Praskání ?????

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

Kaja-IV píše:chev: nene, vyfuk je OK, jde to vyloženě z předné nápravy, někde u kol. To cvakání snad budou čepy, ty jsou v pr..

student: dík za tip. Každopádně ani s Laďem v Tečovicích jsme nějak nepřišli na to co tam cinká :? a ted to začalo i cvakat tak pěkně vyhrávám když jedu :D

Tečovice na Zlínsku?

Uživatelský avatar
Kaja-IV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kaja-IV »

deivid: jj, proč se ptáš?

Uživatelský avatar
gLORCKY
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ...doma .. Cheb ? :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gLORCKY »

ja mel ted nedavno neco podobneho.. nerovnost a slysel jsem ze predu (bohuzel tezko v aute rict odkud to presne jde, ze ?) :) cvakani - klepani, mel jsem pocit, ze to je asi nejakej plast .. nakonec jsem prisel na to, ze ten plastovej podbeh na prednim kole je volnej, takze jsem sundal kolo pridelal to a bylo.. ( na tyden pokoj) :) pak zacalo neco cvakat .. znelo to kovove .. a po asi 2 hod jezdeni po meste s kamosem jsme prisli na to, ze jak jsou pridelany svetla (predni) ty srouby co jsou vydet po otevreni kapoty .. tak jeden tenhle sloub byl volnej a pri prejezdu nerovnosti,ale pak uz i pri rozjezdech to delalo ramus .. tak snad ti to pomuze :)
..a jestli milovat svůj vůz, je hřích, ať jsem tedy hříšník !!! :D

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Kaja-IV píše:deivid: jj, proč se ptáš?
Lada Manet s Passatem?Koukal si na loziska?
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kaja-IV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kaja-IV »

Tak jestli me cinkaji svetla a hledam zavadu v naprave... :roll:

Student: Ano, Lada s Passatem, je to muj vrchni technik :) Já se na to v podstatě nemám jak podívat, protože nemám možnost to zvednout. V pátek jedu do servisu tady, tak mu řeknu vaše poznatky at neplatim za nejaky jejich zkoumání. Čepy nechám vyměnit a uvidíme co dál.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“