DILEMA..Golf IV 3DV 1.6 .. jaký kola ?? 16" nebo 17

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

Tomm píše:Taky je dobre vedet nasledujici:
- pokud mate na aute kola, ktera nejsou ve vasem velkem TP, jste ucastnikem nehody a nekdo si toho vsimne, tak mate velkej maler. Vetsinou davaji minimalne spoluvinu, i presto ze nehodu zpusobil nekdo jiny.
- pokud pouzivate uz jednou jety pneu, tak trva nez si sednou, kolo je treba po nekolika stech km znovu prevazit! (tyka se hlavne vetsich rozmeru, kde jsou nove pneu velmi drahe)
- a ty znas nekoho komu se to stalo? Malokdo bude resit takovou chujovinu kdyz zrovna boural, a hlavne malokdo je s timto obeznamen, jinak tohle slysim prve.

- kdyz uz budu kupovat 17" nebo 18" tak je samozrejmosti ze nebudu skudlit na pneu. To je jako bych setril na brzdach, stejna volovina.

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej »

Dobrá připomínka, já mám v TP max 17ctky ale potřeba dodržet i šířku ET atd... podívej se do velkého TP

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

ghostrider píše:
Tomm píše:Taky je dobre vedet nasledujici:
- pokud mate na aute kola, ktera nejsou ve vasem velkem TP, jste ucastnikem nehody a nekdo si toho vsimne, tak mate velkej maler. Vetsinou davaji minimalne spoluvinu, i presto ze nehodu zpusobil nekdo jiny.
- pokud pouzivate uz jednou jety pneu, tak trva nez si sednou, kolo je treba po nekolika stech km znovu prevazit! (tyka se hlavne vetsich rozmeru, kde jsou nove pneu velmi drahe)
- a ty znas nekoho komu se to stalo? Malokdo bude resit takovou chujovinu kdyz zrovna boural, a hlavne malokdo je s timto obeznamen, jinak tohle slysim prve.

- kdyz uz budu kupovat 17" nebo 18" tak je samozrejmosti ze nebudu skudlit na pneu. To je jako bych setril na brzdach, stejna volovina.
Jo, dokonce i tady na foru tu o tom nekdo psal. Jde o to, ze se druha strana snazi na tebe neco najit. Staci mit neodpovidajici kola a mas na krku spoluvinu.

No jak myslis, nekdo treba sezene jety 17ky z bazace a novy pneu na nej budou moc drahy.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

No to je jasny, ale v tom pripade, si nekupuju to na co nemam. Sice je hezky ze budu mit 17" ale bez pneu jsou mi k nicemu kdyz na to nemam.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“