Problem s otackama

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Příspěvek od dawenow »

To MARKUL:
no taky zkusim uvidim , jestli zjistis neco noveho tak napis, snad to vyresime, ale presne jak si napsal muze to byt moc a moc ruznych veci.....

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Pokud VAG nic nehlásil, tak tím se na 90% vylučuje vadná lambda. Pravděpodobně to budou svíčky nebo kabely, každopádně bych vyměnil oboje. Co se týče svíček, vůbec bych s tím neexperimentoval a prostě tam dal to, co doporučuje a montuje VW - NGK BKUR 6ET-10. Navíc NGK jsou jedny z nejlepších svíček na trhu.

PS: Pokud je to 55kW verze motoru, tak tam patří jiný svíčky, ptat se na doporučení, který svíčky a neuvést typ motoru (1.6 opravdu nestačí), je nesmysl...

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Příspěvek od dawenow »

To MR.Death:
diky za doporuceni svicek, ohledne motoru je to 1.6 74kW, hlava zapometliva!!!!

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Příspěvek od dawenow »

jeste jedna prosba panove: pri vymene vzduchoveho filtru staci povolit srouby a odklonit plastovy kryt a nebo se musi od tohoto krytu odpojit i plastove hadice ktere jsou na vystupu????

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Tak na 74kW platí ten typ, co jsem psal. Tak nějak jsem předpokládal, že to bude ono.
Na výměnu myslím je třeba odpojit i tu hadici. Prostě bych zkusil šroubky a když to nepůjde, tak bude třeba sundat i tu hadici...

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Příspěvek od dawenow »

Zdar pánove!! tak problém s kolísáním otáček po kontrole všeho co šlo vyřešen! Byla to ta plastova hadice spojující váhu vzduchu a škrtící klapku a v í malá prasklina v té malé odbočce, zkusil jsem to zalepit izolační páskou nastartovat a pohoda žádné kolísání, dnes jedu koupit nový díl , vyměnit a snad na chvilku o jeden problém méně, díky všem za rady!!!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“