kde nakódovat imobilizér na vystřelovák a kolik to stojí??

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
VWTomVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: nakodování

Příspěvek od VWTomVW »

hroch29 píše:
VWTomVW píše:a nedá se to někde jen nakódovat podle starého klíče třeba v obi nebo někde?? :?
:wink: :wink: ve Zlíně nakóduješ do r.v. 2000 na Kvítkové v Rovelu a na Sokolské naproti zastávky Vysoká mez. Od r.v. jen u staříka v Obi. Obyč klíč, vyřezat, nakódovat - 1400,- 8) 8)
tak v ROVELU jsem si byl nechat vyfrézovat ten klíč a tam mě řekl,že to u origo neumí.A když sem se ptal kolik stojí kdybych neměl origo tak říkal 900kč a to se mě zdá celkem dost...ale dík zarady.Skusím običko mám pocit,že někdo říkal že to tam stojí 300kč.

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Příspěvek od MKTech »

Není problém nakodovat klíče ale pokud neznáš pin imma tak je cena 1000Kč pokud znáš udělám ti to za 400Kč s kompletní diagnostikou.
Uherské Hradiště.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
VWTomVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Příspěvek od VWTomVW »

Milan_TS píše:Není problém nakodovat klíče ale pokud neznáš pin imma tak je cena 1000Kč pokud znáš udělám ti to za 400Kč s kompletní diagnostikou.
Uherské Hradiště.
díky ale už to mám v OBI u dědka.Stálo to 400kč a to jsem nevěděl pin.Ale něco bych od tebe chtěl milane_ts prej umíš předělat el.okna.Kolik by mě to vyšlo?Mám tam manuál.Dík

Uživatelský avatar
Tomasoizo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomasoizo »

VWTomVW píše:
Milan_TS píše:Není problém nakodovat klíče ale pokud neznáš pin imma tak je cena 1000Kč pokud znáš udělám ti to za 400Kč s kompletní diagnostikou.
Uherské Hradiště.
díky ale už to mám v OBI u dědka.Stálo to 400kč a to jsem nevěděl pin.Ale něco bych od tebe chtěl milane_ts prej umíš předělat el.okna.Kolik by mě to vyšlo?Mám tam manuál.Dík
To Milan_TS::To předělání by mě taky zajímalo.Stačí napsat co všechno na to potřebuju a kolik to tak přibližně všechno stojí.Mám třídvéř,bez centrálu bez alarmu a manuál okna.Ty okna by mě zajímaly.THX

Uživatelský avatar
VWTomVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Příspěvek od VWTomVW »

Tomasoizo píše:
VWTomVW píše: díky ale už to mám v OBI u dědka.Stálo to 400kč a to jsem nevěděl pin.Ale něco bych od tebe chtěl milane_ts prej umíš předělat el.okna.Kolik by mě to vyšlo?Mám tam manuál.Dík
To Milan_TS::To předělání by mě taky zajímalo.Stačí napsat co všechno na to potřebuju a kolik to tak přibližně všechno stojí.Mám třídvéř,bez centrálu bez alarmu a manuál okna.Ty okna by mě zajímaly.THX
To mě to zajímá komplet i s materiálem mám 5dv.s centrálem na klíč

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Dnes jsem byl v Ústí nad Labem v suterénu obchodního domu sever dělají snad všechny autoklíče.Potřebuji druhej klíč na Alhambru je to r.v.98 a nemám k němu pin.S tím jsem tam přišel a řekli že není problém za cenovku 1700,- si zjisti pin sami udělají klíč s krypto a ještě překódují klíče.Bez krypta cca 1000,-Cenovka myslím že je dobrá na to že je to na počkání

Uživatelský avatar
VWTomVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Příspěvek od VWTomVW »

rfarsky píše:Dnes jsem byl v Ústí nad Labem v suterénu obchodního domu sever dělají snad všechny autoklíče.Potřebuji druhej klíč na Alhambru je to r.v.98 a nemám k němu pin.S tím jsem tam přišel a řekli že není problém za cenovku 1700,- si zjisti pin sami udělají klíč s krypto a ještě překódují klíče.Bez krypta cca 1000,-Cenovka myslím že je dobrá na to že je to na počkání
Já jsem si to nechal udělat v OBI na počkání a stálo mě to i se zjištěním pinu 400kč dobrá cena ne?

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

A bylo to s tím kryptočipem nebo to byl pevný kód ,každopádně je to velice dobrá cena ,ale u nás na severu jsem nic levnějšího zatím nenašel.Jinak ta cena 1700 co jsem psal je za klíč s kryptočipem+zjištění pinu+překódování.Samotný klíč stojí min 500+ čip+práce.

Uživatelský avatar
VWTomVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Příspěvek od VWTomVW »

rfarsky píše:A bylo to s tím kryptočipem nebo to byl pevný kód ,každopádně je to velice dobrá cena ,ale u nás na severu jsem nic levnějšího zatím nenašel.Jinak ta cena 1700 co jsem psal je za klíč s kryptočipem+zjištění pinu+překódování.Samotný klíč stojí min 500+ čip+práce.
jejda tak to nevím co myslíš.Ptal se mě kolik klíčků na to budu používat nic víc nevím...jestli tam je...a co...fakt netuším

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“