servisu a namereno: vse OK , skrtici klapka cista , prenastavene hodnoty OK, na dotaz co by mohlo byt pricinou toho maleho skubnuti nekdy ... tohle benzinove motory delaji, coz me moc neuspokojuje, ted uvazuji o kontrole nebo spise vymene svicek , ktere doporucujete ???? UVAZUJI O fr78x super bosch????!!!
Já Tě uklidnim, mě řekli přesně to samé...
Taky zkusim svíčky...
Jedině benzín mi chutná :-)
VW - z lásky ke značce!

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Příspěvek od dawenow »

Markul
jo to maji asi naucene fraze pro spokojenost zakazniku, ale nejvice me zaskocil pan vedouci tim ze jeste nebyl ani v aute nevidel co to dela a chtel hned radsi udelat vymenu skrtici klapky , ze pto bude jedine reseni!! no co k tomu dodat!!! bez komentare

Uživatelský avatar
Markul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markul »

dawenow píše:Markul
jo to maji asi naucene fraze pro spokojenost zakazniku, ale nejvice me zaskocil pan vedouci tim ze jeste nebyl ani v aute nevidel co to dela a chtel hned radsi udelat vymenu skrtici klapky , ze pto bude jedine reseni!! no co k tomu dodat!!! bez komentare
Jo! Presne tak!
Taky me s tim serou, a uplne nejhorsi servis je Porsche Plzen, tam uz bych nedal ani tchyni na kontrolu :lol:
Kazdopadne ty svicky by to mohli delat - no a taky kabely, no...
Jedině benzín mi chutná :-)
VW - z lásky ke značce!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“