Chci si nechat čipnout Boru TDI 66kw

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od travel242fx »

za tu cenu ma uz nove trysky
NIKDY UZ NIC INEHO LEN TDi...

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od verich »

Nedělej to.To je moje rada.Pokud se ptáš proč ,tak ti pošlu odpověď na mail (okopírovaný stránky z časopisu AUTOBILD)kde se tato problematika řeší profesionálně.Jen tak na okraj: mechanici zakoupili všechny možné čiptuningy (plus čipovali stávající ŘJ) a ladily auta.No a po ujetých určitých kilometrech testovali motorové agregáty na špičkových speciálních počítačích a výsledek testů?Radši to ani nechtěj vědět.....

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

verich píše:Nedělej to.To je moje rada.Pokud se ptáš proč ,tak ti pošlu odpověď na mail (okopírovaný stránky z časopisu AUTOBILD)kde se tato problematika řeší profesionálně.Jen tak na okraj: mechanici zakoupili všechny možné čiptuningy (plus čipovali stávající ŘJ) a ladily auta.No a po ujetých určitých kilometrech testovali motorové agregáty na špičkových speciálních počítačích a výsledek testů?Radši to ani nechtěj vědět.....
a to se týkalo i přeplňovaných benzíňáků nebo jen TDI? myslím třeba 1.8T? pošli mi to když tak taky, prosím. mail: blackracer@teplice-tuning.cz" target="_blank
díík :wink:
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Příspěvek od Lipi »

take me to zajima, prosim o preposlani Lipi@vwclubplzen.cz" target="_blank

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

každá věc má dvě mince , já už to dělám cca 7let a nikdy jsem neměl žádný problém. Všechno záleží na řidiči , když budeš jezdit pořád plný kotel , tak je jedno jestli to má zvýšený výkon nebo nemá , ve firmě máme auta které mají nalítáno cca 300.000km a pořád to jezdí stejně a chipovalo se to jako nové. Myslím že když dáš kvalitní soft a né made in Annonce za 3000,- tak se s tím nic nestane když to nebudeš přehánět s výkonem. Většina těchto chipů stejně pochází z Německa nebo Rakouska a kdyby to bylo tak špatný tak se to tak rychle rozkřikne že to nikdo chtít nebude , ale tam se tím zabývají i firmy jako ABT,Brabus,Kamei atd.atd.atd. a dávají i celoživotní záruky atd.atd. tak myslím že to tak horký nebude.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

tak nějak jsem si to představoval a předpokládal, OK :wink:
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od verich »

no já vám to všem pošlu a uvidíme jaká se potom rozvine diskuze..... :wink:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

verich píše:Nedělej to.To je moje rada.Pokud se ptáš proč ,tak ti pošlu odpověď na mail (okopírovaný stránky z časopisu AUTOBILD)kde se tato problematika řeší profesionálně.Jen tak na okraj: mechanici zakoupili všechny možné čiptuningy (plus čipovali stávající ŘJ) a ladily auta.No a po ujetých určitých kilometrech testovali motorové agregáty na špičkových speciálních počítačích a výsledek testů?Radši to ani nechtěj vědět.....
Ale budliky budliky prosim Te :roll: ...hlavni je jak se k tomu autu budes chovat..kdyz budes prase zemre Ti TDI i bez chipu...
Dva faktory jsou aby Ti udelal clovek kvalitni mapu a hlavne aby ses k tomu autu pak choval normalne...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od verich »

Už se radši k tomuto tématu nebudu vyjadřovat.Je to každýho věc ,ale já osobně bych to nedělal a kdyžtak bych volil výkonější auto bez chipu.Jen ať vzkvétá průmysl chiptuningu.

Uživatelský avatar
Dukes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dukes »

Jestli by to šlo,tak bych taky poprosil o zaslání článku.
lobbistaVecerek@seznam.cz" target="_blank Díky

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

proc preposilate clanky na maily? Tak to hodte semka at se koukneme vsichni aje to ne? :?

Uživatelský avatar
kornout
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburk

Re: Chci si nechat čipnout Boru TDI 66kw

Příspěvek od kornout »

Milan_TS píše:
travel242fx píše: nechaj si poradit od Andreho...ak tam mas uz turbo s naklapanim, co predpokladam ze mas ked mas VW tak tam daj len silnejsie trysky urobis nieco pre motor a auticko pojede velmi pekne.(pripadne prehrat soft v riadiacej jednotkre a mas 81kW verziu).Ak chces nieco viac potom urobyt cip ale to uz bude chciet asi trosku silnejsie turbo.
V konecnom dosledku sa dostanes na takych 140-150konikov ale rataj ze musis dat aj novu spojku tato zo 66KW motoru tam dlho nevydrzi.
To je sice všechno moc pekné ale ta koncová cena je pak nekde jinde než za sw upravu RJ. Já osobně než tohle řešit trysky turbo atd. vyměním celý motor např za 96Kw a jsem na tom líp. a témeř za stejnou cenu jako upravovat 66tku. Hlavní nevýhoda u 66 po všech upravách je spojka 220mm
Hoši, ale byla řeč o chipu, popř trysky a na takovou úpravu mu bohatě stačí origo spojka.
Jinak taky doporučuji dieselpower.cz (chip tuning i vstřiky)
To Milam TS: Na 240mm spojku potřebuješ taky jinou převodovku, né? No a když spočítám za kolik koupíš celej agregát 96kW + poloosy, tak už mám na 66ce tak 150-160PS, je fakt že jen 5ti kvalt.

Uživatelský avatar
graif
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od graif »

Neboj se toho a jdi na čip,ted sem to dělal na GIV a je to hodně velký rozdíl.Dělá to můj kámoš ale jsem ze západu čech tak to je pro tebe zruky. Jinak je to bomba
Baboj všichni mirag.

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

graif píše:Neboj se toho a jdi na čip,ted sem to dělal na GIV a je to hodně velký rozdíl.Dělá to můj kámoš ale jsem ze západu čech tak to je pro tebe zruky. Jinak je to bomba
napiš něco víc, docela by me to zajímalo. odkud přesně?
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“