Praskání ?????

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
big
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Praskání ?????

Příspěvek od big »

Mám Golf IV a poslední týden se stává, že když jedu tak slyším z pravé strany nějaké praskání nebo ťukání. Vůbec nevím čím by to mohlo být a proto se na Vás obracím. Pokud jste se někdo s něčím takovým setkal, nebo víte čím by to mohlo být, napište to sem. Za každou radu děkuji.

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

Z motoru?

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

.... a nie su to uz 1.000.000 krat spominane gumene ulozemia tyciek stabilizatorov na naprave?

Uživatelský avatar
big
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od big »

spise se mi zda jakoby praskal nejaky plast nebo neco podobneho. Kdyz jsem to poslouchal tak se mi zda ze to je u spolujezdcova predniho kola nebo nekde tam, ale fakt nevim

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

a dělá to třeba jen přes dolíky a nerovnosti nebo pořád at jedeš jak jedeš, nebo se to při rychlejší jízdě zesiluje?
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

a co tak uvolneny tapacirung na "A" stlpiku ... ja som to mal volne ... ale ziadne zvuky z toho nesli :?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Dej plny rejd a zkus se rozjiždět...když to bude cvakat tak to bude kineticky kloub. :wink:

Uživatelský avatar
big
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od big »

dela to jakmile je cesta jen trochu nerovna, po dobre ceste to nepraska ale jakmile je fakt jen malinka nerovnost tak to dela

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

big píše:dela to jakmile je cesta jen trochu nerovna, po dobre ceste to nepraska ale jakmile je fakt jen malinka nerovnost tak to dela
Je to spis jako zelezo na zelezo "klap" nebo "cvak" (cep) a nebo vrzani (ulozeni stabilizatoru)?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
big
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od big »

Tomm píše:
big píše:dela to jakmile je cesta jen trochu nerovna, po dobre ceste to nepraska ale jakmile je fakt jen malinka nerovnost tak to dela
Je to spis jako zelezo na zelezo "klap" nebo "cvak" (cep) a nebo vrzani (ulozeni stabilizatoru)?
fakt se to nejbliz blizi jako praskani

Uživatelský avatar
Kaja-IV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kaja-IV »

Omlouvám se, že se vložím do tématu, ale taky mám podobný problém. Nechci aby mě v servisu vše vyměnili a zaplatím spoustu peněz tak třeba budete vědet.

1) při jízdě na nerovnostech mě v přední nápravě na obou kolech něco cinká, opravdu jak zvoneček :) připadám si jak idiot když jedu, je to jako kov na kov.

2) ještě k tomu tam zase něco cvaká, to už není kovový zvuk...taky takový těžko popsatelný zvuk.

Pokud byste mě poradili co to může být, budu rád, v pátek jedu do servisu kvůli více věcem tak by to mohli udělat. Už se vyhýbám nerovnostem, protože se uplně stydím :(

Vím, že mám špatné čepy, ale nevím jestli to díky tomu cinká nebo cvaká a co je to druhý :)

Díky

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chev »

Kaja-IV píše:Omlouvám se, že se vložím do tématu, ale taky mám podobný problém. Nechci aby mě v servisu vše vyměnili a zaplatím spoustu peněz tak třeba budete vědet.

1) při jízdě na nerovnostech mě v přední nápravě na obou kolech něco cinká, opravdu jak zvoneček :) připadám si jak idiot když jedu, je to jako kov na kov.

2) ještě k tomu tam zase něco cvaká, to už není kovový zvuk...taky takový těžko popsatelný zvuk.

Pokud byste mě poradili co to může být, budu rád, v pátek jedu do servisu kvůli více věcem tak by to mohli udělat. Už se vyhýbám nerovnostem, protože se uplně stydím :(

Vím, že mám špatné čepy, ale nevím jestli to díky tomu cinká nebo cvaká a co je to druhý :)

Díky
To cvakání budou nejspíš čepy a to cinkání vážně netuším co by to mohlo být... Nemáš někde něco uvolněnýho? Plácnu blbost,ale třeba vejfuk jestli o něco necinká...
Golf IV 1,8 20V Highline

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

big píše:dela to jakmile je cesta jen trochu nerovna, po dobre ceste to nepraska ale jakmile je fakt jen malinka nerovnost tak to dela
Kost stabilizatoru....
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

chev píše:
Kaja-IV píše:Omlouvám se, že se vložím do tématu, ale taky mám podobný problém. Nechci aby mě v servisu vše vyměnili a zaplatím spoustu peněz tak třeba budete vědet.

1) při jízdě na nerovnostech mě v přední nápravě na obou kolech něco cinká, opravdu jak zvoneček :) připadám si jak idiot když jedu, je to jako kov na kov.

2) ještě k tomu tam zase něco cvaká, to už není kovový zvuk...taky takový těžko popsatelný zvuk.

Pokud byste mě poradili co to může být, budu rád, v pátek jedu do servisu kvůli více věcem tak by to mohli udělat. Už se vyhýbám nerovnostem, protože se uplně stydím :(

Vím, že mám špatné čepy, ale nevím jestli to díky tomu cinká nebo cvaká a co je to druhý :)

Díky
To cvakání budou nejspíš čepy a to cinkání vážně netuším co by to mohlo být... Nemáš někde něco uvolněnýho? Plácnu blbost,ale třeba vejfuk jestli o něco necinká...
To cinkani delal alespon me homokinetak nez se mi pak na dalnici rozlit :)
No a to cvakani nedokazu rict...musel bych to slyset...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kaja-IV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kaja-IV »

chev: nene, vyfuk je OK, jde to vyloženě z předné nápravy, někde u kol. To cvakání snad budou čepy, ty jsou v pr..

student: dík za tip. Každopádně ani s Laďem v Tečovicích jsme nějak nepřišli na to co tam cinká :? a ted to začalo i cvakat tak pěkně vyhrávám když jedu :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“