budíky

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

budíky

Příspěvek od VLK »

mam problém s budíkama zmizel mi počet km a místo toho tam mam samí čárky denní fungujou normálně a když to napojim na vaga tak mi to píše závadu na řídící jednotce převodovky může to stim mít neco společnýho jo a mam manual přev diky

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

tak asi ano když to bere čidlo z převodovky ne?

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VLK »

Deivid píše:tak asi ano když to bere čidlo z převodovky ne?
a nevíš kde ta jednotka je dik

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

myslíš řj motoru?

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VLK »

Deivid píše:myslíš řj motoru?
ne řídící jednotka převodovky

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

na G4?

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Deivid píše:na G4?
Co jinýho, když je to sekce GIV. To je rozhovor jak u blbejch na dvorku. :roll:
2 Vlk: Zkoušel jsi odpojit na chvilku baterku?
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

sorry po 5 dvanáctkách se těžko uvažuje

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Deivid píše:sorry po 5 dvanáctkách se těžko uvažuje
To se dalo čekat v pátek večer :D
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Alex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin, Slovensko

Příspěvek od Alex »

RJ prevodovky má len automat. Píšeš že máš manuál, takže ju nemáš. Čidlo tacho je na prevodovke, ale problém budeš mať asi v budíkoch. Tie musia ukazovať nabehané kilometre vždy keď majú napájanie. Nepotrebujú na to nič iné.

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VLK »

Alex píše:RJ prevodovky má len automat. Píšeš že máš manuál, takže ju nemáš. Čidlo tacho je na prevodovke, ale problém budeš mať asi v budíkoch. Tie musia ukazovať nabehané kilometre vždy keď majú napájanie. Nepotrebujú na to nič iné.
to si právě taky myslim ale proč vag píše chybu řdící jednotky převodovky když tam žádná neni a to jsem stim byl ještě u kamaráda v servisu ten ná nějakej jinej program na vw a píše mu to to samí

Uživatelský avatar
Alex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin, Slovensko

Příspěvek od Alex »

Určite to píše chybu RJ prevodovky? A nie je náhodou zlé kódovanie RJ motora? Tam sa tiež kóduje manuál alebo automat, možno ak je to nakódované na automat tak to hádže túto chybu. Zdá sa mi že manuál je 00002 a automat 00001. Ale pozriem to pre istotu.

EDIT: Áno je to tak. A 00003 je pre 4motion. Mal by si tam teda mať 00002. (Kódovanie RJ motora)

Napíš vlastne aký máš motor, ja som už automaticky uvažoval TDI. A tá chyba je v budíkoch? V RJ motora nie je nič? A napíš aj aké máš kódovanie budíkov a aj Gateway, ak ju máš. Mohlo by to byť aj tým. Ale kódovanie sa samo nezmenilo, ak to začalo blbnúť len tak z ničoho nič tak to nebude v kódovaní. :(

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VLK »

Alex píše:Určite to píše chybu RJ prevodovky? A nie je náhodou zlé kódovanie RJ motora? Tam sa tiež kóduje manuál alebo automat, možno ak je to nakódované na automat tak to hádže túto chybu. Zdá sa mi že manuál je 00002 a automat 00001. Ale pozriem to pre istotu.

EDIT: Áno je to tak. A 00003 je pre 4motion. Mal by si tam teda mať 00002. (Kódovanie RJ motora)

Napíš vlastne aký máš motor, ja som už automaticky uvažoval TDI. A tá chyba je v budíkoch? V RJ motora nie je nič? A napíš aj aké máš kódovanie budíkov a aj Gateway, ak ju máš. Mohlo by to byť aj tým. Ale kódovanie sa samo nezmenilo, ak to začalo blbnúť len tak z ničoho nič tak to nebude v kódovaní. :(
motor je tam 1.4 vr 99 ale model 2000

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

VLK píše:
Alex píše:Určite to píše chybu RJ prevodovky? A nie je náhodou zlé kódovanie RJ motora? Tam sa tiež kóduje manuál alebo automat, možno ak je to nakódované na automat tak to hádže túto chybu. Zdá sa mi že manuál je 00002 a automat 00001. Ale pozriem to pre istotu.

EDIT: Áno je to tak. A 00003 je pre 4motion. Mal by si tam teda mať 00002. (Kódovanie RJ motora)

Napíš vlastne aký máš motor, ja som už automaticky uvažoval TDI. A tá chyba je v budíkoch? V RJ motora nie je nič? A napíš aj aké máš kódovanie budíkov a aj Gateway, ak ju máš. Mohlo by to byť aj tým. Ale kódovanie sa samo nezmenilo, ak to začalo blbnúť len tak z ničoho nič tak to nebude v kódovaní. :(
motor je tam 1.4 vr 99 ale model 2000
Jestli máš VAGa, tak se pripoj na RJ budíku a dej si v pravo dole Akční členy. Projed testem až se dostanes na segmenty displaye a uvidíš, jestli třeba neposkočil a neni blbej kontakt. Když se rozsvítej všechny segmenty displaye tak bude chyba jinde. Jinak celkový KM jdou z EPPROM z RJ budíků, pochybuju že bude chyba na RJ motoru nebo převodovky.
Možná byl nejakej zkrátek v budíkach a EPPROM za světelných a kouřových efektů šla napřed :lol: nemontoval jsi se ftom ? :wink: co?

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VLK »

ty segmenty mi projížděl známej v servisu a nezjistil nic párkrát se mi stalo ze když jsem rozsvítil svetla tak mi budíky spadly na nulu rozsvítily se všechny kontrolky hned zhasly a fungovalo to dál

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“