nefunkcny piaty prevodovy stupen prosim help.

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
jkuric
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

nefunkcny piaty prevodovy stupen prosim help.

Příspěvek od jkuric »

Zdravim znicoho nic mi pri jazde prestal fungovat piaty prevodovy stupen.Sprevadzalo to len jemne zachrapotanie asi v prevodovke.Mal niekto neico podobne?Prosim o pomoc som v zahranici a servis je tu strasne drahy,len za pozretie chceli cca 8000 sk.Neviem ak je to v prevodovke kolko by to stalo?Nie je lacnejsie kupit novu prevodovku na IV golfa ako to dat opravovat.dik kazda rada dobra. :( :(

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

to je docela problem golfu,měl jsem to tak na g3 a tam byl špatný synchron....

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...slyšel jsem taky, že je to dokonce neuznaná výrobní vada...známej s tím byl v opravě a bylo mu to oklikou řečeno...Na 1-4ku snad domů dojedeš?Nebo nejde už ani řadit?...

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

No tam jde spíš o to pokud se mu něco na te 5 vysipalo tak aby mu to neudělalo větší bordel

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

ok
Naposledy upravil(a) duduh dne 23.08.2006 13:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkcny piaty prevodovy stupen prosim help.

Příspěvek od Oakley »

jkuric píše:Zdravim znicoho nic mi pri jazde prestal fungovat piaty prevodovy stupen.Sprevadzalo to len jemne zachrapotanie asi v prevodovke.Mal niekto neico podobne?Prosim o pomoc som v zahranici a servis je tu strasne drahy,len za pozretie chceli cca 8000 sk.Neviem ak je to v prevodovke kolko by to stalo?Nie je lacnejsie kupit novu prevodovku na IV golfa ako to dat opravovat.dik kazda rada dobra. :( :(
Nová převodovka určitě ne, to stojí strašnej balík, jestli máš benzína, tak na ten se sháněj hůř, na diesly je jich víc. Pokud bys sehnal někoho , kdo ti to opraví, pokud je to teda fakt synchron (většinou bývá špatnej ale u zpátečky) tak oprava by se měla vejít do cca 10tis. Do téhle ceny by se ti mohlo podařit sehnat i jetou z benzína.
duduh píše:...beru plnou pravdu...jedině rozdělat, novou, repas,...
:?: :?: :?: Mohl by jsi psát příspěvky co mají hlavu a patu, určitě nebudu sám, kdo třeba zrovna tohle nepochopil :roll: Nebo to mám brát, jako že je to úryvek z dlouhého odstavce a proto to začíná a končí třema tečkama?
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: nefunkcny piaty prevodovy stupen prosim help.

Příspěvek od ghostrider »

Oakley píše:
jkuric píše:Zdravim znicoho nic mi pri jazde prestal fungovat piaty prevodovy stupen.Sprevadzalo to len jemne zachrapotanie asi v prevodovke.Mal niekto neico podobne?Prosim o pomoc som v zahranici a servis je tu strasne drahy,len za pozretie chceli cca 8000 sk.Neviem ak je to v prevodovke kolko by to stalo?Nie je lacnejsie kupit novu prevodovku na IV golfa ako to dat opravovat.dik kazda rada dobra. :( :(
Nová převodovka určitě ne, to stojí strašnej balík, jestli máš benzína, tak na ten se sháněj hůř, na diesly je jich víc. Pokud bys sehnal někoho , kdo ti to opraví, pokud je to teda fakt synchron (většinou bývá špatnej ale u zpátečky) tak oprava by se měla vejít do cca 10tis. Do téhle ceny by se ti mohlo podařit sehnat i jetou z benzína.
duduh píše:...beru plnou pravdu...jedině rozdělat, novou, repas,...
:?: :?: :?: Mohl by jsi psát příspěvky co mají hlavu a patu, určitě nebudu sám, kdo třeba zrovna tohle nepochopil :roll: Nebo to mám brát, jako že je to úryvek z dlouhého odstavce a proto to začíná a končí třema tečkama?
Mam stejnej nazor.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: nefunkcny piaty prevodovy stupen prosim help.

Příspěvek od Tomm »

ghostrider píše:
Oakley píše:Nová převodovka určitě ne, to stojí strašnej balík, jestli máš benzína, tak na ten se sháněj hůř, na diesly je jich víc. Pokud bys sehnal někoho , kdo ti to opraví, pokud je to teda fakt synchron (většinou bývá špatnej ale u zpátečky) tak oprava by se měla vejít do cca 10tis. Do téhle ceny by se ti mohlo podařit sehnat i jetou z benzína. :?: :?: :?: Mohl by jsi psát příspěvky co mají hlavu a patu, určitě nebudu sám, kdo třeba zrovna tohle nepochopil :roll: Nebo to mám brát, jako že je to úryvek z dlouhého odstavce a proto to začíná a končí třema tečkama?
Mam stejnej nazor.
JA TAKY!
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
herak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ziar nad Hronom

Re: nefunkcny piaty prevodovy stupen prosim help.

Příspěvek od herak »

Tomm píše:
ghostrider píše:Mam stejnej nazor.
JA TAKY!
a ja tiež!!!

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

i já tiiiežž

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...polepším se.Ale linkovat okraje jako v sešitě nebudu!!!

Každá závada na autě, obzvláště v cizině, je mrzutá.

Uživatelský avatar
jkuric
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jkuric »

dik za rady asi sa poobzeram po nejakej starsej na diesel ,lebo som volal na slovensko do servisu a nova by stala cca 110 000sk.TAK to je teda riadna palka .pocom sa pohybuju jazdene prevodovky na diesel v cechach?A ma niekto skusenosti z moznostou namontovania 6stupnovej prevodovky namiesto 5stupnovej.dik

Uživatelský avatar
herak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ziar nad Hronom

Příspěvek od herak »

bracho menil na A4 1,9 TDi (66kW) a zohnal ju za 10 000,- Sk. a daval tam prevodovku z passata, vraj 81 kW. rozdiel vraj takmer nepoznatelny.

Fantik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fantik »

Co máš za motor?
Pokud máš TDI tak mám na prodej převodovku z G IV (Octávie, A3....) 1.9 TDI 66kW má jen neůplnou kulisu řazení (dala by se použít z té tvojí) jinak plně funkční, najeto cca150tis.Km
Cena 1500Kč.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

jkuric píše:A ma niekto skusenosti z moznostou namontovania 6stupnovej prevodovky namiesto 5stupnovej.dik
Pokud by jsi to chtěl přehodit za 6ti kvalt, tak to není jen díl za díl, ale bude potřeba vyměnit i věci okolo-záleží co seženeš za převodovku.
Nejlepší by byla převodovka z RS, ale je potřeba vyměnit spojku, poloosy, starter, to jsme materiálově na cca 30ti tis. A další věc je, aby měl motor dostatečnej výkon, aby jsi tam tu šestku nedával jen z kopce.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“